Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehch

Chlopak mowi,ze idzie spac a widze ze siedzi

Polecane posty

Gość ehch

milo sie rozmawia a on mowi ide spac..ok mysle, dobranoc nie zatrzymuje..a potem patrze ze byl aktywny na kilku portalach przez dobra godzine,dwie.. byl aktywny na pewno bo zeby utrzymac aktywnosc trzeba odswiezac,cos robic na niektorych stronach.. dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

...bo nie musi Ci sie tlumaczyc z tego co robi?

Albo zmienil zdanie po pozegnaniu, nie moze zasnac...

Pytanie czemu ty go obserwujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo on idzie spać dla ciebie. Naprawdę trzeba być tępa żeby nie pojąć pewnych komunikatow . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehch

Jak nie może zasnąć to przecież mógłby napisac a nie udawać,że go nie ma ..Robi tak już którys raz 😕 

Nasze rozmowy nie są intensywne ,moze czasami ale to jakies 10% czasu nie wiecej .. 

spokojnie mozna robic kilka rzeczy  jednoczesnie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehch

Nie tyle celowo obserwuje,  co po prostu jestem uzytkowniczka tych samych stron, jestem tam administratorem wiec wszystko mam jak na dloni...nie wiem ile razy byl, przypadkiem przylapalam go okolo 10 razy w ciagu ostatnich 3 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Baby same się zamykają, a pote wychodzą na własne życzenie przez drewniane drzwi staropanieństwa w wieku 39 lat z zerowymi nadziejami. Dobrze! Mama podpowiadała, córuś najpierw wykształcenie. Więc wykształcone, nareszcie mogą zarabiać grube tysiące, a fajfus po co Ci, jak tego świata pół świata i dalej z mamusiami. Mamusiowa miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehch

Komunikat?? nie chce z toba rozmawiac wiec udam ze ide spac - ok rozumiem ale po co skoro mowi do mnie zebym sama sie odzywala czesciej, cieszy sie jak ze mna pisze, wiekszosc rozmow sam inicjuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Pewnie wirtualny chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Jan napisał:

Baby same się zamykają, a pote wychodzą na własne życzenie przez drewniane drzwi staropanieństwa w wieku 39 lat z zerowymi nadziejami. Dobrze! Mama podpowiadała, córuś najpierw wykształcenie. Więc wykształcone, nareszcie mogą zarabiać grube tysiące, a fajfus po co Ci, jak tego świata pół świata i dalej z mamusiami. Mamusiowa miłość.

Po co bogatej kobiecie ślub z fajfusem? Zatrzymales się w czasie chłopie. I o czym ty pièrdolisz w ogóle? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehch

Hehe nie mam 39 lat, tylko 21. Nie jest wirtualny, dzieli nas odleglosc 300km wiec wiadomo  ze piszemy i dzwonimy do siebie ale w weekendy sie widujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
2 minuty temu, Gość ehch napisał:

Hehe nie mam 39 lat, tylko 21. Nie jest wirtualny, dzieli nas odleglosc 300km wiec wiadomo  ze piszemy i dzwonimy do siebie ale w weekendy sie widujemy

W takim razie najlepiej zapytaj go o to wprost :)

Wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo miał iść spać, ale ktoś napisał i głupio mu było odmówić/ przyszło mu coś do głowy, co ma zrobić/ miał iść, ale niekonsekwentnie został. Sam nieraz tak robię, gdy komuś deklaruję, że idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

On nie tylko siedzi, ale tez podrywa na prawo i lewo. Ma milion nicków i się umawia z różnymi kobietami, bo myśli, że ty nie wiesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
12 minut temu, Gość ehch napisał:

tylko 21. 

To jeszcze 18 w poszukiwaniu złotego księcia na białym koniu. Dzisiaj zapisz sobie tę stronę i wróć tu w wieku 39 lat.

Najwidoczniej zasada na razie jest tego typu

16 minut temu, Gość Gość napisał:

o czym ty pièrdolisz w ogóle? 

Jak się dowiesz o czym to wtedy skomentuj. Na jutubie jest taki filmik "po co kobiecie mężczyzna?" Prezentujesz poziom podobny do podanych nastolatek. Nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

On tu będzie siedział do rana, a jak wsiądziecie do auta to wylądujecie w rowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Jan napisał:

To jeszcze 18 w poszukiwaniu złotego księcia na białym koniu. Dzisiaj zapisz sobie tę stronę i wróć tu w wieku 39 lat.

Najwidoczniej zasada na razie jest tego typu

Jak się dowiesz o czym to wtedy skomentuj. Na jutubie jest taki filmik "po co kobiecie mężczyzna?" Prezentujesz poziom podobny do podanych nastolatek. Nie wiedzą.

Oh urzekla mnie twoja historia janie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa

Ogolnie ja nie lubie sie zegnac, chce byc mila i wymyślam jakis powod, ide sie kapac zjeść spac, a szczerze to by bylo ze chce teraz zajac sie inna czescia mojego zycia nara, ale przeciez tak nie napisze, głupio troche, dotyczy to każdego, czasem to mi sie.nawet nie chce zaczynac z kims gadać bo potem ciezko sie wymiksowac, dodam ze rozmowy ze mna musza byc ciekawe i konca nie maja, i to problem, bo u mnie wszystko ciekawe, i dlatego jednej osobie nie poswiece więcej czasu, wiem ze to troche smutne, ale ja sie nie rozerwe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

On nie tylko siedzi, ale tez podrywa na prawo i lewo. Ma milion nicków i się umawia z różnymi kobietami, bo myśli, że ty nie wiesz. 

A to głupi jest w błędzie 🙂 haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A to głupi jest w błędzie 🙂 haha 

Nie ma to zadnego znaczenia,wiem co masz na mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba345

Jak juz ktos wvzesniej zauwazyl, on idzie spac dla ciebie. Poprostu ma ochote popisac z innymi. Jestes jedna z wielu, ot co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość OsiemJeden napisał:

Nie ma to zadnego znaczenia,wiem co masz na mysli...

Ma, bo wiem więcej niż niejedna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę że nie masz się nad czym zastanawiać co robi po co z kim i dlaczego. Mówi że idzie spać więc komunikat jest prostu daj mi spokój kobieto. Chcesz być tak traktowana? Twoja wola ale tu nie ma czego rozkminiac po udzielono ci już odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×