Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Maść cynkowa

Polecane posty

Gość Gosc

Maść cynkowa czy komuś pomogła na trądzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Nie miałam nigdy trądziku, ale jesli chodzi o wypryski to najzwyklejsza, najtańsza biała pasta do zębów tez sie sprawdza... Czyli grubsza warstwa tej pasty rozsmarowana punktowo i pozostawiona aż do wyschnięcia z kilka razy... kto wie moze bedzie poprawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Alecw przypadku trądziku to raczej skinoren bedzie lepszy... mocno wysusza skore dlatego tez trzeba dbać o dodatkowe nawilżanie... No i po tej maści chyba trzeba uważać na słońce (?) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armatura
13 minut temu, marawstala napisał:

No i po tej maści chyba trzeba uważać na słońce (?) 

Przy cerze trądzikowej w ogóle lepiej używać kremów z filtrem, bo słońce zaostrza objawy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
9 minut temu, Gość Armatura napisał:

Przy cerze trądzikowej w ogóle lepiej używać kremów z filtrem, bo słońce zaostrza objawy 🙂

Chyba jedynie cera tłust nie najgorzej reaguje na słońce w jakimś tam stopniu jej służy... chyba, ze to mit, ale krem z filtrem powinien stosowac każdy...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Maść cynkową używałam tylko w przypadku gdy wiedziałam że coś się "buduje"- takie mrowienie odczuwałam. Wtedy pomagała. Na trądzik wątpię, bo bym musiała pół twarzy tym wysmarować. Skinoren miałam przepisany przez dermatologa i coś robionego w aptece z dodatkiem detromecyny. Po skinorenie piekła mnie skóra dlatego szybko odstawiłam a maść apteczna była nawet w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×