Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandra

Moja szwagierka stroi się jak modelka :/

Polecane posty

Gość Sandra

No właśnie... Zawsze wygląda dobrze bo jest chuda i szczupła, ja jestem niska i może nie gruba ale szeroko zbudowana, mam zgarbione plecy i biust A. Ona chyba ma z D. Wszyscy faceci się na nią ślinia, mogę w łazience spędzić cały dzień a i tak wyglądam przy niej jak .... Macie jakieś pomysły co mogę w sobie zmienić albo co zrobić żeby ona zbrzydla? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha, narodowy ból dupy. Zrób coś żebyś wyladniala i podniosła samoocenę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A może zaprzyjaznij się z nią dla odmiany i poproś by ci pomogła/ doradziła abyś i ty wyglądała lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pogodzić się z tym, że jest ładniejsza.

Ja wiem, że instagram daje przeświadczenie, ze wszyscy będziemy piękni, szczupli i zdrowi, ale tak nie jest. Trudno, musisz wyciągnąc jak najwiecej z tego co masz. Pogódź się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przestań się porównywać z innymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pogódź sie z byciem kartoflem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No i dobrze że się stroi, kiedy ma to robić na starość? Zamiast patrzeć i zazdrościć znajdź sobie jakieś hobby, poszerzaj horyzonty.Jak jesteś nie ciekawej urody to chociaż bądź mądra i szczupła, nie ma czegoś takiego jak szeroka budowa, jesteś poprostu za gruba.Dlaczego masz garba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej

Trele morele trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

To się wyprostuj, umaluj, idź do fryzjera i schudnij. Jak się chce to można stopniowo wszystko osiągnąć. Istnieje tak ogromny rynek upiększania kobiet, że można zwariować. Ale lepiej siedzieć i czekać aż szwagierka zbrzydnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Mam garba bo mam już taka wadę postawy, już nic z tym nie zrobię, w ten sposób mój biust jest jeszcze mniejszy, szeroka jestem w biodrach i ramionach, cycki sobie wypcham, gruba nie jestem, ale w ...ence obcislej jak rajstopa roluja mi sie 4 faldki. Tzn ze jesten gruba? To wygląda jakby skóra się rolowala! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Jak ona śmie wogole używać perfum za 300 zł?! Ja jestem nauczycielka i zarabiam 2200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Sandra napisał:

Mam garba bo mam już taka wadę postawy, już nic z tym nie zrobię, w ten sposób mój biust jest jeszcze mniejszy, szeroka jestem w biodrach i ramionach, cycki sobie wypcham, gruba nie jestem, ale w ...ence obcislej jak rajstopa roluja mi sie 4 faldki. Tzn ze jesten gruba? To wygląda jakby skóra się rolowala! 

A Twojemu facetowi nie przeszkadza Twój wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest czysta zazdrość. Urodziłaś się taka a nie inną. Najlepszym sposobem na "wykładnię nie" jest zaakceptowanie siebie. 

Zmień fryzurę. Pójdzi na basen lub siłownię i zadbaj o ciało. Zmień garderobę. Nowe ciuszki zawsze są dobre.

O operacji plastycznej nie wspominam bo to przesada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×