Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Muffinka

Czy to jeszcze możliwe ?

Polecane posty

Gość Muffinka

dziewczyny mam pytanie, okres dostałam w terminie (11.05)tak jak zawsze i trwał tak samo jak zwykle. 21.05 zrobiłam test który pokazał jedna kreskę i dzisiaj 27.05 także wykonałam kolejny test, który był negatywny. w obu przypadkach kreska kontrolna była gruba i wyraźna, a po drugiej nie było nawet cienia. czy w takim wypadku mogę wykluczyć ciąże? wg moich obliczeń byłby to ok. 6 tydzień ciąży, wiec sądzę, że testy coś by wykryły zwłaszcza, że były to te najczulsze (10). mogę być spokojna? dziękuje i proszę o odpowiedzi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muffinka

nie wiem czy to ważne, ale dodam, że były to różne testy ( nie tej samej firmy). jeden był strumieniowy, a na drugi trzeba było wlać kropelki moczu przez pipetkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vj+oo

Mialas okres,2 testy negatywne,przepowiednie Nostradamusa tez mowia,ze ciazy brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Behegsg

Hahaha gratulacje nie będzie gufffniaka. Hurrrraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie jesteś w ciąży. Miałaś okres. Poza tym oba testy negatywne gdzie w 6 tygodniu na 100% wyszedłby pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muffinka

dziękuje wszystkim za odpowiedzi :) wpadam już w panike. tyle się naczytałam na forach o tych okresach w ciąży i że testy wychodzą negatywnie wiec już nie myśle trzeźwo. dzięki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×