Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abcd

Gabriel Aleksander

Polecane posty

Gość Rosjanin spod Żnina

Ciekawe czy jest tu ktoś, kto go zna z Poznania lub lat wcześniejszych, ze studiów w Gnieźnie lub samego Rogowa... On zawsze taki był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tghjkl;

uuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajcik

Lackik trwa, jarmuz w kuchni zmywa i  gotuję zupę, porady wujka dobra rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gisc

uu az 23 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakas laska pseudo mania25 jest dobra, a to napisała co za dupcia, ale bym jaà poklepała, potem wyszło kim jest napalona pani 

madka z 2 dzieci👽jedno uspała ( pis.oryg) drugie lata jak ze sraczką, no to wiadomo co ma za widownie, znudzone siedzące w domu z gówniakami 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie je ziemniakow bo to skrobia a skrobia to cukier prosty, prosty? Zaszanawia się , a moze złozony, a moze w ogole to  nie cukier🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie je ziemniakow bo to skrobia a skrobia to cukier prosty, prosty? Zaszanawia się , a moze złozony, a moze w ogole to  nie cukier🧐

Stanęło na tym, że skrobia to substancja złożona. Nie  je w fast foodach, właściwie nie pamięta kiedy jadł w Mc w ogóle. Z dziewczynami w łodzi jadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Stanęło na tym, że skrobia to substancja złożona. Nie  je w fast foodach, właściwie nie pamięta kiedy jadł w Mc w ogóle. Z dziewczynami w łodzi jadł.

Nosz kurła, fascynujące. A potem wariat dziwi się, że nie ma znajomych. Każdy pragnie poznać ze szczegółami jego historię jadania w Mc. Co za zje ba ny egocentryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jakas laska pseudo mania25 jest dobra, a to napisała co za dupcia, ale bym jaà poklepała, potem wyszło kim jest napalona pani 

madka z 2 dzieci👽jedno uspała ( pis.oryg) drugie lata jak ze sraczką, no to wiadomo co ma za widownie, znudzone siedzące w domu z gówniakami 500+

Najlepsza była i tak jego odpowiedź znudzonym tonem "dlatego lepiej nie miec dzieci". Nie wierzę, że te baby są aż tak s.k.r.e.t.y.niale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ostatnio jakaś chwaliła się, że sama robi sobie zastrzyki z tramalu. Też z małym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z kolei wczoraj jakaś stwierdziła, że "napisze mu na pw co u niej słychać"  Myślę, że się nie mógł doczekać. Zaiste towarzystwo jest siebie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja czekam tylko na moment, kiedy te wszystkie plany(książka, płyta z coverami, własna linia ubrań, kosmetyków, atelier) spalą na panewce, kiedy jego obecnie NAJLEPSZA (kolejna)PRZYJACIÓŁKA MENAGER EWUNIA stanie się zła, niedobra i już jej nie lubi🤔 

obstawiam kilka tygodni, moze miesięcy

z naleśnikarnią i dziewczynami z Łodzi szybko poszło...

jak ktoś pyta o Magdę z łodzi jest tylko milczenie🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
38 minut temu, Gość gosc napisał:

Ostatnio jakaś chwaliła się, że sama robi sobie zastrzyki z tramalu. Też z małym dzieckiem.

Baaardzo odpowiedzialne🤦‍♂️😂🔫🔫🆘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi się już znudził. Takie byle co. W kolko to samo. Już nie śmieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mi się już znudził. Takie byle co. W kolko to samo. Już nie śmieszy.

Mam podobnie. Bo ma tę samą mamkę, więc jest ciągle taki sam. Poczekaj chwilkę aż mamka pójdzie. Nastąpi zwrot akcji:)

Co fascynujące, on jest teraz nudny jak Instagram jego Ewy. Gdy był u transek, które są charakterne, zabawne, był ciekawszy, żywszy. Obserwując go, można poznać jego mamki. Ta Ewa jest nudna jak flaki z olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja się pytam Drogie Panie, czy ta Ewa kogoś wypromowała? Menager gwiazd , SERIO?😂🤣🤦‍♂️🤣😂

ja widzę chyba bogatą, znudzoną życiem pańcie z insta godnym tych wszystkich lalek pokazujących swoje selfie z lustra, pazurki, drogie ceratowe torebki od ‚, LUI VIFON” i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ja się pytam Drogie Panie, czy ta Ewa kogoś wypromowała? Menager gwiazd , SERIO?😂🤣🤦‍♂️🤣😂

ja widzę chyba bogatą, znudzoną życiem pańcie z insta godnym tych wszystkich lalek pokazujących swoje selfie z lustra, pazurki, drogie ceratowe torebki od ‚, LUI VIFON” i tyle.

