Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znanynieznany

PIS wygrał daliście wygrać ciemnocie, nie dziękuję

Polecane posty

Gość znanynieznany

jeszcze trochę to czas pakować walizki i przestać łożyć na tą ciemnotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

konfederacja pakuje walizki  haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

1 Jeśli uważacie ze polityka was nie dotyczy to idźcie do sklepu i zobaczcie jakie sa wysokie ceny 

2 jesli  uważacie ze rozdawnictwo PiS jest ok to patrz pkt 1 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chjbikjj

Za PO też ceny rosły. I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znanynieznany

może znacie życie tylko w kato-kieracie i wam jest dobrze, mnie nie jest pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Tym którzy dostają 500+ to wyższe ceny aż tak nie przeszkadzają bo dostają kasę... Po zrobieniu zakupów najwyżej wyjdą na zero, ale ci którzy ich nie dostają przez wzrost cen mogą byc pod kreska... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young

ceny jak w DE, UK, po  prostu super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, marawstala napisał:

Tym którzy dostają 500+ to wyższe ceny aż tak nie przeszkadzają bo dostają kasę... Po zrobieniu zakupów najwyżej wyjdą na zero, ale ci którzy ich nie dostają przez wzrost cen mogą byc pod kreska... 

 

Ja jestem pod kreska. 

mam kredyt na mieszkanie, pracuje w biurze od rana do nocy i jest maskara. Dorabiam sprzątając   w weekendy a mam wyższe wykształcenie . Dla takich ludzi jak ja nie ma pomocy.

zarz prąd pójdzie w górę i będzie kolejna podwyżka żywności i innych rzeczy.

a na podwyżkę nie mam co liczyć bo ZUS znowu poszedł w górę. Szefowie zaraz musieli odprowadzać ode mnie przymusowa składek na emeryturę i znowu d...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja jestem pod kreska. 

mam kredyt na mieszkanie, pracuje w biurze od rana do nocy i jest maskara. Dorabiam sprzątając   w weekendy a mam wyższe wykształcenie . Dla takich ludzi jak ja nie ma pomocy.

zarz prąd pójdzie w górę i będzie kolejna podwyżka żywności i innych rzeczy.

a na podwyżkę nie mam co liczyć bo ZUS znowu poszedł w górę. Szefowie zaraz musieli odprowadzać ode mnie przymusowa składek na emeryturę i znowu d...

 

 

to trzeba nagłaśniać, ludzie za mało się wypowiadają i potem mamy wynik wyborów taki jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Chjbikjj napisał:

Za PO też ceny rosły. I tyle w temacie.

Ale nie az tak ! 

wiele firm straciło płynność finansowa przez wstrzymywane zwrotu podatku  przez urzędy skarbowe. Ludzie stracili prace albo zaraz ja stracą. I mimo ze nie ma podstaw aby nie oddać tego podatku to nagminnie przedłużane do terminy na zwrot.

I to żaden argument ze za PO coś było, przecież miało być lepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja jestem pod kreska. 

mam kredyt na mieszkanie, pracuje w biurze od rana do nocy i jest maskara. Dorabiam sprzątając   w weekendy a mam wyższe wykształcenie . Dla takich ludzi jak ja nie ma pomocy.

zarz prąd pójdzie w górę i będzie kolejna podwyżka żywności i innych rzeczy.

a na podwyżkę nie mam co liczyć bo ZUS znowu poszedł w górę. Szefowie zaraz musieli odprowadzać ode mnie przymusowa składek na emeryturę i znowu d...

 

 

Przed wyborami ktoś z wyznawców PiSu ogłosił wspaniałą nowinę : ) otoz pensję maja nam wzrosnąć i to dosc znacząco .) ciekawe... kto mu takich bajek naopowiadal... 

Ci którzy wyjechali z kraju najlepiej zrobili... Dlatego mamy tak niskie bezrobocie, ze aż Ukraińców trzeba sprowadzać bo nie ma kto u nas robić : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Ale ok. mamy wolne wybory wygrali lepsi .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, marawstala napisał:

Przed wyborami ktoś z wyznawców PiSu ogłosił wspaniałą nowinę : ) otoz pensję maja nam wzrosnąć i to dosc znacząco .) ciekawe... kto mu takich bajek naopowiadal... 

Ci którzy wyjechali z kraju najlepiej zrobili... Dlatego mamy tak niskie bezrobocie, ze aż Ukraińców trzeba sprowadzać bo nie ma kto u nas robić : ) 

Ale trzeba im oddać sa najlepsi w propagandzie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young

w sumie dziwne jak się patrzy na ogłoszenia wszystko prawie płaca minimalna, przynajmniej  tu gdzie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ale trzeba im oddać sa najlepsi w propagandzie.

 

Czasami sobie myślę że dobrze by było żeby PiS wygrał następne wybory bo doprowadzi kraj do takiej ruiny gospodarczej jak za Gierka i ten ciemnogród będzie klepał biede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Czasami sobie myślę że dobrze by było żeby PiS wygrał następne wybory bo doprowadzi kraj do takiej ruiny gospodarczej jak za Gierka i ten ciemnogród będzie klepał biede

w sumie to tak, ja mogę wyjechać, ale strach będzie wrócić choćby w odwiedziny, jak wiadomo bieda to znakomiete środowisko do rozwoju patologii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×