Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anikar

Co zabrać do szpitala odwiedzając osobę po operacji?

Polecane posty

Gość Anikar

Witam!  Jutro jadę odwiedzić w szpitalu bliską mi osobę, która jest po operacji. Operacja była wczoraj. Proszę o radę co do jedzenia i picia mogę kupić? Napewno zakupię jakieś gazetki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Anikar napisał:

Witam!  Jutro jadę odwiedzić w szpitalu bliską mi osobę, która jest po operacji. Operacja była wczoraj. Proszę o radę co do jedzenia i picia mogę kupić? Napewno zakupię jakieś gazetki. 

Zazwyczaj takie osoby malo co moga jesc. 

Ale mozesz wziac cos a jak nie bedzie mogla jesc zabierzesz do domu i juz. Np banana, winogrona, drozdzowke lub ciasto ucierane, jakis dobry wyciskany sok i wode! , jogurt. 

Gazety lekkie nie ciezkie. Husteczki nawilzane tez sa dobrym pomyslem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Ja bym zabrała soczki np ze słomką, wodę niegazowana, kupiłabym truskawki umyła w domu i zaniosła w pojemniku , drożdżówkę i kanapkę własnej roboty i jeszcze jakiś jogurt do picia ja bym taki zestaw zaniosła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bełt

wódkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Sok, woda, owoc, kanapka, drozdzowka, jogurt lub serek, chusteczki, gazeta. Jeśli natomiast z jakkś względów ta osoba może zjeść coś większego i jest głodna to po konsultacji z lekarzem zanioslabym jakiś ciepły, ale lekki obiad. Nie wiem jak długo była w szpitalu przed operacja i jaki był to zabieg, ale napewno spytałabym czy może i czy chce obiad- wiadomo jak karmią w szpitalu- jednak kupiłabym dopiero po zgodzie lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

Woda z dzióbkiem, soczek ze słomką, biszkopty, herbatniki. Możesz tez zadzwonić do dyżurki pielęgniarek i zapytać, co pacjent pi tym zabiegu może przyjmować. Grzecznie byłoby tez zapytać na miejscu chorego, czy czegoś potrzebuje i kupić pod szpitalem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Anikar napisał:

Witam!  Jutro jadę odwiedzić w szpitalu bliską mi osobę, która jest po operacji. Operacja była wczoraj. Proszę o radę co do jedzenia i picia mogę kupić? Napewno zakupię jakieś gazetki. 

Wodę, ewentualnie jakiś sok. Z jedzeniem dogadaj się wcześniej co ta osoba może właściwie jeść. Do tego może jakieś krzyżówki/sudoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Woda niegazowana, chusteczki nawilżane, może..zatyczki do uszu? W szpitalu jest głośno, rejwach od 6 rano, pacjenci często są niewyspani. Na pewno nie bierz kwiatów. Zapytaj chorego, czego potrzebuje, kupisz koło szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najlepiej zadzwonić i zapytać czy coś potrzebuje, mi ostatnio rodzina naznosiła tyle jedzenia, że połowę musiałam zabrać do domu albo wywalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mi np w szpitalu zawsze brakowało drobnych na automat z kawą. Dobrym pomysłem jest woda, bo raczej zapewniają tylko napoje do posiłków a nie każdy chory ma siłę iśc do szpitalnego sklepiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Ale wy jesteście tępe. Nawet się nie zapytacie co to za operacja ale wszystkie najmądrzejsze kotarianki już doradzają. Osoba po operacji kolana może jeść wszystko, po resekcji zoladka prawie nic a wy się uzewnętrzniacie obnażając swoją głupotę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Basia napisał:

Ale wy jesteście tępe. Nawet się nie zapytacie co to za operacja ale wszystkie najmądrzejsze kotarianki już doradzają. Osoba po operacji kolana może jeść wszystko, po resekcji zoladka prawie nic a wy się uzewnętrzniacie obnażając swoją głupotę 

Zawsze coa mozna wziac, jak nie bedzie mozna jesc to zabrac do domu. A autorka chyba nie ...ka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×