Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maartynaa

Wróżba obraczka

Polecane posty

Witam, czy robiła ktoras z was wróżbę obrączka/ pierścionkiem ? Robiłam kiedyś wróżbę na liczbę i płeć dzieci. Jak byłam sama, później miałam chłopaka itd, i się zawsze zmieniało. Koleżankom robiłam i się sprawdzało. Kiedyś znalazłam wróżbę również na liczbę partnerów, wiek wyjścia za mąż, i imię wybranka. Za nim poznałam ostatniego partnera wychodziły mi dwa zawiązki. Ten drugi się rozpadł ale ja robię wszystko żebyśmy do siebie wrócili. Wychodzi mi jego imię. Nie wiem czy mam wierzyć w taka wróżbę, bo może to psychika tak działa, ale za nim z nim byłam wychodziły mi dwa związki i nadal tak wychodzi i chce w to wierzyć, bo mam cały czas nadzieje, ze do siebie wrócimy. Sprawdziło wam się coś z tej wróżby ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U wszystkich kobiet które znam i które to robiły się sprawdziło. Jedna po 10 lata znowu w ciąży i tak też wyszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze to na liczbę i płeć dzieci sie sprawdza, ale jak reszta to nie wiem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedna nie chciała dac ręki ale w końcu dała i wyszło więcej niż ma. Później się przyznała że miała 2 aborcję. To z imieniem faceta to jakimiś andrzejkami z gimbazy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojej mamie np, wyszło imię które ma jej mąż. Wiec już sama nie wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Maartynaa napisał:

Mojej mamie np, wyszło imię które ma jej mąż. Wiec już sama nie wiem. 

Mojej też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie sprawdza się... Przez to do 12 tyg ciąży żyłam nadzieja że będzie 1 chlopczyk. Okazało się że jednak mam lepszy instynkt i dziołcha była... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Bardzo powoli stolec wydobywa się ze mnie a moja oborowa czeka az mlaskne do niej odbycikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim koleżankom jak zawsze robiłam to się sprawdziło. Ostatnio robiłam koleżance i powinna lada moment poznać płeć, wyszła dziewczynka. Chłopca już ma i wyszedł jako pierwszy i zobaczymy czy będzie miała dziewczynkę  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezarna

A powie mi ktoś jak to się wróży?  I jak mam to zrobić przy ciąży bliźniaczej?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://polki.pl/walentynki,wrozby-jak-je-wykonac-przy-pomocy-obraczki,10373025,artykul.html   

Nie mam pojęcia czy robi się jakoś inaczej przy ciąży bliźniaczej, chyba nie. Tak samo mi się wydaje :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://polki.pl/walentynki,wrozby-jak-je-wykonac-przy-pomocy-obraczki,10373025,artykul.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie idzie idzie normalnie wkleić linku, ale wystarczy wpisać w google wróżba obrączka i się pojawia posty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×