Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamaqwe

Infekcja w ciąży

Polecane posty

Gość Mamaqwe

Witam jestem w 33 tygodniu ciąży, tydzień temu ginekolog przepisał mi luteine dopochwowom. W sobotę chyba dostałam jakieś uczulenie lub infekcję (myślę że przez luteine) całe wargi sromowe mam czerwone i bardzo mnie szczypie. Dzisiaj w sumie już jest lepiej ale dalej trochę szczypie, dzwoniłam do swojego ginekologa niestety ma urlop i wraca dopiero za tydzień. Nie wiem gdzie się udać pomocy co robić w takiej sytuacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaqwe

Luteine nie biorę od soboty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musica
Przed chwilą, Gość Mamaqwe napisał:

Luteine nie biorę od soboty 

Spokojnie. Ja miałam po luteinie kilka razy to samo i na szczescie nie była to infekcja. Bardzo pomaga na to szczypanie polezenie z gola dupka i wywietrzenie porządne. Luteina bardzo mnie podrażniła ale na szczescie to przeszło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaqwe

Czyli nie panikowac kurcze dzisiaj już swędzenie jest do wytrzymania, ale przez weekend tylko kąpiel mi przynosila tymczasowa ulgę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musica
8 minut temu, Gość Mamaqwe napisał:

Czyli nie panikowac kurcze dzisiaj już swędzenie jest do wytrzymania, ale przez weekend tylko kąpiel mi przynosila tymczasowa ulgę 

Wiesz ja ci gwarancji nie mogę dać ze u ciebie nie rozwinie się infekcja. Napisałam tyko jak było u mnie i to kilka razy to samo miałam a na początku tez panikowałam. Najbardziej pomogło wietrzonko, bo wiadomo ze przy luteinie najczęściej nosi się wkładki a do tego ona bardzo zakleja tam w środku. Życzę powrotu do zdrowia i normalności bo wiem jak swędzenie uprzykrza życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja luteine miałam przepisana na początku ciąży. Po 2-3 tabletkach była masakraaa. Mojej Pani doktor nie było. Byłam w aptece i Pani Magister mówiła że może tak się dziać bo to jest duża dawka hormonu. Wargi dodatkowo podraznia plyn, papiery toaletowe zapachowe, wkładki bo rozwijają się bakterie. Doradzila mi... bielizna bawelniana, mydło np. Biały jeleń i wietrzenie. Odstawiłam luteine na 2 dni i znowu stosowalam i dało się wytrzymać 😉 mam prawie 6 mies i non stop problem ... Pani doktor mówi że tam czysciutko, żadnego zapalenia. 

Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×