Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lenka

Ciąża... tuż po maturze

Polecane posty

Gość Pomocna
29 minut temu, Gość Gościu napisał:

Serio? Rozumiem, że chcesz pomóc - zakładając, że to nie prowo. Jednak robisz jej niepotrzebnie nadzieję. Jakie ona ma niby możliwości? Myślisz, że ktoś jej da mieszkanie, prace i możliwość nauki teraz, już od ręki i za darmo?! W Polsce, zupełnie za darmo i w nagrodę za puszczanie się z jakimś patologicznym chłopakiem?! Czym sobie na to zasłużyła? Ludzie uczą się, prcauja, kredytu zaciągaja i lekko im nie jest. O jakich Ty mówisz "możliwościach"!!?? Hahahahha. Zejdź na ziemię kobieto! 

Takie domy to nie mieszkania tylko wspólne pokoje (2-3 osobowe). I nikt tam za darmo dziewczyn nie trzyma  one pracują. Maja wsparcie, psychologa i pomoc, rowniez wzajemną  wiec z dalszą nauką można to pogodzić. Moze nie beda to wymarzone studia a na początek jakas szkoła pomaturalna czy darmowe kursy. Ogolnie cel jest taki, zeby panny stanely na nogi, odchowaly troche dzieci, zdobyly zawod i mogly samodzielnie żyć, bo nikt ich tam do pelnoletnosci dzieci nie trzyma.

Nie wiem jakie sa kryteria przyjec, jak to wyglada z miejscami ale generalnie  to nie jest tak, ze jak taka mloda zaliczy wpadke, a rodzina się wypnie, to tylko z mostu skończyć albo urodzic i w oknie życia zostawic. Sa tez rozne fundacje, nie zawsze problemem jest dach nad głową, czasami wazniejszy niz kasa jest psycholog i pomoc prawno - organizacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofelia

Jeśli to, co piszesz Autorko, to prawda, to życzę szczęścia. Trzymaj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka

Dziękuję Ofelia. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy starali się choćby dobrym słowem pomóc, resztę komentarzy i wpisów pozwolę sobie przemilczeć. Jutro będę dzwoniła i zobaczymy... Planuję już co powiem i o co zapytam, jednak może być ciężko, ale na pewno się uda, wierzę, że sobie poradzę, a co do mojego byłego chłopaka to chyba rzeczywiście powinien wiedzieć, ma prawo wiedzieć, że został tatą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka

Dobra, przyznaję się, że to prowo:) Miałam jeszcze dziś napisać, że zostawię dziecko w "oknie życia", ale już mi się nie chce ciągnąć tematu, który nie istnieje:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
4 minuty temu, Gość Lenka napisał:

Dobra, przyznaję się, że to prowo:) Miałam jeszcze dziś napisać, że zostawię dziecko w "oknie życia", ale już mi się nie chce ciągnąć tematu, który nie istnieje:) 

Tak myślałam, chyba nie ma takich ...ek. Dziewczyny wpadają, ale kto "normalny" sypia z takim facetem? Lecz się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał

Hahahhahaha Hahahahah szkoda gadać.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka

Szkoda Pomocnej, bo się produkowała, a wyszło jak zwykle, trollom się nudzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia

Prowo prowem, szkoda byłoby dziecka, gdyby to była prawda. Wariatko lecz się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×