Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaaaa

Szpilki

Polecane posty

Gość Jaaaa

Dziewczyny mam pytanko i proszę o poradę. Macie jakieś sposoby na ból małego palca w szpilkach ? Jest nie do zniesienia a buty takie śliczne, że muszę w nich chodzić . Jakieś sklejanie palców czy coś komuś pomogły ? Proszę o poradę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heheh
21 minut temu, Gość Jaaaa napisał:

Dziewczyny mam pytanko i proszę o poradę. Macie jakieś sposoby na ból małego palca w szpilkach ? Jest nie do zniesienia a buty takie śliczne, że muszę w nich chodzić . Jakieś sklejanie palców czy coś komuś pomogły ? Proszę o poradę .

Wytnij palec w cholerę. Po co ci on, a tak to w szpileczkach będziesz wyglądać seksi flexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaa
3 minuty temu, Gość Heheh napisał:

Wytnij palec w cholerę. Po co ci on, a tak to w szpileczkach będziesz wyglądać seksi flexi

Hahaha w sumie racja:) a tak na serio ? Kurde tyle kosztowały do tego takie śliczne, że niby wole się wycierpieć ale jednak liczę na jakieś rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie kupować niewygodnych butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Siedź w nich wyłącznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Taki ból,.znaczy dwie rzeczy. Albo kupiłaś za ciasne buty albo stopa błaga o płaskie.obuwie 😉

Polecam pochodzenie w domu w wilgotnej skarpetce i szpilkach, żeby je ciut zmiękczyć i rozbić (działa nie tylko przy skórzanych - przy sztucznych tez, ale trzeba uważać, żeby nie zamoczyć) plus na wyjścia kup sobie jedwab w sprayu tzw niewidzialne skarpetki. Mnie nieraz uratowały tyłek, a mam taką budowę stopy że.prosi się.o.plaskie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaa
28 minut temu, Gość Gosciowka2019 napisał:

Taki ból,.znaczy dwie rzeczy. Albo kupiłaś za ciasne buty albo stopa błaga o płaskie.obuwie 😉

Polecam pochodzenie w domu w wilgotnej skarpetce i szpilkach, żeby je ciut zmiękczyć i rozbić (działa nie tylko przy skórzanych - przy sztucznych tez, ale trzeba uważać, żeby nie zamoczyć) plus na wyjścia kup sobie jedwab w sprayu tzw niewidzialne skarpetki. Mnie nieraz uratowały tyłek, a mam taką budowę stopy że.prosi się.o.plaskie 😉

No właśnie buty są dopasowane raczej dobrze. Zwykle nosze 38, ale w tym wypadku były ona po prostu za duże i pięta mi wychodziła przy chodzeniu, wiec kupiłam 37,5. Najbardziej bolą mnie małe palce szegolnoe u jednej stopy. Po prostu jeżeli sobie nie obkleję jakimś plastrem to nie ma szans, żebym wgl stanęła, a tak to jakoś idzie chociaż nadal boli. Kurczę, idę na wesele i z dobre 3 godzinki postoje, wiec muszę dać radę. A te skarpetki przynoszą duża ulgę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×