Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gala

Mieszka na koszt chłopaka

Polecane posty

Gość Gala

Hej, dziewczyny mam pytanie, wg mnie siostra robi błąd ale nie pozwala mi się wtrącać. Ma 26 lat,skończyła dobre studia a  pracuje w knajpie u swojego chłopaka (a raczej ojca chłopaka) , mieszka też u niego, to nawet nie jego mieszkanie a jego ojca, w każdej chwili może je sprzedać. Chłopak jest życiowo niezaradny, nieporadny, typowa mamyja i gapa życiowa. Z góry jej powiedział że zaręczyn nie będzie, ale ze ją kocha:0 i ona z nim tkwi jak głupia!!! Wygodne życie bez zobowiązań... Zero planów na przyszłość. Jest dorosła ma prawo marnować sobie życie na własne życzenie, ale wiem że ten chłopak już był w takich "związkach", jak się rozstana to co ona zrobi bez kasy, mieszkania, pracy!? Wróci do mamusi na garnuszek? Znacie takie przypadki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może chłopak niedojda, ale ona całkiem zaradna, mieszkanie za free sobie załatwiła 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nik

Teraz ma za free, z tego powodu chęci do rozwoju też nie ma. Wiecznie dupą załatwiać spraw nie będzie, młodość mija szybko, do mamusi wróci i zostanie stara panna, znam takie przypadki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U mamusi też pewnie będzie za free 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

I dobrze głupia niech się nosi a w końcu w starej chacie skończy, jeden plus to może będzie miała opiekę na starość matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak

Ale tutaj zawistnicy, rzygam 🤮 

A ty martw się o swoje życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×