Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Ciąża a seks

Polecane posty

Gość Gosc

Jak z ochota na seks? Wzrosła? Zmalała? Czujecie się seksowne? Podobacie się ludziom? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przyznam że ochota troszkę spadła od początku właściwie do teraz a za 3 tygodnie poród  chociaż  kochamy się z mężem codziennie. Czuje się nadal atrakcyjna bo w sumie nie widać po mnie że przytylam 15kg wszystko w brzuszku a cala reszta nadal szczupła (No może troszkę  w tyłek poszło i w biust 😉 ale to mi akurat pasuje) rozstępów nie mam, brzuszek mały zgrabny więc czuje się atrakcyjna mąż chyba tez nie narzeka bo nadal ode mnie łap odciągnąć nie potrafi;) więc nie narzekam chociaż faktycznie od początku ciąży mam  mniejszą ochotę i potrzebę seksu 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku od 2 do 3/4 miesiąca nie miałam ochoty. Libido spadło do -100. Teraz jestem w 7 miesiącu i jest lepiej nawet niż przed ciążą. Może nie czuje się aż tak seksownie jak przed ciążą bo jednak brzuszek jest ale nie widać tych dodatkowych kg po mnie więc nie jest aż tak źle.

Moja koleżanka mi zazdrości bo nie mam rozstępów ani cellulitu nawet w ciąży. Mówi że z tyłu to w ogóle nie widać że jestem w ciąży tylko dopiero od przodu jak zobaczy się brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×