Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miki

dr Bartosz Kniażewski

Polecane posty

Gość Miki

Do ciężarówek ;-) z Siemianowic Śl. i okolic.....poszukuję opinii na temat dr Bartosza Kniażewskiego, planuję ciążę i szukam dobrego lekarza. Jak ciąże prowadził??? Jakie podejście do pacjentek?? Jaka opieka w szpitalu???  Jaka cena za wizytę i inne badania????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz, ordynator oddziału, więc jako jego pacjentka prawdopodobnie będziesz lepiej traktowana:) Ja polecam. Nie prowadził mi ciąży, ale miałam okazję go poznać bo kilkukrotnie trafiałam do szpitala w czasie ciąży. Ma bardzo ostrożne podejście, nie bagatelizuje problemów. Często przechodzi przez oddział i pyta jak pacjentki się czują. Polecam jego i dr Moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Super romans:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki
5 godzin temu, Gość Kamila napisał:

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz, ordynator oddziału, więc jako jego pacjentka prawdopodobnie będziesz lepiej traktowana:) Ja polecam. Nie prowadził mi ciąży, ale miałam okazję go poznać bo kilkukrotnie trafiałam do szpitala w czasie ciąży. Ma bardzo ostrożne podejście, nie bagatelizuje problemów. Często przechodzi przez oddział i pyta jak pacjentki się czują. Polecam jego i dr Moja

Dziękuję za odpowiedź 😊w sumie to najbardziej chodzi mi o to "lepsze" traktowanie bo nie mam dobrych wspomnień :-(  kiedyś obiecałam sobie że jak już to tylko ordynator lub lekarz z poważaniem nie orientujesz się w cenach za wizytę?  Usg i inne badania?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×