Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszę

Sukces z kobietą

Polecane posty

Gość Proszę

Sukces Z relacji w kobietą można mieć wtedy kiedy jest się o poziom niżej wyżej a kobieta niżej aby obniżać jej poziom trzeba zwracać uwagę i uświadamiać jej mankamenty na przykład mówić jej nie jesteś już taka młoda Zobacz jak się szybko starzejesz albo Masz brzydki nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Najtrudniejsze w tym jest to, zeby nie miec wyrzutow sumienia przy obnizaniu jej poczucia własnej wartości. Ja tak nie potrafie niestety. Wszyscy moi koledzy kórzy są w związkach gdzie dziewczynom naprawde na nich zalezy tak czynią. Jedni bo maja taki charakter inni majac świadomość, ze to jedyny sposób aby kobieta byla zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupotą człowieka jest fundament, który podpisuje się waszymi imionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Po co obniżać  wartość człowieka którego się kocha ? A może się nie kocha, ale zaspokaja się własne potrzeby, czyli trzęsiesz  gaciami ze strachu i samotności i pyk, kiedy ona / dziewczyna / się pojawi to mozesz se wyleczyć swoje komplexy jej kosztem ? Coś to moi mili pachnie pokrętna logika, która niechybnie prowadzi do katastrofy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No nie wiem...

Ja swojej raz powiedziałaem:

- przecież ty nie masz cycków!!

- a właśnie że mam - prawie sie popłakała

- to dlaczego nie nosisz? - drążę dalej

i tu dostałem z liścia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale zabawne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Zpaznokcilakier napisał:

Po co obniżać  wartość człowieka którego się kocha ? A może się nie kocha, ale zaspokaja się własne potrzeby, czyli trzęsiesz  gaciami ze strachu i samotności i pyk, kiedy ona / dziewczyna / się pojawi to mozesz se wyleczyć swoje komplexy jej kosztem ? Coś to moi mili pachnie pokrętna logika, która niechybnie prowadzi do katastrofy.

To raczej kompleksy i brak poczucia własnej wartości, z ich powodu próbuje obniżyć poczucie wartości innych, jak trafi na silną osobowość to w odpowiedzi na argumenty autora zobaczy promienny usmiech i usłyszy - Idź do diabła, mentalny gnomie, za głupi jesteś, by mną manipulować.😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po co poniżać kogoś, kto i tak stoi niżej z natury swojej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękuję, nie
1 godzinę temu, Gość Proszę napisał:

Sukces Z relacji w kobietą można mieć wtedy kiedy jest się o poziom niżej wyżej a kobieta niżej aby obniżać jej poziom trzeba zwracać uwagę i uświadamiać jej mankamenty na przykład mówić jej nie jesteś już taka młoda Zobacz jak się szybko starzejesz albo Masz brzydki nos

Sukces w relacji z mężczyzną można mieć wtedy, kiedy jest się o poziom wyżej, a mężczyzna niżej. Aby obniżać jego poziom, trzeba zwracać uwagę i uświadamiać mu jego mankamenty, na przykład mówić mu: nie jesteś już taka młody i dziarski, tyjesz. Zobacz, jak się szybko starzejesz albo masz brzydkie zęby, rzadkie już włosy, oponę piwną na brzuchu... Możesz tylko 3 razy w tygodniu, a ja potrzebuję codziennie. Zakola, prostata już szwankuje... pora się rozstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt A-ha
50 minut temu, Gość gość napisał:

Po co poniżać kogoś, kto i tak stoi niżej z natury swojej?

Racja... chyba swojemu odpuszczę... na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt motyla
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

To raczej kompleksy i brak poczucia własnej wartości, z ich powodu próbuje obniżyć poczucie wartości innych, jak trafi na silną osobowość to w odpowiedzi na argumenty autora zobaczy promienny usmiech i usłyszy - Idź do diabła, mentalny gnomie, za głupi jesteś, by mną manipulować.😊

I słusznie. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany. Inaczej inni potraktują cię tak, jak ty ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Życzę powodzenia. Nie ma to jak brzydale obniżają czyjes poczucie wartości. Bazyliszki z kompleksami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
3 godziny temu, Gość Proszę napisał:

Sukces Z relacji w kobietą można mieć wtedy kiedy jest się o poziom niżej wyżej a kobieta niżej aby obniżać jej poziom trzeba zwracać uwagę i uświadamiać jej mankamenty na przykład mówić jej nie jesteś już taka młoda Zobacz jak się szybko starzejesz albo Masz brzydki nos

Gdyby mi facet powiedział cos o moim nosie to bym powiedziała, zr wiem doskonale o tym. I ze gdybym była ładniejsza to nawet bym nie splunela na takie goowno jak on, zatem niech zamknie mordę i chwali Panią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorze to jest POZIOM KAŁUŻY. Wartościowy facet nigdy tak nie powie. Tylko manipulant, który ma niskie poczucie wartości, który obniża poziom kobiety, bo boi się, ze ta go zostawi dla lepszego. Tak samo działają toksyczni ludzie, narcyzi, psycho i socjopaci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×