Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Sprawdzone sposoby na rozstępy na biuście

Polecane posty

Gość Gość

W ciąży  zaczęły mi się pojawiać rozstępy z tym że tylko na piersiach na brzuchu, pośladkach czy nogach nic .Przyznam że olałam sprawę i zamiast od początku ciąży smarować czymś to liczyłam na to że mnie to ominie, nieststy pojawiły się może nie jakoś bardzo widoczne ale jednak widać małe fioletowe ,,pęknięcia". Macie jakieś sprawdzone sposoby (kremy, maści, domowe sposoby) żeby jakoś te rozstępy zbladły? Raczej już całkiem nie pozbędę się ich chyba że dam się pod laser ale jakby chociaż trochę zbledły to zawsze coś. A i czy rozstępy po jakimś czasie robią się białe? Ile u was to zajęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna

Boże zazdroszczę ci ze Tylko na piersiach 😁 mnie obsypalo niemal cala 😂 na piersiach też mam ale niewielkie nic z tym nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Laser po ciazy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Efekt złego stanika najpewniej, skoro tylko na biuście. Jak świeże, pomoże trochę "wampirzy lifting" (jeśli można zrobić na biuście - nie wiem), no i maści typu contractubex czy cepan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Każdy rozstęp robi się po czasie biały. Przed ciążą już je miałam. W ciąży ich trochę się więcej pojawiło. Ale szczerze to nie da się temu zapobiec. 

Spokojnie. Same zbledną bez kremów na które tylko wydasz pieniądze a nic nie pomogą.

Ja mam rozstępy na piersiach ale zbytnio się nimi nie przejmuje. To są jak takie szramy po przejściach jakie moje ciało przeszło czyli ciąża itd i mi po prostu nie przeszkadzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×