Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Folksam

Nie stac mnie na wakacje w Polsce, znowu bedzie Hiszpania, Portugalia, albo Grecja

Polecane posty

Gość Folksam

No coz , domkiem nadet baltykiem  420 zl doba  , hotel  wielki Lisbonie z basenem i baren na dachu 7 nocy  700euro 😨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Biedna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie też nie stać, więc lecimy na Dominikanę. A tak bardzo marzymy o wakacjach w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfrfrfrf

Wakacje w Polsce czesto sa niewiele tansze niz zagraniczne - noclegi i wyzywienie. wiem, bo latam na wakacje typu Wlochy Portugalia Lanzarote, ale tez niekoniecznie tylko morze i plaza , lecz np Alpy lubimy

loty z Polski do innych krajow to na pewno wiekszy koszt niz dojazd autem/pociagiem nad baltyk..

ale jak ktos mieszka za granica to loty na szkolne wakacje czy np na swieta do POlski, sa potwornie drogie czasem. 

sam poczatek sierpnia lecimy do Polski na 12 dni, ja maz i dwoje dzieci ponizej 10 lat. ceny za nasze loty w obie strony (UK-Polska), kupione  na poczatku maja, i to "tani" ryanair?  £585. specjalnei porownalam ine miejsca ktore lubie -  za nas czworo  w polnocne Wlochy, czy na Lanzarote, czy do Danii (kocham Danie) loty kosztowaly wtedy  £340. roznica £60  od osoby... 

w Portugalii w 2017, za nasza czworke wlasnie za 5 nocy w malym apartamencie 4* (ok 45 m kw i wielki balkon z cudnym widokiem)  i loty dalismy £860. powtarzam hotel i loty. widzicie roznice?

Polska jest droga, ma zimne niezbyt czyste morze ... dunskie plaze nad Baltykiem sa  czystsze, woda tez. bylam. widzialam. a Lanzarote czy Portuglaia, duuuuuzo cieplejsza woda i piekna pogoda w zasadzie gwarantowana... ale 80% Polakow tylko Baltyk Baltyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja do Turcji na 11 dni z HB w hotelu jedyne 780 euro za 3 osoby 🙂

  A chcialam na Mazury do domku z jeziorem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC KAMILA
3 godziny temu, Gość rfrfrfrf napisał:

Wakacje w Polsce czesto sa niewiele tansze niz zagraniczne - noclegi i wyzywienie. wiem, bo latam na wakacje typu Wlochy Portugalia Lanzarote, ale tez niekoniecznie tylko morze i plaza , lecz np Alpy lubimy

loty z Polski do innych krajow to na pewno wiekszy koszt niz dojazd autem/pociagiem nad baltyk..

ale jak ktos mieszka za granica to loty na szkolne wakacje czy np na swieta do POlski, sa potwornie drogie czasem. 

sam poczatek sierpnia lecimy do Polski na 12 dni, ja maz i dwoje dzieci ponizej 10 lat. ceny za nasze loty w obie strony (UK-Polska), kupione  na poczatku maja, i to "tani" ryanair?  £585. specjalnei porownalam ine miejsca ktore lubie -  za nas czworo  w polnocne Wlochy, czy na Lanzarote, czy do Danii (kocham Danie) loty kosztowaly wtedy  £340. roznica £60  od osoby... 

w Portugalii w 2017, za nasza czworke wlasnie za 5 nocy w malym apartamencie 4* (ok 45 m kw i wielki balkon z cudnym widokiem)  i loty dalismy £860. powtarzam hotel i loty. widzicie roznice?

Polska jest droga, ma zimne niezbyt czyste morze ... dunskie plaze nad Baltykiem sa  czystsze, woda tez. bylam. widzialam. a Lanzarote czy Portuglaia, duuuuuzo cieplejsza woda i piekna pogoda w zasadzie gwarantowana... ale 80% Polakow tylko Baltyk Baltyk...

Nie skichaj  sie z tymi podrozami, a pewnie nawet mieszkania wlasnosciowego w tym zimnym brzydkim UKej nie masz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To fakt że Hiszpania jest tansza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tańsza ale loty drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tańsza ale loty drogie.

jak wczesnie sie zaczniesz rozgladac to znajdziesz w miare tanie all inclusive. W zeszłym roku we wrzesniu placilismy 7 tys za 7 dni na Majorce za 3 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folksam

O tak , Dunskie plaze sa piekne i nie zatloczone , bez parawanow 🌞🦐 ja uwielbiam okoloce Skagen, w zwszlym roku 2 tygodznie , super domek na 4 osoby  12000koron , dojazd wlasny , rowery na dach i heja ! Dania jest super na rowery 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfrfrfrf
1 godzinę temu, Gość GOSC KAMILA napisał:

Nie skichaj  sie z tymi podrozami, a pewnie nawet mieszkania wlasnosciowego w tym zimnym brzydkim UKej nie masz....

Masz jakis problem?

