Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milukr

Co myślicie o imieniu Mirabella lub Lukrecja?

Polecane posty

Gość gosc
3 minuty temu, NightVValkerr napisał:

Zanim się odezwiesz, lepiej zobacz ile czytasz, a ile próbujesz sobie dopowiadać i d i o t o. Gdzie tutaj jest mówienie jak ktoś ma żyć? xD

Gościu lecz się

To tylko tobie mozna rzucac sie o to bez powodu, a innym nie?  Sam sie naucz najpierw i dodatkowo pocwisz pamiec poniewaz to samo napisales bezpodstawnie pseudointelektualisto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofelia

Jeśli chodzi o moją opinię: mamy tyle polskich imion, zostawmy Mirabellę komu innemu. 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

To tylko tobie mozna rzucac sie o to bez powodu, a innym nie?  Sam sie naucz najpierw i dodatkowo pocwisz pamiec poniewaz to samo napisales bezpodstawnie pseudointelektualisto.

"Pseudointelektualisto"...
Jestem ciekaw ile IQ trzeba mieć, by ktoś tak łatwo dawał się baitować jak ty geniuszu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, NightVValkerr napisał:

"Pseudointelektualisto"...
Jestem ciekaw ile IQ trzeba mieć, by ktoś tak łatwo dawał się baitować jak ty geniuszu xD

Nie daje sie baitowac geniuszku tylko lubie takich madralow jak ty sprowadzac na ziemie.  Przeciez ja sie z toba bawie i ty nawet tego nie zauwazyles.  Ciekawe ile punktow ponizej mojego IQ jestes...  Pewnie urodziles sie w dobie spadajacego IQ w spoleczenstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Nie daje sie baitowac geniuszku tylko lubie takich madralow jak ty sprowadzac na ziemie.  Przeciez ja sie z toba bawie i ty nawet tego nie zauwazyles.  Ciekawe ile punktow ponizej mojego IQ jestes...  Pewnie urodziles sie w dobie spadajacego IQ w spoleczenstwie...

tak tak, a w tej bajce były smoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie daje sie baitowac geniuszku tylko lubie takich madralow jak ty sprowadzac na ziemie.  Przeciez ja sie z toba bawie i ty nawet tego nie zauwazyles.  Ciekawe ile punktow ponizej mojego IQ jestes...  Pewnie urodziles sie w dobie spadajacego IQ w spoleczenstwie...

Sprowadzasz ludzi na ziemie, czy może sam próbujesz się wydostać z dna, które sam sobie fundujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie podobają mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, NightVValkerr napisał:

Sprowadzasz ludzi na ziemie, czy może sam próbujesz się wydostać z dna, które sam sobie fundujesz?

Czy dostrzegam nute zmartwienia?  Martwisz sie o moj intelekt?  Uspokoje cie- trzyma sie mocno i ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasksik
11 minut temu, Gość Ofelia napisał:

Jeśli chodzi o moją opinię: mamy tyle polskich imion, zostawmy Mirabellę komu innemu. 😋

Ale te imię występuje w Polsce. Jest nawet w kalendarzu, Mirabella obchodzi imieniny 27 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość kasksik napisał:

Ale te imię występuje w Polsce. Jest nawet w kalendarzu, Mirabella obchodzi imieniny 27 września

Pewnie, osoby ktorym sie podoba niech nadaja.  Tak samo polskie jak Hanna i Zuzanna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Czy dostrzegam nute zmartwienia?  Martwisz sie o moj intelekt?  Uspokoje cie- trzyma sie mocno i ostro.

Jedynie obniżasz poziom ludziom z tego powodu, że sam jesteś po prostu balastem i dlatego często ludziom jest szkoda czasu na marnowanie go na taki pokrój ludzi jak ty. Mój czas też się niedługo kończy, bo sobie idę dokończyć zlecenie by dostać masę pieniążków, a ty dalej pluj sobie jadem na forum, nędzny balaście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, NightVValkerr napisał:

Jedynie obniżasz poziom ludziom z tego powodu, że sam jesteś po prostu balastem i dlatego często ludziom jest szkoda czasu na marnowanie go na taki pokrój ludzi jak ty. Mój czas też się niedługo kończy, bo sobie idę dokończyć zlecenie by dostać masę pieniążków, a ty dalej pluj sobie jadem na forum, nędzny balaście.

Osoby, które naprawdę zarabiają ''masę pieniążków'' nie muszą obwieszczać tego wszem i wobec na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, NightVValkerr napisał:

Jedynie obniżasz poziom ludziom z tego powodu, że sam jesteś po prostu balastem i dlatego często ludziom jest szkoda czasu na marnowanie go na taki pokrój ludzi jak ty. Mój czas też się niedługo kończy, bo sobie idę dokończyć zlecenie by dostać masę pieniążków, a ty dalej pluj sobie jadem na forum, nędzny balaście.

Utarlam ci troche pysska i uciekasz.  Bardzo dobrze. Ogon w dol i do roboty szaraku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Osoby, które naprawdę zarabiają ''masę pieniążków'' nie muszą obwieszczać tego wszem i wobec na forum...

