Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga

Uwielbiam musicologist mom

Polecane posty

Gość Olga

Ktoś jeszcze? Uwielbiam ta kobietę. dzieki niej zrozumialam ze nawet będąc nieatrakcyjna można znaleźć swojego wymarzonego faceta i mieć z nim dwójkę przecudownych dzieci. Ona daje nadzieje, rozsiewa optymizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A kto to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abk
Dnia 29.05.2019 o 14:41, Gość Olga napisał:

Ktoś jeszcze? Uwielbiam ta kobietę. dzieki niej zrozumialam ze nawet będąc nieatrakcyjna można znaleźć swojego wymarzonego faceta i mieć z nim dwójkę przecudownych dzieci. Ona daje nadzieje, rozsiewa optymizm. 

Wiele nieatrakcyjnych kobiet ma facetów, dziwne, że zrozumiałaś to dopiero oglądając ją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Paskudna baba na zewnątrz i wewnątrz. Ten jej "wymarzony" facet to podobno jej były teść, a dzieci nie nazwałabym przecudownymi, a raczej wyjątkowo brzydkimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

zablokowała mnie na ig 🤬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaa

Kaśka, już przestań ciągnąć o sobie temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

Kto oglada? Ja leje ze śmiechu każdego dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja ogladam tylko pare stories (wiecej nie dam rady) i tez leje ze smiechu tak jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc55
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja ogladam tylko pare stories (wiecej nie dam rady) i tez leje ze smiechu tak jak Ty.

Tak. Najbardziej mnie zastanawia, dlaczego ona ciągle podkreśla, że jest świetną panią domu, bo piecze, gotuje, a w domu mają taki bajzel, że szkoda gadac. Wiem jak bywa przy dzieciach, ale robić fotki w lustrze, gdy na podłodze walają się ubrania, zabawki, książki, jakieś naczynia, a nawet nocnik, to dla mnie lekka przesada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oglądnęłam pare razy. Ta pani jest bardzo zarozumiała i wydaje jej się , że wszystko wie najlepiej jeśli chodzi o macierzyństwo. Kreuje się na doskonałą kurę domową, ale niestety jak na nią patrzę to jedyne co mi przychodzi na myśl to to że niezlła  z niej fleja i brudas. Włosy wiecznie tłuste i roztapirzone, w domu wieczny burdel, nie potrafi ubrać się schludnie tylko wiecznie jak uboga krewna. Do tego wiecznie morały  i perdylenie o tym jak cudowne ma dzieci, jak cudownie się rozwijają i jaką to ona jest cuuuudowną mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Oglądnęłam pare razy. Ta pani jest bardzo zarozumiała i wydaje jej się , że wszystko wie najlepiej jeśli chodzi o macierzyństwo. Kreuje się na doskonałą kurę domową, ale niestety jak na nią patrzę to jedyne co mi przychodzi na myśl to to że niezlła  z niej fleja i brudas. Włosy wiecznie tłuste i roztapirzone, w domu wieczny burdel, nie potrafi ubrać się schludnie tylko wiecznie jak uboga krewna. Do tego wiecznie morały  i perdylenie o tym jak cudowne ma dzieci, jak cudownie się rozwijają i jaką to ona jest cuuuudowną mamą.

Tak. Zapomniałaś o cudownej edukacji domowej, której poddaje roczne dziecko. 

„Mikołaj na podwórku, a Kamilka wybrała edukację w domu.” 

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najlepsze sa mega spierzchniete I suche usta Kasi a na to czerwona szminka.Klasa

O znowu sie zaczyna spam porodow na ig. 🤮🤮🤮🤮🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie Ona troche brzydzi.

i caly ten jej Instagram. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mnie Ona troche brzydzi.

i caly ten jej Instagram. 

Mam to samo odczucie. Jakaś taka odpychająca jest i flejowata. Wygląda jak wiecznie niedomyta, z tłustymi włosami na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O co chodzi z tymi relacjami z porodu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa

Ktos cos o niej na fb pisal I chyba byla afera bo pojawily sie dziwne posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Ja za nią nie przepadam. Wiecznie wrzuca zdjęcia swojego wklęsłego i kościstego brzucha podpisujac ze to brzuch po dwóch ciążach. Cycków to ona prawie wcale nie ma ale cały czas dzielnie „karmi” Mikołaja. Twierdzi ze jej dzieci maja słuch absolutny i zakazała mężowi śpiewania piosenek bo on rzekomo fałszuje. Niby taka idealna matka ale zdjęcia usmotranych dzieci albo na nocniku wrzuca do sieci żeby później cała szkoła miła z nich bekę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Mi sie Ona wydaje troche jakby opozniona. Nie mowie tego zlosliwie ale no nie wiem, Albo jak stara malenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jas

A gdzie na fb można znaleźć te posty o niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×