Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ble

Anna Karcz fitnessmodel

Polecane posty

Gość Ble

Znacie? Ja osobiście dziewczynę podziwiam. Jest mega motywacja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Praca jaką włożyła w sylwetkę na pewno była ogromna i za to szacun. Natomiast nigdy nie zrozumiem po co ludzie sobie to robią. Wygląda jak karykatura kobiety, w ogóle człowieka. Żylasta, wychudzona ale napakowana jak pudzian, brak jakiejkolwiek talii, biust niczym dwie napompowane piłki(chociaż podobno naturalny), twarz jak wychudzona lalka barbie. Tragedia jak dla mnie. Cała idea zawodów bikini fitness też jest dla mnie czymś totalnie niezrozumiałym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eee

Tu się zgadzam. 

Ale ogólnie wow za to ze tak potrafi trzymać się wyrzeczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wydaje mi się, że pakowanie i trzymanie michy dla takich osób to już nie jest wielkie wyrzeczenie. Widziałam gdzieś u niej komentarz, że zdobycie takiej formy to nie jest nic wielkiego, gorzej jest ją utrzymać dłużej niż do wakacji. Aż tak jej nie śledzę żeby stwierdzić czy rzeczywiście ta sztos forma ( w jej mniemaniu) to tylko chwilowe zrywy a potem nie potrafi tego utrzymać, ale jeżeli to prawda to nie ma czym się ekscytować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przerazajace co jest promowane. Zawsze byl bodybuilding, eliminacje i mistrzostwa. Nigdy nie bylo takiego trara. Marketing, bo na tym da sie zarobic, ciuchy, suplementy,  i wiele innych. Kolejne sensacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×