Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
DawidekPe

Gdyby twój przyjaciel zapytał Cię czy może dotknąć twoich piersi

Polecane posty

Tak z ciekawości żeby zobaczyć jakie to jest w dotyku to pozwoliłabyś mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Nie pytaj bo możesz usłyszeć „Nie”. Zrób to. Oczywiście w odpowiedniej chwili. Wcześniej rozmowa w klimacie, głębsze spojrzenie ... wyciagnij powoli rękę, Dotknij najpierw talii, jeżeli nie odsunie się to już się zgodziła. Później będziesz się tłumaczył. Jeżeli to przyjaźń to wytrzyma taki „eksperyment”. Wybierz dzień, gdy będzie miała „miękki” biustonosz bo inaczej poczujesz tylko skorupę pancernej obudowy biustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
20 minut temu, Gość Anna napisał:

Nie pytaj bo możesz usłyszeć „Nie”. Zrób to. Oczywiście w odpowiedniej chwili. Wcześniej rozmowa w klimacie, głębsze spojrzenie ... wyciagnij powoli rękę, Dotknij najpierw talii, jeżeli nie odsunie się to już się zgodziła. Później będziesz się tłumaczył. Jeżeli to przyjaźń to wytrzyma taki „eksperyment”. Wybierz dzień, gdy będzie miała „miękki” biustonosz bo inaczej poczujesz tylko skorupę pancernej obudowy biustu ;)

a jak będzie bez stanika to co zrobić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Jak jest bez stanika to znaczy, że to jest „ten” moment 😉. Nieformalne zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Daleko nie trzeba szukać. Dzisiaj mam tylko ...enkę na sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Będąc kiedyś w Saunie do której zaprosił mnie dobry kolega ( Przyjaciel) Sama pozwoliłam mu ciała i piersi . Zawsze mieliśmy bardzo dobry kontakt A ciepło i wystrój sauny sprawił że chciałam trochę bliskości życzliwej mi osoby.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Będąc kiedyś w Saunie do której zaprosił mnie dobry kolega ( Przyjaciel) Sama pozwoliłam mu ciała i piersi . Zawsze mieliśmy bardzo dobry kontakt A ciepło i wystrój sauny sprawił że chciałam trochę bliskości życzliwej mi osoby.

 

Po takiej propozycji zerżnąłbym cię w tej saunie ;) No bo niby co miałbym zrobić jakby mi się dźwignął ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po pierwsze sauna to nie miejsce na sex tym bardziej sauna ogólnodostępna dla wielu osób.Po drugie w tm obiekcie za takie zachowanie zostało by się usuniętym z obiektu wraz dożywotnim zakazem wstępu. i poniesieniem kary i konsekwencji karnej.

A po trzecie nie sypiam z obcymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Po pierwsze sauna to nie miejsce na sex tym bardziej sauna ogólnodostępna dla wielu osób.Po drugie w tm obiekcie za takie zachowanie zostało by się usuniętym z obiektu wraz dożywotnim zakazem wstępu. i poniesieniem kary i konsekwencji karnej.

A po trzecie nie sypiam z obcymi.

Pisze co bym ci zrobił będąc na miejscu tamtego faceta, nie w saunie? Dla chcącego nic trudnego, wczoraj po pó0łnocy w wieżowcu na półpiętrze mężatkę zaliczyłem. Mąż z dziecmi spał pół piętra niżej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Owszem dla chcącego nic trudnego! W sumie to moglibyśmy pozwolić sobie na sex w jednej z tamtejszych saun. Gdyż w drzwiach jest okienko przez które można by obserwować czy ktoś nie nadchodzi. Nie ukrywając było by to ciekawe kochać cię w saunie!

Podobno już kogoś przyłapano na seksie w saunie na obiekcie na którym uczęszczamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Owszem dla chcącego nic trudnego! W sumie to moglibyśmy pozwolić sobie na sex w jednej z tamtejszych saun. Gdyż w drzwiach jest okienko przez które można by obserwować czy ktoś nie nadchodzi. Nie ukrywając było by to ciekawe kochać cię w saunie!

Podobno już kogoś przyłapano na seksie w saunie na obiekcie na którym uczęszczamy

 No  widzisz sama do tego doszłaś ;) Zaglądasz przez okienko z wystawioną pupą a ja z tyłu trzymając cię za biodra nabijam cię aż do samego końca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
1 godzinę temu, Gość Anna napisał:

Daleko nie trzeba szukać. Dzisiaj mam tylko ...enkę na sobie. 

jeszcze w ...ence? czy juz bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W końcu wszystko jest dla ludzi he he!! Będziemy musieli w następnym  razem zabawić się owej saunie.Szczerze powiedziawszy to kręci mnie taki sex w takim miejscu jak sauna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość George

Dotykalem jej piersi. Zmacalem sprawdzałem bawiłem sie. Jednak nie były "dla mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
37 minut temu, Gość ggoooooooooooosc napisał:

jeszcze w ...ence? czy juz bez?

Już bez 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
7 minut temu, Gość Anna napisał:

Już bez 

Ze sztucznych rzeczy to został lakier na paznokciach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Masz mnie :)

Nie siedziałam, a leżałam  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już za pierwszym razem jak moja przyjaciółka była w bikini, zgodziła się - trzymała ja za piersi. Były w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×