A i jeszcze psełdo kołczingowe pogadanki na insta story w stylu PAŁLO COELLO🤦‍♀️💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

A i jeszcze psełdo kołczingowe pogadanki na insta story w stylu PAŁLO COELLO🤦‍♀️💩

To stara dubajka jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Mam podobnie. Bo ma tę samą mamkę, więc jest ciągle taki sam. Poczekaj chwilkę aż mamka pójdzie. Nastąpi zwrot akcji:)

Co fascynujące, on jest teraz nudny jak Instagram jego Ewy. Gdy był u transek, które są charakterne, zabawne, był ciekawszy, żywszy. Obserwując go, można poznać jego mamki. Ta Ewa jest nudna jak flaki z olejem.

Ale to ciągle jest to samo. Siedzi w tym pokoju i ciągle to samo. Niedługo wymaluję się pastą do butów i mogę za niego robić, bo wiem co mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Ale to ciągle jest to samo. Siedzi w tym pokoju i ciągle to samo. Niedługo wymaluję się pastą do butów i mogę za niego robić, bo wiem co mówi.

DOBRE👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na fb tej Ewy , pani menago poszukuję pokoju do wynajęcia na 1 czerwca, na bank dla Jarmuża.🙀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zobaczyłam jej IS. Gada z pasją o psiej kupie. Lubi tematy fekalne jak Adam. Nic do powiedzenia nie ma. Wulgarna jest jak cholera. "Uderza" w kołczów, ale uwaga tylko w tych samozwańczych. Czyli ona mimo, że jest kołczem samozwańczym, podobnie jak Adam, tworzy rozróżnienie na patałachów lepszych i gorszych. Ona jest w tej lepszej grupie. A dlaczego? Bo tak. Mentalnie siostra bliźniaczka Adaśka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Zobaczyłam jej IS. Gada z pasją o psiej kupie. Lubi tematy fekalne jak Adam. Nic do powiedzenia nie ma. Wulgarna jest jak cholera. "Uderza" w kołczów, ale uwaga tylko w tych samozwańczych. Czyli ona mimo, że jest kołczem samozwańczym, podobnie jak Adam, tworzy rozróżnienie na patałachów lepszych i gorszych. Ona jest w tej lepszej grupie. A dlaczego? Bo tak. Mentalnie siostra bliźniaczka Adaśka. 

Czyli trafił swój na swojego. Ale jeszcze chwila i wszystkie projekty runa :( wiecie, ze zawsze tak jest u Adasia :(  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nadrabiam wczorajszy lajt. Tutoriale barberskie, rysowanie mandali w "programie graficznym", uczenie się tekstów piosenek i śpiewanie po nocach. Chodzi na lekcje angielskiego, rosyjskiego i ukraińskiego, lekcje wokalu, chciał skrzypce i gitarę, ale "grał" na pianinie. Nie ma dla niego ratunku, ta mitomania już dawno wymknęła się spod kontroli.

 

Adaśko, przecież my doskonale wiemy, że Ty gnijesz w tym śmierdzącym pokoiku, idziesz do Biedry po kajzerki i kiełbasę, czasami przemykasz parkiem w okularach i kapturze, żeby nikt na ciebie nie spojrzał i patrzysz w ziemię. My naprawdę wiemy, że nic z tego, co opowiadasz, nie jest prawdą, a twoje życie to smutna kiszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala

jak sie na is nazywa ta jego menagerka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość lala napisał:

jak sie na is nazywa ta jego menagerka? 

ewa_lukasinska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

ewa_lukasinska

Toż to dubajka, już ja wiem, jakim ona 'gwiazdom' MENADŻERUJE xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Toż to dubajka, już ja wiem, jakim ona 'gwiazdom' MENADŻERUJE xd

No to pisałam powyżej...wiadomo ze tak, one zawsze biznesłoman😂💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Kútasińska

Może jego też wyśle do Dubaju jako "modela"? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
48 minut temu, Gość Ewa Kútasińska napisał:

Może jego też wyśle do Dubaju jako "modela"? 🤣

💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

kloc,kloc całą noc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×