Uk moze i czesto zimne, ale brzydkie? chyba Uk tylko z Londynem ci sie kojarzy, albo innymi angieskimi miastami. niektore z nich sa zreszta  ladne.  ale Ty nie byla,s nie widzialas, ale sie wypowiadasz.

wez sobie wyszukaj chocby takich miejsc jak  Wast Water  lake; Buttermere (Cumbria);  Isle of Harris, Isle of Skye;  Glencoe  i powiedz  ze to jest brzydkie 🙂  albo popatrz na zdjecia Edynburga np Calton Hill , albo zamki takie jak Dunrobin castle, Stirling castle. lub Arundel castle... Linlithgow palace... i wiele wiele innych miejsc..

pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajla

No ale niestety taka jest rzeczywistość, ceny w Polsce to jakieś wariactwo w sezonie, i to zarówno nad morzem jak i w górach. Przy tym na przykład takie biuro rainbow oferuje wyjazdy budżetowe za 800 - 900 zł z przelotem i zakwaterowaniem we własnych domkach - studiach. W Polsce trzeba tyle zapłacić za 2 dni i to bez transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 godzin temu, Gość rfrfrfrf napisał:

wez sobie wyszukaj chocby takich miejsc jak  Wast Water  lake; Buttermere (Cumbria);  Isle of Harris, Isle of Skye;  Glencoe  i powiedz  ze to jest brzydkie 🙂  albo popatrz na zdjecia Edynburga np Calton Hill , albo zamki takie jak Dunrobin castle, Stirling castle. lub Arundel castle... Linlithgow palace... i wiele wiele innych miejsc..

ladne tylko Buttermere i Harris. no moze to calton hill tez ciekawe. poza tym nic ciekawego. i te chmury wszedzie,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja obdzwonilam kilka hoteli w Polsce nad morzem i rekordzisci chcieli za 14 dni za 2+2 uwaga...-  18 300..Tak hotel w Jastarni 18 300 (osiemnaście tysięcy trzysta). Bez specjalnego luksusu (basen, dostęp do weelness, pełne wyżywienie), ale ... bez przesady. Obdzwoniłam ok 20 hoteli lepszym standardem i też ceny niezłe: 10 200, 9,800.. na serio hotele nad naszym morzem upadły na głowę. Kto normalny płaci za 14 dni wakacji, bez gwarancji pogody i nad brudnym morzem prawie 20 tysięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W zeszylm roku bylam z rodzina w grecji, mielismy prywatna wille z basenem I widokiem na moze za 1300 euro w tym roku ze wzgledu na zdrowe nie moge leciec wiec jedziemy na mazury willa na 5 dni 4250 zlotych. Czyli grecj wychodzi tak samo a standard w grecji, pogoda I widoki o niebo lepsze no coz mam nadzieje ze za rok bede mogla znowu leciec 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaaaaaaa
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja obdzwonilam kilka hoteli w Polsce nad morzem i rekordzisci chcieli za 14 dni za 2+2 uwaga...-  18 300..Tak hotel w Jastarni 18 300 (osiemnaście tysięcy trzysta). Bez specjalnego luksusu (basen, dostęp do weelness, pełne wyżywienie), ale ... bez przesady. Obdzwoniłam ok 20 hoteli lepszym standardem i też ceny niezłe: 10 200, 9,800.. na serio hotele nad naszym morzem upadły na głowę. Kto normalny płaci za 14 dni wakacji, bez gwarancji pogody i nad brudnym morzem prawie 20 tysięcy?

Poważnie?  nie mogę uwiwerzyć, to ostro przegięte ceny.

Moja koleżanka w 2017 była na dwa tygodnie, w zasadzie dwa i pół, z mężem i dzieckiem nastoletnim, w USA. objechali   synajętym autem (ford mustang otwarty dach) 3 stany.  na wszystko wydali  z tego co mówiła 22 tysiące ( a tylko 3 noce mieli za darmo, bo u znjaomych, reszta hotele).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Te wycieczki do Grecji, Turcji z biur podróży, rzeczywiście są dość tanie, ale to tak naprawdę tylko hotel, basen i plaża. Jak chcesz sobie pozwiedzać to musisz jeszcze trochę wybulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka Maja
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Te wycieczki do Grecji, Turcji z biur podróży, rzeczywiście są dość tanie, ale to tak naprawdę tylko hotel, basen i plaża. Jak chcesz sobie pozwiedzać to musisz jeszcze trochę wybulić.

Ja nie lecialam nigdy nigdzie z biurem podróży. Zawsze od A do Z rezerwujemy załatwiamy sobie sami.

takie przykłady - rok 2017 - Portugalia (Fro, Lizbona, Sintra) na 7 dni, 7 nocy, dwoje dorosłych i siedmiolatek - całkowicie wszystko to było 8 tysięcy złotych.

2018 - Islandia na 4 noce 4 dni, nasza trójka-  to drogi kraj , ale za to jaki cudny. poszło 8,600 zł.

2019 - już za 6 tygodni :)  włochy - Wenecha, Verona i Bologna na 7 nocy 7 dni - oszacowalismy że pójdzie ok 8,500-9000 tysięcy.

 

(P.s. Na Islandii gorąco polecam zwłaszcza wodospady Seljalandsfoss oraz Gljufrabui, jezior lodowcowe Jokulsarlon i gejzer Stokkur).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka Maja

Faro, nie Fro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka Maja

Wenecja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Te wycieczki do Grecji, Turcji z biur podróży, rzeczywiście są dość tanie, ale to tak naprawdę tylko hotel, basen i plaża. Jak chcesz sobie pozwiedzać to musisz jeszcze trochę wybulić.

Jak chcesz pozwiedzać to odrobina chęci i sprytu wystarczy żeby nie bulic za wycieczki organizowane co to dla mnie jest beznadziejna opcja. Nie lubię się spieszyc 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga

Hahah, temat wątku przedni :D ale racja, w PL mamy ceny prawie jak na zachodzie, a pogoda niepewna jak na wyspach :D  my też lecimy w tym roku z Rainbow na Kretę, hotel Karvos Beach ma zacną cenę, piekną plaze i gwarantowaną pogodę - czego chcieć wiecej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłam teraz w lipcu z Coral Travel w Grecji - moim zdaniem mega fajne i udane wakacje! bezpiecznie i komfortowo! takie wyjazdy to ja jak najbardziej rozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie! ale moze wlasnie z biurem jest bardzo bezpiecznie i warto jeżdzić? ja jestem z cOrala bardzo zadowolona i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×