Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobiety to oszołomy

zajęta kobieta oczekuje że będę ją podrywał

Polecane posty

Gość kobiety to oszołomy

a gdy tego nie robię to się obraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

moze sie ci zdaje i sobie dopowiadasz a ona macie w powazaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe

laski tak robią , bo zawsze szukają lepszej galezi zapamiętaj to sobie raz a dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe

mnie podrywaly już zajęte i zaręczone wiec to jest normalka u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety to oszołomy
4 minuty temu, Gość hehe napisał:

mnie podrywaly już zajęte i zaręczone wiec to jest normalka u nich

I co bylo z tego? Chce się bzykać czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kia

Dupodajka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety to oszołomy

chyba się napaliła bardzo bo jestem przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co z tego ze zajęta, masz jej ego pompowac i komplementowac! 😂 A skąd wnioski ze chce być podrywana przez Ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety to oszołomy

czekam aż sama zaproponuje bara bara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety to oszołomy
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Co z tego ze zajęta, masz jej ego pompowac i komplementowac! 😂 A skąd wnioski ze chce być podrywana przez Ciebie? 

takie rzeczy się wyczuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehee

u mnie laska zareczona w wiadomościach zaczela pisać w lekkim podtekstem seksualnym, chyba chce wskoczyć na mego bolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety to oszołomy
Przed chwilą, Gość ehee napisał:

u mnie laska zareczona w wiadomościach zaczela pisać w lekkim podtekstem seksualnym, chyba chce wskoczyć na mego bolca

Ruuchaj, ja ją bzykne, na razie się bawie z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No pewnie, ze to o ego chodzi. Podrywac i juz! Moze nawet ma Cie w powazaniu, ale ego jej rosnie, jak kolejny facet potwierdza jej atrakcyjnosc. Zwlaszcza taki "upatrzony"- to utwierdzi ja w przekonaniu, ze moze miec kazdego. Jeszcze sie mezowi w domu pochwali jakie ma branie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety to oszołomy
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

No pewnie, ze to o ego chodzi. Podrywac i juz! Moze nawet ma Cie w powazaniu, ale ego jej rosnie, jak kolejny facet potwierdza jej atrakcyjnosc. Zwlaszcza taki "upatrzony"- to utwierdzi ja w przekonaniu, ze moze miec kazdego. Jeszcze sie mezowi w domu pochwali jakie ma branie.

niekoniecznie bo widzę że jej ciało reaguje na mnie, jednym słowem ma mokro to i ma ochotę, ładne kobiety nie muszą podbijać ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety to oszołomy

tak jak facet chce.ruuchac fajną dupę, tak i kobieta fajne ciach . Ta cala związkowa wierność to mit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kia
12 minut temu, Gość kobiety to oszołomy napisał:

niekoniecznie bo widzę że jej ciało reaguje na mnie, jednym słowem ma mokro to i ma ochotę, ładne kobiety nie muszą podbijać 

Obserwuję kobiety, które są ładne  a borykają się z wieloma problemami, także natury psychicznej i silne Niedowartosciowanie, Każdy z nas ma w sobie jakiś procent niepewności, ale u atrakcyjnych kobiet jest on wyjątkowo wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On gosc
14 minut temu, Gość kobiety to oszołomy napisał:

tak jak facet chce.ruuchac fajną dupę, tak i kobieta fajne ciach . Ta cala związkowa wierność to mit

Chcą Zonatych 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zajęta kobieta czasami też pompuje takich naiwniaczków aby sobie zrobić dobrze a oni myślą że są tacy fantastyczni. Inteligentna kobieta potrafi tak manipulować że oni myślą że mają przewagę i się jarają że są zaje...fajni a nie są wcale atrakcyjni tylko o bzykanie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety to oszołomy
15 minut temu, Gość gość napisał:

Zajęta kobieta czasami też pompuje takich naiwniaczków aby sobie zrobić dobrze a oni myślą że są tacy fantastyczni. Inteligentna kobieta potrafi tak manipulować że oni myślą że mają przewagę i się jarają że są zaje...fajni a nie są wcale atrakcyjni tylko o bzykanie chodzi

