Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celina

Dlaczego się budzi? 16 miesięcy

Polecane posty

Gość Celina

Moje dziecko ma 16 miesięcy skończone i nadal nie przesypia całej nocy. Było już tak, ze budziła się tylko raz w nocy na wodę ale ostatnio budzi się 3-4 razy z płaczem. Czy śpi z nami w łóżku czy śpi u siebie, różnicy nie ma. Jak dostanie pić to zasypia dalej. Zęby jej wyszły. Zostały tylko 5tki ale one przecież znacznie później wychodzą. Nie wiem co robić. Iść do jakiegoś lekarza żeby porobić badania, może coś neurologicznie? pomozcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moje dziecko ma 23 miesiące i jeszcze tak samo się budzi. Cierpliwości 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa

Dzieci tak mają. Moje tez budzily sie z placzem, taki etap albo tak mocno przezywają to co robily za dnia. Minie z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina

Wszędzie słyszę „moje spało jak skonczylo 3 miesiące”, „ja to nie wiem co to nie przespane noce” :/ dołujące bo ja nie śpię całych nocy od 16 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może ma lęki nocne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Celina napisał:

Wszędzie słyszę „moje spało jak skonczylo 3 miesiące”, „ja to nie wiem co to nie przespane noce” 😕 dołujące bo ja nie śpię całych nocy od 16 miesięcy.

Też tak miałam do ok.20 miesięcy, byłam wyczerpana. Teraz córka jeszcze się budzi, ale raz, dwa tylko do picia lub żeby pomarudzic. Wcześniej budziła się nawet co 30 min. Więc i tak o niebo lepiej. Myślę, że do trzecich urodzin jej przejdzie. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niektóre dzieci są nadwrażliwe i tak mają po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa
1 godzinę temu, Gość Celina napisał:

Wszędzie słyszę „moje spało jak skonczylo 3 miesiące”, „ja to nie wiem co to nie przespane noce” 😕 dołujące bo ja nie śpię całych nocy od 16 miesięcy.

Pociesze Cię ze ja mialam podobnie z córką.  Są takie dzieci i nic nie zrobisz. Ktos doradza, daj sie dziecku zmęczyć porzadnie to bedzie spalo. U nas czym wiecej wrażeń za dnia tym gorsza noc. Nawet teraz, a corka 4 lata za chwile, spi w dzień choc pol godziny bo jak przewalczy caly dzien to pojdzie szybko spac ale w nocy przeżywa.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kch

Moja za2tygodnie kończy 1,5 roku. Przespala 3 noce (było to z pół roku temu, ja i tak z przyzwyczajenia się budziła). Co noc sie budzi. Nie działa u niej rada, żeby dziecko wymeczyc, mam wrażenie że wtedy jeszcze gorzej spała, szybciej się budziła. Wracam wkrótce do pracy, będę wstawać po 4,juz się boje czy się nie wykoncze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Polecam artykuł na wymagające.pl "Twoje dziecko chce się bawić w nocy, czyli powrót do przeszłości" bardzo ciekawie opisane zjawisko pobudek w nocy, zarówno u dzieci jak i dorosłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moje dziecko jest młodsze, raczej bezproblemowe bo przesypia całe noce od 2 miesiąca życia. Miało jednak taki okres, kiedy się budziła z krzykiem (chyba 9-11 miesiąc), no i zasypiała tylko z mlekiem. I zauważyłam, że potem co noc budziła się o tej samej porze i żądała mleka. Przestałam jej dawać picie w nocy. Gdy się budziła i płakała, zmieniałam jej pieluszkę, włączyłam grającą zabawkę i się uspokajała i zasypiała. Po tygodniu już przestała się budzić, teraz za to wstaje trochę wcześniej (ok 6.30).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×