Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oli

Ja nie wyślę dziś mamie życzeń. Ktoś jeszcze?

Polecane posty

Gość Oli

Z jakiego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Oli napisał:

Z jakiego powodu?

No właśnie: z jakiego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

No właśnie: z jakiego powodu?

No własnie z jakiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lik

No z powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czyli Autor czy też Autorka chciałby się wygadać,ale nie potrafi tego ująć w słowa. Na pewno na forum znajdują się kobiety,które składają życzenia tylko dlatego,że tak wypada a w rzeczywistości mają w sobie dużo żalu i złości w stosunku do swoich mam. Jestem tego pewna,bo ile razy są tu tematy o ranach z dzieciństwa,tyle razy te wątki są pełne naprawdę przejmujących wpisów. Dopiero wtedy docenia się własne szczęście i swoją mamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To smutne. 

Przyznam, że nie lubię tych wszystkich świąt mamy, dziadków, taty, imienin, ale składam życzenia, bo wiem że temu komuś będzie miło i się ucieszy że ktoś o nim pamięta. Jednak zdecydowanie za dużo tych wszystkich świąt. U mnie jest tak, że w każdym miesiącu jest przynajmniej jedna lub dwie okazje, przy której czuję się zobowiązana zadzwonić do kogoś złożyć życzenia, bo są np. imieniny cioci X i wiem że ona bardzo się cieszy jak zadzwonię i zawsze też o nas pamięta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bfbd z

Ja. Dlatego ze nienawidzę mojej matki. Całe życie mnie poniżała, upokarzała, traktowała jak gorsza od siebie. W dziecinstwie mnie biła i nie okazywała mi miłości. Byłam zaniedbana emocjonalnie. Wiecznie budowała swoje poczucie własne wartości moim kosztem, wmawiała mi ze jestem brzydka i nic nie warta i nic nie potrafię dobrze zrobic. Poza tym była i jest nadal alkoholiczka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Bfbd z napisał:

Ja. Dlatego ze nienawidzę mojej matki. Całe życie mnie poniżała, upokarzała, traktowała jak gorsza od siebie. W dziecinstwie mnie biła i nie okazywała mi miłości. Byłam zaniedbana emocjonalnie. Wiecznie budowała swoje poczucie własne wartości moim kosztem, wmawiała mi ze jestem brzydka i nic nie warta i nic nie potrafię dobrze zrobic. Poza tym była i jest nadal alkoholiczka 

No to jesteś jak ona, tylko jeszcze nie alkoholiczka, brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndbddj
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

No to jesteś jak ona, tylko jeszcze nie alkoholiczka, brawo!

A skąd wiesz ze nie jestem ty tłuku nieuku i ...ko skończona z umysłem ameby. Myślisz ze kim ty ku rfa jesteś żeby tu oceniać? Mam nadzieje ze zdechniesz w bólach na raka sromu bo takich jak ty nie trzeba na świecie. Życzę ci wszystkiego co najgorsze i żeby twoja matka tez zdechła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
50 minut temu, Gość Ndbddj napisał:

A skąd wiesz ze nie jestem ty tłuku nieuku i ...ko skończona z umysłem ameby. Myślisz ze kim ty ku rfa jesteś żeby tu oceniać? Mam nadzieje ze zdechniesz w bólach na raka sromu bo takich jak ty nie trzeba na świecie. Życzę ci wszystkiego co najgorsze i żeby twoja matka tez zdechła 

No widzisz, miałam rację, jaka matka taka córka.Zaczyna się od krytyki matki, a kończy się na byciu gorsza niż ona, brawo. Co do twoich życzeń to, "psie głosy nie idą pod niebiosy", masz już zrypany dekiel, a będzie coraz gorzej, patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

No to jesteś jak ona, tylko jeszcze nie alkoholiczka, brawo!

Tak ją krytykujesz,ale sama nie reprezentujesz sobą więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madek curek

a tam ...enie, stare matki typu dej mi za darmo curko sie odezwaly. kazdy ma prawo nienawidzic kogos kto mu wyrzadzil krzywde, czy przemoc stosowala matka, czy sasiadka czy sam papierz jeden UJ. ja tez nie skladam zyczen, trzeba bylo nie lac sfrustrowane ...ki, nikt przed wami nie bedzie sie plaszczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie złożyłam..bo nie mam kontaktu z nią od 2 lat prawie i niech tak zostanie. A z jakiego powodu? Ona wie. To najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość do madek curek napisał:

a tam ...enie, stare matki typu dej mi za darmo curko sie odezwaly. kazdy ma prawo nienawidzic kogos kto mu wyrzadzil krzywde, czy przemoc stosowala matka, czy sasiadka czy sam papierz jeden UJ. ja tez nie skladam zyczen, trzeba bylo nie lac sfrustrowane ...ki, nikt przed wami nie bedzie sie plaszczył

W sumie racja. Ciekawe czy to dotyczy tego gościa z wcześniejszych wpisów? A tak na serio zawsze znajdzie się jakaś mądra inaczej,która wie lepiej,bo ona tego nie przeżyła,więc inni muszą być gorsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

W sumie racja. Ciekawe czy to dotyczy tego gościa z wcześniejszych wpisów? A tak na serio zawsze znajdzie się jakaś mądra inaczej,która wie lepiej,bo ona tego nie przeżyła,więc inni muszą być gorsi.

Dlaczego tutaj sami pokrzywdzeni,maltretowani, dzieci patologi, rzygać... gdzie jest portal dla normalnych, co mnie obchodzą dzieci patologii, w końcu to mały procent społeczeństwa, załóżcie swój topik i plujcie jadem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja n
16 godzin temu, Gość Ndbddj napisał:

A skąd wiesz ze nie jestem ty tłuku nieuku i ...ko skończona z umysłem ameby. Myślisz ze kim ty ku rfa jesteś żeby tu oceniać? Mam nadzieje ze zdechniesz w bólach na raka sromu bo takich jak ty nie trzeba na świecie. Życzę ci wszystkiego co najgorsze i żeby twoja matka tez zdechła 

Czyli czegos od znienawidzonej mamusi się nauczyła... Jak obrażać ludzi....brawo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dlaczego tutaj sami pokrzywdzeni,maltretowani, dzieci patologi, rzygać... gdzie jest portal dla normalnych, co mnie obchodzą dzieci patologii, w końcu to mały procent społeczeństwa, załóżcie swój topik i plujcie jadem 

Na Kafeterii szukasz? Poza tym oskarżasz innych o plucie jadem a sama nie prezentujesz innej postawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×