Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nabaj

A wy co byście myśleli?

Polecane posty

Gość Nabaj

Witajcie. Dziś była u mnie znajoma para, a dokładnie 2 pary oprócz mnie i męża. Widzimy się raz w roku. Sytuacja wyglądała dla mnie dziwnie lub ja jestem dziwna, bo ja bym się czuła niekomfortowo. Mąż od (nazwijmy to para nr 1) sie trochę spóźnił i byla sama jego żona. I wtedy... Ta jego zona poszła do osobnego pomieszczenia i poszedł tam mąż pary nr 2 i tam siedzieli, niby niewinnie sobie gadali drzwi otwarte,  wiec pewnie nic więcej oprócz gadki nie było ale jednak na osobności. A ta żona pary nr 2 ciągle siedziała z nami. Doszedł mąż pary 1 ta żona z pary 2 to zauważyła i od razu pobiegła i tez z nim na osobności gadała. Jakoś tak odniosłam wrażenie, ze może oni sa sobą znudzeni? Ja bym się czuła dziwnie jakby mój mąż wyszedł porozmawiać na osobności. A wy myślicie że to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha, a to.twoj maz może rozmawiać z kobietami tylko w twojej obecności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co?

Zależy czy siedzieli tam np palac papierosy i wiadomo musząc opuścić towarzystwo. Czy siedzieli tam godzinę i więcej żeby tylko być samemu, wtedy bym uznała że mogli spotkać się sami w inny dzień skoro muszą wyjść na narade. Takie średnio kulturalne jakby nie mogli porozmawiać przy wszystkich. Ale siebie warci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Swingersi 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×