Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksandra

Czy są wiarygodne??

Polecane posty

Gość Aleksandra

Witam, czy jeżeli dostałam miesiączkę w terminie oraz 3 testy ciążowe wykonane kolejno 7, 13 i 17 dni po skończonej miesiączce wyszły negatywne to ryzyko ciąży jescze istnieje? Czy możliwe jest to, że trzy testy nie wykryły 5-7 tygodniowej ciąży ? 
O ile to ważne testy były różnych firm i w każdym była widoczna jedna gruba kreska, a po drugiej nie było nawet małego śladu, czy cienia. Testy były czule (dwa z nich 10mlu a jeden 25mlu)
Pozdrawiam i proszę o opinie
olaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbfbd

Tak. Da Jak najbardziej wiarygodne 

Nie. Nie jesteś w ciazy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę

Dziecko idź się poucz, anie zakładasz non stop tematy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test jest już wiarygodny po tygodniu.Ironia życia gdyż znam ludzi którzy pragną dziecka a nie akceptują adopcji.Slyszalam już teorię że to też może być przyczyną ,jako że tak silne pragnienie rodzi stres i to tez moze przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoii

Nie ma szans na ciążę, ale idź do lekarza to będziesz miała pewność. Jeśli współżyjesz to zastanów się nad dobrą antykoncepcją. Ja stosuje diafragmę caya z żelem plemnikobójczym. Jest łatwa w aplikowaniu, niewyczuwalna podczas stosunku no i daje duże poczucie bezpieczeństwa. Nie ma skutków ubocznych jak hormony. Ja kupiłam ja na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×