Zazdrościsz że żadna Ciebie nie pompuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Może wcale nie chodzi o ego? Jeżeli kobieta jest zajęta, a na swoje nieszczęście pokocha innego (to się chyba czasem zdarza?), to ma rozwalić rodzinę dla kogoś, kto nawet palcem nie kiwnie? Żeby zaryzykowac, trzeba być pewnym motywacji tej drugiej strony, a jeżeli nie wykazujesz inicjatywy, to pokazujesz raczej brak motywacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Aaa napisał:

Może wcale nie chodzi o ego? Jeżeli kobieta jest zajęta, a na swoje nieszczęście pokocha innego (to się chyba czasem zdarza?), to ma rozwalić rodzinę dla kogoś, kto nawet palcem nie kiwnie? Żeby zaryzykowac, trzeba być pewnym motywacji tej drugiej strony, a jeżeli nie wykazujesz inicjatywy, to pokazujesz raczej brak motywacji. 

Zgadzam się trzeba coś też z siebie dać żeby coś dostać. Mądra kobieta nie daje nic za darmo.Wysil się.Bo jak daje bez niczego to zwykła k....jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 minut temu, Gość kobiety to oszołomy napisał:

Zazdrościsz że żadna Ciebie nie pompuje?

Akurat jestem kobietą i pompowałam takiego jednego a on jarał się i myślał że to ja na niego lecę.Wcale nie był przystojny ale dobry w te klocki....wykorzystałem go a on myśli że się zakochałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Aaa napisał:

Może wcale nie chodzi o ego? Jeżeli kobieta jest zajęta, a na swoje nieszczęście pokocha innego (to się chyba czasem zdarza?), to ma rozwalić rodzinę dla kogoś, kto nawet palcem nie kiwnie? Żeby zaryzykowac, trzeba być pewnym motywacji tej drugiej strony, a jeżeli nie wykazujesz inicjatywy, to pokazujesz raczej brak motywacji. 

facet takiej kobiety dziala oddtraszająco i demotywująco nawet dla zakochanego i myśl że ona sie z nim pieprzy. Błędne Koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miłość nie wybiera.Jak ktoś jest szczery i szczerze kocha to nic innego nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość gość napisał:

Miłość nie wybiera.Jak ktoś jest szczery i szczerze kocha to nic innego nie ma znaczenia

facet zakochany w babie zajetej na starcie jest przegrany wiec nic nie próbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola123

Niedowartościowana widocznie i nie nazwała bym ją kobietą, a dziewczyną... Jak by jej zależało na Tobie, zostawiła by obecnego faceta, zrobiła porządek i dopiero mogła coś zaoferować... A tak albo wykorzystuje Cb do podniesienia swojej oceny i samopoczucia,czy co tam ma w tej sieczce, albo zwykła.... której się coś chce. Tak czy inaczej beznadziejny babsztyl... znam kilka takich 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfvffv
41 minut temu, Gość Ola123 napisał:

Niedowartościowana widocznie i nie nazwała bym ją kobietą, a dziewczyną... Jak by jej zależało na Tobie, zostawiła by obecnego faceta, zrobiła porządek i dopiero mogła coś zaoferować... A tak albo wykorzystuje Cb do podniesienia swojej oceny i samopoczucia,czy co tam ma w tej sieczce, albo zwykła.... której się coś chce. Tak czy inaczej beznadziejny babsztyl... znam kilka takich 🤔

pięknie napisane, nie ma sensu się brac za zajęte bo jeśli zajeta wysyla znaki tzn ze tylko skacze z jednej galezi na drugą

czyli jeśli wejdzie z nami w związek to tak samo może później skoczyć z galezi jednej na druga i nas zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfvffv

ja na jedną taką ...ke rok czasu kur/wa stracilem na bezmozga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety to oszołomy
49 minut temu, Gość Ola123 napisał:

Niedowartościowana widocznie i nie nazwała bym ją kobietą, a dziewczyną... Jak by jej zależało na Tobie, zostawiła by obecnego faceta, zrobiła porządek i dopiero mogła coś zaoferować... A tak albo wykorzystuje Cb do podniesienia swojej oceny i samopoczucia,czy co tam ma w tej sieczce, albo zwykła.... której się coś chce. Tak czy inaczej beznadziejny babsztyl... znam kilka takich 🤔

słabo się znamy wiec nie można powiedzieć czy by nie zostawiła, może jak lepiej się poznamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety to oszołomy

muszę ją chociaż przelecieć, ma boski tyłek, nie zachowuje się jak pustak a przeciwnie 😦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×