Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kąpałyście młodsze niemowlaki przed czy po jedzeniu?

Polecane posty

Gość Gość

Zawsze kapalismy syna przed. Ok 18:30 kąpiel na styk przed wypadajacym karmieniem na noc, potem butla i spać. Jednak niestety ostatnio jest z tym problem. Często zasypia na pół godziny, godzinę ok 17:30-18:00 więc budzi się już głodny i często podczas kąpieli jest już nerwusem. Próbowałam kłaść go na tę drzemke wcześniej ale najczęściej odmawia współpracy. Jeszcze miesiąc temu po kąpieli i butli szedł od razu spać a teraz oczy jak 5 złotych i chce się bawić. Nie wiem czy już skoro starszy to mu się pora snu przesunela czy jest jeszcze na to za mały. Może spróbować dać mu te butlę na noc, odczekać pół godziny lub więcej i dopiero kąpiel? Jak to u Was wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

To wykąp go o 17.00. To pewnie z powodu dłuższego dnia. Sytuacja unormuje się w sierpniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666

Moje dziecko nigdy nie dzialalo jak w zegarku, teoria wiadomo jak jest a zycie sobie. Zebym nie nakarmila przed kapiela, to czesto bym nie wykapala, bo byly takie nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozmaicie. Ale raczej najpierw kąpiel. Zresztą teraz, gdy sa kilkulatkami, też często kolację jedzą już w piżamach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×