Czyms musza sie pochwalic.  W glowie nie maja to chociaz w gebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Utarlam ci troche pysska i uciekasz.  Bardzo dobrze. Ogon w dol i do roboty szaraku.

Oj nie sądzę. Jesteś jak ten co dostanie lanie i będzie leżał, a potem obwieszcza wszem i wobec, że to on wygrał. Smutne masz życie gościu. Nightvvalker ma rację. Jesteś wkurzającym, niepotrzebnym nikomu ciężarem i szkoda czasu na takiego kogoś jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Czyms musza sie pochwalic.  W glowie nie maja to chociaz w gebie 🙂

Typowa polska mentalność, jak ktoś więcej zarabia to złodziej, a jak mniej to ścierwo i pasożyt. Nic dodać, nic ująć. Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Oj nie sądzę. Jesteś jak ten co dostanie lanie i będzie leżał, a potem obwieszcza wszem i wobec, że to on wygrał. Smutne masz życie gościu. Nightvvalker ma rację. Jesteś wkurzającym, niepotrzebnym nikomu ciężarem i szkoda czasu na takiego kogoś jak ty.

Przeczytaj poprzednia strone zanim sie odezwiesz.  Mniejsza z tym, udajesz kogos innego HAHA.  Dobre.

W kazdym razie zadne imie, oprocz obrazliwych, nie krzywdzi dzieci.  Ludzie tacy jak ty Nightvloger krzywdza innych wypowiadajac takie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Utarlam ci troche pysska i uciekasz.  Bardzo dobrze. Ogon w dol i do roboty szaraku.

Za bardzo się przeceniasz, ja też bym cię olał, bo czas to pieniądz, a ty pieniądzem nie jesteś. Jedynie kimś, kto je będzie doić. Tak samo jak doisz z innych czas, pasożycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Za bardzo się przeceniasz, ja też bym cię olał, bo czas to pieniądz, a ty pieniądzem nie jesteś. Jedynie kimś, kto je będzie doić. Tak samo jak doisz z innych czas, pasożycie.

No patrz, a jednak siedzisz tu robalu i piszes wiec sam sobie przeczysz.  Masz racje jednak- nawet dobrego prowo nie piszesz wiec marnujesz moj czas.  Narka gnido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Utarlam ci troche pysska i uciekasz.  Bardzo dobrze. Ogon w dol i do roboty szaraku.

to nie forum dla ciebie gówniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

No patrz, a jednak siedzisz tu robalu i piszes wiec sam sobie przeczysz.  Masz racje jednak- nawet dobrego prowo nie piszesz wiec marnujesz moj czas.  Narka gnido

Co jak siedze? Drugi raz do ciebie piszę. Coś pod kopułą nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

to nie forum dla ciebie gówniaro

To nie forum dla nightvolga, ktory powiesil sobie nasieniowody, ale nie dziwie sie, ze tak myslisz skoro czytac nie umiesz i nie chcesz- najlepiej gadac nie wiedzac o czym, po co sie meczyc i dowieadywac o czym jest gadka.  Narazie szaraczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

To nie forum dla nightvolga, ktory powiesil sobie nasieniowody, ale nie dziwie sie, ze tak myslisz skoro czytac nie umiesz i nie chcesz- najlepiej gadac nie wiedzac o czym, po co sie meczyc i dowieadywac o czym jest gadka.  Narazie szaraczku

Chłopak może nie chce mieć dzieci, ma do tego prawo żeby to zrobić. Jak przejmujesz się czyimś życiem, to najlepiej przestań się nim interesować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

To nie forum dla nightvolga, ktory powiesil sobie nasieniowody, ale nie dziwie sie, ze tak myslisz skoro czytac nie umiesz i nie chcesz- najlepiej gadac nie wiedzac o czym, po co sie meczyc i dowieadywac o czym jest gadka.  Narazie szaraczku

I najlepiej nie korzystaj z internetu, bo to nie jest na twoją psychikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trevolt
5 minut temu, Gość gosc napisał:

To nie forum dla nightvolga, ktory powiesil sobie nasieniowody, ale nie dziwie sie, ze tak myslisz skoro czytac nie umiesz i nie chcesz- najlepiej gadac nie wiedzac o czym, po co sie meczyc i dowieadywac o czym jest gadka.  Narazie szaraczku

Kobieto ty masz jakąś manię prześladowczą, bo jasno tutaj widać, że są 3 różne osoby a ty nadal uważasz, że to jedna i ta sama. Powinnaś się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boredom

Moze przestaniecie robić offtop? Dajcie tej niezrównoważonej babie bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Czemu mam wrażenie, że ten nightvvalker zrobił sam te 2 strony? i pisal posty a potem na nie z goscia odpowiadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasksik
1 minutę temu, Gość Bartek napisał:

Czemu mam wrażenie, że ten nightvvalker zrobił sam te 2 strony? i pisal posty a potem na nie z goscia odpowiadal

Bo tak było, widać po stylu pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raosrka
2 minuty temu, Gość kasksik napisał:

Bo tak było, widać po stylu pisania

zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasmus

Nie sądzę, tutaj jawnie jestem w stanie zauważyć 3 różne style pisania. W gościach jedna osoba używała trzech różnych tożsamości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×