Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olka

Wózek przed narodzinami przynosi pecha

Polecane posty

Gość Olka

Kupiliśmy dzisiaj wózek ( 3 tygodnie do porodu) I tak moim zdaniem czekaliśmy długo bo kumpele miały już duzo wczensiej. Łóżeczko,ubranka, pampersy ,kosmetyki wszytsko mamy ale... moja teściowa jak zobaczyła wózek zrobiła awanturę że jesteśmy nienormalni że będziemy jeszcze płakać bo nie kupuje się wózka przed narodzinami... słyszałam o tym zabobonie ale ogólnie o całej wyprawce a nie tylko  o wózkua ona na ten wózek zareagowała jakby diabła zobaczyła. Kazała mi to wynieść do piwnicy i przykryć czymś. Czy ktoś z Was wierzy w taki rzeczy? bo ja myślałam że to już dawno odeszło w niepamięć.A może znacie kogoś komu się to sprawdziło? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babshzu
2 minuty temu, Gość Olka napisał:

Kupiliśmy dzisiaj wózek ( 3 tygodnie do porodu) I tak moim zdaniem czekaliśmy długo bo kumpele miały już duzo wczensiej. Łóżeczko,ubranka, pampersy ,kosmetyki wszytsko mamy ale... moja teściowa jak zobaczyła wózek zrobiła awanturę że jesteśmy nienormalni że będziemy jeszcze płakać bo nie kupuje się wózka przed narodzinami... słyszałam o tym zabobonie ale ogólnie o całej wyprawce a nie tylko  o wózkua ona na ten wózek zareagowała jakby diabła zobaczyła. Kazała mi to wynieść do piwnicy i przykryć czymś. Czy ktoś z Was wierzy w taki rzeczy? bo ja myślałam że to już dawno odeszło w niepamięć.A może znacie kogoś komu się to sprawdziło? 

Ma racje. To przynosi pecha. Chcesz urodzic chore dziecko albo żeby zmarło po porodzie? Jak nie to wyrzuć wózek na śmietnik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podlasie....? 😄 wez nie słuchaj jej. Nie ma czarów, a przesady to bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakbym widziała moją teściową. My jak kupiliśmy łóżeczko a ona przyjechała w odwiedziny i je zobaczyła to o mało zawału nie dostała. Nienormalna baba. Ja łóżeczko miałam 2 miesiące przed porodem wózek miesiąc dziecko zdrowe ma 2 lata. Jeśli faktycznie ma.sie coś stać to i tak się stanie a zwalanie tego na wózek czy łóżeczkoto głupota i przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Moja teściowa to samo, a daj spokój, komuś się "sprawdzi" w jego mniemaniu. Wiesz dlaczego? Bo rodzice dzieci, które mają być chore tez je kochają i szykują wyprawki. Jak ma coś się stać to się stanie... Nie słuchaj czarownicy hahhaha 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska

Dokładnie j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wóz
41 minut temu, Gość Olka napisał:

Kupiliśmy dzisiaj wózek ( 3 tygodnie do porodu) I tak moim zdaniem czekaliśmy długo bo kumpele miały już duzo wczensiej. Łóżeczko,ubranka, pampersy ,kosmetyki wszytsko mamy ale... moja teściowa jak zobaczyła wózek zrobiła awanturę że jesteśmy nienormalni że będziemy jeszcze płakać bo nie kupuje się wózka przed narodzinami... słyszałam o tym zabobonie ale ogólnie o całej wyprawce a nie tylko  o wózkua ona na ten wózek zareagowała jakby diabła zobaczyła. Kazała mi to wynieść do piwnicy i przykryć czymś. Czy ktoś z Was wierzy w taki rzeczy? bo ja myślałam że to już dawno odeszło w niepamięć.A może znacie kogoś komu się to sprawdziło? 

Hahah znam wiele takich przesądów. Moja babcia zawsze je wygłasza. Oczywiście to bzdura nie przejmuj się tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My mieliśmy wózek dużo wcześniej i nic się nie stało 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a jak się urodzi to będzie mu czerwone wstążeczki przywiązywała, żeby uroku nie było 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

a jak się urodzi to będzie mu czerwone wstążeczki przywiązywała, żeby uroku nie było 😄 

ja mam taką szajbniętą ciotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madleine

Nic tylko kupic tesciowej czarnego kota i postawic drabine pod glownym wejsciem  od domu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Babshzu napisał:

Ma racje. To przynosi pecha. Chcesz urodzic chore dziecko albo żeby zmarło po porodzie? Jak nie to wyrzuć wózek na śmietnik 

Chore dziecko rodzi sie przez wózek?? tak nagle bez powodu?? ludzie przestancie...jezeli dziecko rodzi sie chore to znaczy ze tak kształtowało sie od poczecia...moja tesciowa tez raczyła mnie różnymi bzdurami...ludzie dawniej wierzyli w różne dziwactwa...chore dziecko przypisywali rożnym rzeczom..bo wózek kupiony za wczesnie ..bo coś tam coś tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemne

ale z tym wózkiem to prawda!

Ja kupiłam wózek 3 miesiące przed porodem i co? DZIECKO MI SIĘ URODZIŁO BEZ ZĘBÓW! dopiero po 7 miesiącu wyszedł mu pierwszy i co? szach mat niedowiarki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×