Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcinv

Jestem dorosłym mężczyzną i rozpłakałem się czytając profil schroniska dla zwierząt

Polecane posty

Gość marcinv

Ostatnio wybuchła afera z jedną posłanką, związana z tym ze oddała psiaki do schroniska dla zwierząt. Zajrzałem na profil tego schroniska i pękłem, nie mogłem powstrzymać łez. A kiedy czytałem opis o psie który został porzucony i czekał na nowego właściciela  i się nie doczekał bo zmarł, to już było dla mnie za wiele. Wyszedłem z tej strony i poszedłem z moim psiakiem na spacer. Czy to normalne ze facet prawie 40 letni beczy jak dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
42 minuty temu, Gość marcinv napisał:

Ostatnio wybuchła afera z jedną posłanką, związana z tym ze oddała psiaki do schroniska dla zwierząt. Zajrzałem na profil tego schroniska i pękłem, nie mogłem powstrzymać łez. A kiedy czytałem opis o psie który został porzucony i czekał na nowego właściciela  i się nie doczekał bo zmarł, to już było dla mnie za wiele. Wyszedłem z tej strony i poszedłem z moim psiakiem na spacer. Czy to normalne ze facet prawie 40 letni beczy jak dziecko ?

Lepiej by było być skamielią bez uczuć? Wrażliwości brak w dzisiejszym świecie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

To podaj nazwe tego schroniska zobaczymy co tam sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Już lepsza taka duża wrażliwość, niż bezuczuciowe podejście do istot. Naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Nie brak, ale nie jest skrzętnie ukrywana, bo jest niemodna ,oldschool owa , nie na propsie. Nie fajnie jest mieć " glazoserce"  ,albo mieć je tylko po to żeby pompowało krew.. Dobrze czasem popłakać , mieć refleksję, że można się komuś przydać , choćby psu, w końcu to nasi bracia mniejsi. Nie wiem czy dobro zostaje nagrodzone,  a zło ukarane, ale czasem ludzie nie mają wyjścia  i muszą postąpić w taki ,a nie inny sposób ,bo po ludzku mają " związane ręce" ... nie sadzmy innych , spróbujmy zrozumieć. Wyrozumialosc, współczucie i troska o losy innych to superkowa sprawa. Nie bądźmy kamieniami . I miejmy odwagę wyrażać co nam w duszy gra, byleby to były tylko przyjemne brzmienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 133123

tak, normalne, ze masz serce i czujesz 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinv
6 minut temu, Gość Pasi-konik napisał:

To podaj nazwe tego schroniska zobaczymy co tam sie dzieje.

Schronisko w Toruniu, profil na Facebook. Jest to schronisko do którego oddała swoje psy posłanka Joanna Scheuring Wielgus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tja

Tak, to nienormalne, że 40 letni facet beczy. Facet nie beczy tylko działa. Miłośnik zwierząt o mnie powiedziane to stwierdzenie trochę na wyrost ale nigdy nie przeszedłem obojętnie obok cierpiącego zwierzaka. Zawsze coś zrobiłem. Nieważne czy to był ptak, pies, kot, jeż, gad czy żaba. Nie biegam po schroniskach i nie angażuje się w spektakularne akcje. Robię to anonimowo tak jak anonimowo piszę na tym forum. Nie oczekuję uznania. Rolą mężczyzny jest chronić słabszych, po to natura dała nam siłę, i tą fizyczną i tą psychiczną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinv
45 minut temu, Gość Tja napisał:

Tak, to nienormalne, że 40 letni facet beczy. Facet nie beczy tylko działa. Miłośnik zwierząt o mnie powiedziane to stwierdzenie trochę na wyrost ale nigdy nie przeszedłem obojętnie obok cierpiącego zwierzaka. Zawsze coś zrobiłem. Nieważne czy to był ptak, pies, kot, jeż, gad czy żaba. Nie biegam po schroniskach i nie angażuje się w spektakularne akcje. Robię to anonimowo tak jak anonimowo piszę na tym forum. Nie oczekuję uznania. Rolą mężczyzny jest chronić słabszych, po to natura dała nam siłę, i tą fizyczną i tą psychiczną 

A kto powiedział że ja niczego nie robię ? Ja zgadzam się ze lepiej działać niż lamentować i nie uważam tego za coś co powinno być tylko cecha mężczyzny. Chciałem tylko wyrazić swoje emocje jakie wywołuje u mnie historie losów zwierząt ze schroniska i prosić o opinie nawet takie jak twoja którą jak najbardziej przyjmuje i wezmę sobie do serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×