Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Któżtowie🤷‍♀️

Spozniajaca się miesiączka

Polecane posty

Gość Któżtowie🤷‍♀️

Witam.

Mam mały problem i mam nadzieję że udzielą mi Państwo odpowiedzi na moje pytanie. Ostatnia miesiączke miałam 1-7 kwietnia i nie mam jej do dziś 30.05. Lecz wczoraj wiwczorrm pojawilo mi sie plamienie brązowawe dzisiaj rano już go nie ma. Byłam 2 dni temu u gibekologa i stwierdzil ze jest wszystko  dobrze lecz mnie to lekko nie pokoi. Czy ktoś miał podobny problem ? Dodam iż robiłam test z 7 dni temu i wyszedł negatywny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zrób test znowu za parę dni i pytaj gina o badania hormonalne. Może za mało progesteronu masz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Któżtowie🤷‍♀️
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Zrób test znowu za parę dni i pytaj gina o badania hormonalne. Może za mało progesteronu masz. 

A czy może być to też coś innego niż to ? Robił również badanie cytologiczne również jest okej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja miałam coś takiego z przepracowania. Za mało sypiałam, rano do pracy, wracałam wieczorami. Weekendy też rzadko wolne. Zamiast okresu miałam plamienia, czasami się rozkręcały, ale to nie był taki normalny okres. Gdy zmieniłam tryb życia (dużo snu i zdrowego, domowego jedzenia) niemal natychmiast wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×