Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czarna kawa

Jest ryzyko ?

Polecane posty

Gość Czarna kawa

Dziewczyny pomocy bo panikuje! Czy jeżeli dostałam okres w terminie oraz testy ciążowe (jeden tydzień po okresie a drugi dwa tygodnie ) wyszły negatywne, to powinnam jeszcze zadręczać się tym, że istnieje ryzyko ciąży ??? Nie daje mi to spokoju. Testy były bardzo czułe (te co wykrywają ciąże 6 dni po zapłodnieniu). Jest jeszcze możliwość ciąży ? Serdecznie proszę o opinie. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Zawsze jest szansa na 500plus. Bez obaw, uda Ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To pytanie na serio? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
11 minut temu, Gość Czarna kawa napisał:

Dziewczyny pomocy bo panikuje! Czy jeżeli dostałam okres w terminie oraz testy ciążowe (jeden tydzień po okresie a drugi dwa tygodnie ) wyszły negatywne, to powinnam jeszcze zadręczać się tym, że istnieje ryzyko ciąży ??? Nie daje mi to spokoju. Testy były bardzo czułe (te co wykrywają ciąże 6 dni po zapłodnieniu). Jest jeszcze możliwość ciąży ? Serdecznie proszę o opinie. Pozdrawiam 

Nie ma testów wykrywających ciążę 6 dni po zaplodnieniu, a 6- dniową ciaze, a to jednak jest różnica. Nie jesteś w ciąży, zacznij się zabezpieczać  albo przestań uprawiać seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa
7 minut temu, Gość Gość napisał:

To pytanie na serio? 

Tak, ja wiem jak to brzmi, ale po prostu jestem panikarą i jedyne czego potrzebuje to kogoś kto by mnie uspokoił i wytłumaczył:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Nie jestes w ciąży.  Nie wkręcaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa
8 minut temu, Gość Abc napisał:

Nie jestes w ciąży.  Nie wkręcaj sobie.

Po prostu na forach jest tyle wpisów o tych okresach w ciąży i niewychodzących testach, że zaczynam świrować. Chyba uspokoję się dopiero kiedy dostanę kolejny okres:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×