Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anabell

world of sandra

Polecane posty

Gość anabell

Czy ktoś z was kojarzy jutuberkę Sandrę z kanału world of sandra (jest usunięty). Nagrywała kontent urodowy dawno temu (8-9 lat temu), była bardzo ładną blondynką. Miała faceta Hindusa i prześlicznego synka (na insta: giaanrai). Niestety nie mogę nigdzie znaleźć jej aktualnego konta. Może któraś z was pamięta jeszcze zamierzchłe czasy jutuba 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Oglądałam ją dawno temu, brat miał chyba restaurację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Taaak, pamietam ja. Kolejna, ktora zrobila sobie z ciemnym dziecko i myslala, ze to wielka milosc, a facet sie ulotnil jak kamfora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

też pamiętam! a ona nie była jakaś bardzo młodziutka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

a nie mieszkała gdzieś za granicą? bodajże w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabell

Z tego co kojarzę mieszkała w Londynie. Rodzice mieli polska restauracje tam. Brat miał chyba na imię Michał. Bardzo ja lubiłam oglądać, ciekawa jestem co u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem ciekawa conu niej , wiem ze miała nowego faceta , zna ja osobiście kornela55 one pracowały kiedyś razem w Londynie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

nie mam insta, a może napisać do niej wiadomość na ten stary profil jaki profil jest aktualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabell

Nie sądziłam, że aż tyle osób ją pamięta 😄 niestety, ale wszystkie jej profile są usunięte. A wydaje mi się, że profil synka na instagramie jest nieaktywny.

Myślałam może, że ta Kornela55 ma ją w znajomych czy coś, ale na instagramie nie ma a facebooka Korneli nie mogę znaleźć (nie znam jej nazwiska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka
2 minuty temu, Gość anabell napisał:

Nie sądziłam, że aż tyle osób ją pamięta 😄 niestety, ale wszystkie jej profile są usunięte. A wydaje mi się, że profil synka na instagramie jest nieaktywny.

Myślałam może, że ta Kornela55 ma ją w znajomych czy coś, ale na instagramie nie ma a facebooka Korneli nie mogę znaleźć (nie znam jej nazwiska).

też nie znam, ale zawsze można ją poszukać u Nieesi25 lub innych youtuberek na fejsie, gdzie nazwisko jest znane i po nitce do kłębka 🙂 jeśli coś Ci się uda to daj znać proszę! Good luck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
8 godzin temu, Zamowienia1900 napisał:

Tez jestem ciekawa conu niej , wiem ze miała nowego faceta , zna ja osobiście kornela55 one pracowały kiedyś razem w Londynie  

Skad ty to wiesz? Kornela pracowala w Zarze, a Sandra niby pomagala w rodzinnym biznesie. Poza tym jak zalozyla kanal, to zaraz krotko potem byla w ciazy i juz pewnie nie pracowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabell

Mam! Sandra Ciepichal 😄 Dalej piękna i stylowa, dokładnie tak ją zapamiętałam. Z nowym facetem widać, że bardzo szczęśliwa, oby tak dalej. Szkoda, że już nie nagrywa...totalnie przejadły mi się aktualne youtuberki. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm

O super tez kiedyś o niej myślałam i jej szukałam 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm

A ktoś kojarzy Martynę z dużymi oczami brunetkę ?? Nie pamietam nic więcej 🤦🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa
12 minut temu, Gość Anabell napisał:

Mam! Sandra Ciepichal 😄 Dalej piękna i stylowa, dokładnie tak ją zapamiętałam. Z nowym facetem widać, że bardzo szczęśliwa, oby tak dalej. Szkoda, że już nie nagrywa...totalnie przejadły mi się aktualne youtuberki. 🙂 

Sandra sie na pewno bardzo ucieszy, ze fanki podaja jej nazwisko na kafeterii na pozarcie hienom. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak
1 godzinę temu, Gość Mmm napisał:

A ktoś kojarzy Martynę z dużymi oczami brunetkę ?? Nie pamietam nic więcej 🤦🏻‍♀️

MartynaUK, kolegowała się chyba z Eweliną, też ytberką mieszkającą w uk. Ciekawe czy ta druga nagrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm
1 godzinę temu, Gość tak napisał:

MartynaUK, kolegowała się chyba z Eweliną, też ytberką mieszkającą w uk. Ciekawe czy ta druga nagrywa

Tak jest  dzięki 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka

cieszę się, że udało się znaleźć 🙂 a pamiętacie może długowłosą Martynę z Londynu? Studiowała coś związanego z projektowaniem i jeszcze chyab czasem się kolegowała z Laurą Ogrodowczyk. Śliczna dziewczyna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cxc

Taka blondynka? Ona coś z moda związana byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka
4 minuty temu, Gość Cxc napisał:

Taka blondynka? Ona coś z moda związana byla

tak 🙂 śliczna dziewczyna, studiowała coś w Polsce najpierw związanego z modą a otem w Londynie. Nick: Martynkaso albo Martynaso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×