Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Związek z rozsadku

Meza szukam.. Nietypowo.

Polecane posty

Gość Związek z rozsadku

Przestałam już marzyć o romantycznej miłości, ale mimo to nie chce do końca życia być sama. Mam 30 lat i dwójkę dzieci. Jakiś czas temu rozstałam się z ich ojcem. Chciałabym zapewnić moim dzieciom rodzinę i odpowiednie wzorce.. I po prostu mieć kogoś z kim będę dzielić codzienność. Dlatego piszę tutaj. Portale przeznaczone do poznawania ludzi nie zdają egzaminu.. Tam liczy się tylko seks. Może akurat tutaj znajdzie się ten jeden samotny mężczyzna, może Ty? Możesz mieć dzieci, nawet byłby to plus... nie interesuje mnie zasobnośc Twojego portfela ani miejsce zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Piękne ogłoszenie

A jaka jest prawda ?

Był mąż ? Partner? Jaki powód ,?

Jestem chętny ale nie zwiąże się już nigdy z patologia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqq

Rodzinę przecież masz :-) dzieci mają ojca i matkę więc po co szukasz na siłę faceta ?

Facet w  Twoim wieku + - szuka wyłącznie kobiety do seksu  i zabawy 

A nawet jak spotkasz jakąś miłość to się rozpadnie po kilku latach.

Całą miłość kierujesz w kierunku dzieci  i dla niego nie będzie praktycznie czasu.

 A co ten samotnik :-) miałby z Tobą robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Związek z rozsadku
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Piękne ogłoszenie

A jaka jest prawda ?

Był mąż ? Partner? Jaki powód ,?

Jestem chętny ale nie zwiąże się już nigdy z patologia

 

Czy piękne? Prawda jest taka jak napisałam.. Był partner, nie mąż. Znudziło mu się życie rodzinne i tyle, żadna patologia. Jeśli chcesz, napisz zielona.herbata@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Związek z rozsadku
3 godziny temu, Gość qqq napisał:

Rodzinę przecież masz :-) dzieci mają ojca i matkę więc po co szukasz na siłę faceta ?

Facet w  Twoim wieku + - szuka wyłącznie kobiety do seksu  i zabawy 

A nawet jak spotkasz jakąś miłość to się rozpadnie po kilku latach.

Całą miłość kierujesz w kierunku dzieci  i dla niego nie będzie praktycznie czasu.

 A co ten samotnik :-) miałby z Tobą robić ?

Nie szukam na siłę, nie jestem zdesperowana. Jeśli nie uda mi się nawiązac wartościowej relacji to mój świat się nie zawali, nie szukam byle kogo byle byl. Nie wiem skąd założenie że mam rodzinę, że dzieci mają ojca i matkę. Wlasciwie cały Twój post sklada się z założeń. A co ten samotnik miałby że mną robić? Nie wiem, może dzielić samotność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jaki region województwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Związek z rozsadku
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A jaki region województwo 

Mieszkam w łódzkim, ale dopuszczam możliwość zmiany miejsca zamieszkania. Mam tu mieszkanie ale i dwójkę dzieci. Jeśli w grę wchodziła by np jeszcze dwójka to i tak trzeba by pomyslec o czymś większym.

Wychodzę z założenia że wszystko jest możliwe jeśli się ma odpowiednią motywację. Dla nie motywacja jest dobro moich dzieci i liczę na to że spotkam kogoś kto myśli podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaki przedział wiekowy musi mieć kandydat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Związek z rozsadku
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Jaki przedział wiekowy musi mieć kandydat

Hah, "kandydat" :)

Niby nie mam założonego przedziału wiekowego ale chyba wolałabym żeby był to wiek zbliżony bardziej do mojego niż do moich rodziców..

Chyba ważniejsze niż wiek jest to żebyśmy się dogadywali, chociaż jako przyjaciele. Dlatego napewno nie szukam "uprzejmego dostojnego Pana" któremu będą przeszkadzać dzieciece krzyki ani też kogoś dla kogo sobotni wieczór nie obędzie się bez wyjścia na imprezę.

Nie jestem "światowa".. Nigdy nie jeździłam na nartach, za granicą byłam dwa razy w tym raz jedna noga na Słowacji :) Czytam glownie informacje i bajki dla dzieci. Jestem okropnie nudna i mam niewiele do zaoferowania.. Ale nie zależy mi na tym żeby zdobyć tu rzesze fanów. Chciałabym poznać jedna osobę której odpowiada to jaka jestem i z którą będę mogła zbudować coś trwałego.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czyli typ domator do 32 lat więc odpadam a w łóżku tez rozsiewacz nudę spytam z ciekawości czy jesteś może wulkan odwrotnie niż na salonach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sobie gość

45 lat... małe dziecko... Jak dasz radę pogodzić emocjonalnie swoje dzieci z moim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Związek z rozsadku

Nic nie mówiłam o wieku 32 lata..  Ale tak, jeśli już szufladkowac to bardziej domator niz bywalec klubów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×