Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pan

Dlaczego skorpionice zdradzają swoich mężów ?

Polecane posty

Gość pan

Poznałem mnóstwo kobiet, i te które przyprawiały mężom rogi,były na ogół spod znaku skorpiona . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo maja wściekliznę macicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biu

Bo nie wystarcza im 1 bolec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan

Może jakaś skorpionica mi to wyjaśni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpionica

My czekamy z seksem do ślubu i jesteśmy bardzo wytrwałe, ale jak już trzymamy męża za... powiedzmy twarz, to nas ponosi i mamy ochotę próbować z innymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościowa

O co chodzi z tymi znakami zodiaku? Naprawdę w to wierzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubią się koorvić
31 minut temu, Gość pan napisał:

Poznałem mnóstwo kobiet, i te które przyprawiały mężom rogi,były na ogół spod znaku skorpiona . 

bo ten znak jest puszczalski u bab, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszy

Obserwuję kobiety przez całe życie, i skorpionice to zwykle dziewice orleańskie do ślubu, a potem hulaj dusza, piekła nie ma. Czują się bezpiecznie że już mają męża i chcą sobie poużywać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

znałem skorpionic sporo, namiętne ale wścibskie oraz próżne, niestabilne uczuciowo, lubią zmieniać partnerów, taki typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościowa

Gdyby astrologia miała jakies przełożenie na ludzki charakter, to przypuszczalnie seryjni mordercy rodzili by się w określonym czasie. Tak nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny gość

Ja też znałem jedną skorpionkę, odbiła cudzego męża, a potem ten mąż został jej alfonsem. Dno szamba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizomba

Może są dobre w te klocki i przynoszą dochód jako prostytutki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość pan napisał:

Poznałem mnóstwo kobiet, i te które przyprawiały mężom rogi,były na ogół spod znaku skorpiona . 

A ja mam tak z kobietami-rybami. Poznalem mnóstwo kobiet i te zdradzające to byly głównie ryby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Glupi glupku, nie znam zadnej "skorpionicy" ale wiem, ze prawie kazda (lacznie ze mna, strzelcem) moja przyjaciolka czy znajoma miala romanse pozamalzenskie. Z bardzo prostej przyczyny: po paru latach w ziazku seks z partnerem staje sie strasznie jalowy, to tak, jakbys wciaz to samo jadl na obiad, chociaz wczesniej bylo to twoje ulubione danie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl

bo to są puszczalskie ściery olki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość pan napisał:

Poznałem mnóstwo kobiet, i te które przyprawiały mężom rogi,były na ogół spod znaku skorpiona . 

Jestem spod znaku skorpiona ,nie zdradzalam i co mam?rozwalona rodzinę, zero szacunku,pomagalam i co mam?nasmiewanie wytykanie że jestem durna i slaba WARTO ?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem skorpionica...To nasza czarna natura.jestesmy inteligentne namietne potrafimy kochać na zabój ..proza życia nas niszczy.. jeżeli partner nie spełni się w związku biada mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jestem skorpionem i też lubię zdradzać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpionka

Boże,co za bzdety piszecie! Jestem skorpionka z 25 letnim stażem małżeńskim,prawda jest taka że bardzo lubię seks i mój mąż o tym wie ale nigdy nie zdradziłam,jeśli kocha się kogoś prawdziwą miłością to się nie zdradza.Wszystko zależy od charakteru a nie od znaku zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sko

Jestem skorpionicą i powiem Ci prawdę... Nigdy jeszcze nikogo nie zdradziłam, ALE... zaczynam żałować!!

Na początku związku zawsze jest fajnie, seks kilka razy dzienne, kamasutra opanowana w jednym palcu, jednak niestety po jakimś czasie ten partner przestaje zaskakiwać... Wchodzi rutyna, a tego nienawidzimy!!!! Skorpion do życia potrzebuje EMOCJI nie ważne czy tych pozytywnych czy nawet negatywnych.. Nie lubimy JAŁOWIZNY  w życiu. A ja po 2 latach związku zaczynam ją niestety odczuwać, I mimo, że mam swoje zasady i nie zdradzę partnera, to doskonale rozumiem tych co się tego dopuszczają. Jeśli nie chcecie być zdradzani, musicie się bardzo nasilić, aby nie było stagnacji. Stabilizacja i nuda nie jest kluczem do naszego serca i wierności. Szczypta pikanterii i niebanalnośc zaskakiwanie nas TO JEST TO. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda o babach

Nie tylko skorpionice. Większość kobiet tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hjfg654iut

Jestem skorpionicą,mam twarde zasady i kręgosłup moralny,zawsze byłam uczciwa i lojalna..dzisiaj ciężko choruje przez facetów i czasem żałuję że taka jestem bo nie warto było..a może po prostu miałam pecha trafiając na ...ów i doppkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×