Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrkkaaa

Nie ma gdzie postawic samochodu na parkingu bo sasiad postawil swoje 4 auta

Polecane posty

Gość autorrkkaaa

2 bloki a obok parking na 8 aut.W moim bloku tylko 2 rodziny maja auta.W 2 bloku jeden koles postawil swoje 5 aut i zdarza sie ze nie mamy gdzie samochodu postawic.Co zrobic z kim takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość autorrkkaaa napisał:

2 bloki a obok parking na 8 aut.W moim bloku tylko 2 rodziny maja auta.W 2 bloku jeden koles postawil swoje 5 aut i zdarza sie ze nie mamy gdzie samochodu postawic.Co zrobic z kim takim?

A co stanowi regulamin? Jeśli nic, to on sobie może i wszystkie miejsca zająć, nic wam do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

1 stoi od kilku lat. 2 ktirymi jezdzi. a ostatnio sciagnal 2 auta i tez stoja.A my nie mamy gdzie postawic.Musze sie dowiedziec co i jak w regulaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość autorrkkaaa napisał:

1 stoi od kilku lat. 2 ktirymi jezdzi. a ostatnio sciagnal 2 auta i tez stoja.A my nie mamy gdzie postawic.Musze sie dowiedziec co i jak w regulaminie.

i bardzo dobrze

pewnie jeździsz bieda fordem a sąsiad jak kase ma niech parkuje na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

jakies guwna stawia. dla mnie to problem bo nie mam gdzie zaparkowac auta.A on moze za blokiem bo tam ma duzo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość autorrkkaaa napisał:

jakies guwna stawia. dla mnie to problem bo nie mam gdzie zaparkowac auta.A on moze za blokiem bo tam ma duzo miejsca.

to ty tam postaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

ja tam nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Spal ,podrap ,zastaw .Też mam takiego sąsiada cóż nienormalny biede klepie i ma 6 samochodów tylko po to żeby mieć prywatny parking na takie górce prowadzącej do podstacji elektrycznej.kiedyś tam albo karetka podjeżdżała albo straż teraz on ma tam 4 samochody i następny kupił dla córki. 20 letniego citroena.Boję się aż bo młody z rodziny przygłupów gdzieś znikńał. Więc albo pojechał zarabiać na OC albo sprowadzi następne graty.śmiać się czy płakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×