Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jak zaszczepić w dziecku pewność siebie?

Polecane posty

Gość ee4

Jeśli dziecko już ma jakieś zauważalne problemy z pewnością siebie, a nie pytasz na zapas, to zastanów się, co jest ich przyczyną. Jeśli nie ma, a pytasz na zapas to sprawdza (także u dorosłych) się zasada "świętować starania a nie efekty" - zauważasz i chwalisz podjęcie próby, wyjście przez dziecko ze strefy komfortu, zachęcasz, by zrobiło coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wg mnie wychowanie nie ma nic do rzeczy.To geny czyli charakter plus wpływ środowiska.Moje dziecko było raczej z tych nieśmiałych.Pod wpływem koleżanki zmieniła się nie do poznania.Stała się śmiała,przebojowa i głośna.Nie jestem pewna czy chcę co chwila dostawać uwagi ze szkoły....

Jak miała koleżankę wcześniej taką cichą,nieśmiałą i zalęknioną to też tak moja sie zachowywała.Z kim przystajesz takim się stajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zapros ja tutaj powiedz, zeby wypowiedziala sie, ze uwielbia imiona slowianskie.  Dostanie taki ... (niby o gustach sie nie mowi, ale jest tu taki jeden troll, ktory ich po prostu nienawidzi i nie moze sie powtrzymac), ze nic ja w rzeczywistosci juz nie ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×