Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak mnie wku*rwiają te wielkie muchy

Polecane posty

Gość Gość

W lato co chwilę wlatują przez otwarty balkon! K*rwicy można dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Są preparaty do gniazdka albo siatki-uposledzona jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Są preparaty do gniazdka albo siatki-uposledzona jesteś?

Na wejście od balkonu mam se tą siatkę rozwiesić? Upośledzony/a jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Na wejście od balkonu mam se tą siatkę rozwiesić? Upośledzony/a jesteś?

A dlaczego nie? Można zamówić siatkę na wymiar na ramie, dopasowaną do okien i wejścia od balkonu... no i ma się spokój latem od wszelkiego robactwa. Myślę, że to dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam moskitiery wszędzie a te k.u.r.w.y i tak jakoś zawsze się wcisną. Nienawidzę tych much. Tepie je jak mogę, sprzątam ciągle wszystko ma schowane, a one i tak są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Straszny brud i smród musisz mieć. U mnie w domu nawet 1 muchy nie ma. W oknach moskitiery-więc nie ma opcji żeby robacznica weszła, na drzwi też są moskitiery, takie zapinane na rzep lub zamek. No i takie odsraszacze jak raid do gniazdka. Witamy w XXI w, jeśli Ty chodzisz  w gumiakach i z gnojowica na izbie to nie dziwota że muchy masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
49 minut temu, Gość Gosc napisał:

Straszny brud i smród musisz mieć. U mnie w domu nawet 1 muchy nie ma. W oknach moskitiery-więc nie ma opcji żeby robacznica weszła, na drzwi też są moskitiery, takie zapinane na rzep lub zamek. No i takie odsraszacze jak raid do gniazdka. Witamy w XXI w, jeśli Ty chodzisz  w gumiakach i z gnojowica na izbie to nie dziwota że muchy masz.

Zamknij r*j

Masz moskitiery, to nic dziwnego że nie wlatują. Albo taki smród u ciebie, że nawet muchy szerokim łukiem omijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Nenesh napisał:

A dlaczego nie? Można zamówić siatkę na wymiar na ramie, dopasowaną do okien i wejścia od balkonu... no i ma się spokój latem od wszelkiego robactwa. Myślę, że to dobre rozwiązanie.

A jak mam wchodzić na balkon jak wszystko obwieszę siatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Normalnie. Te do okien balkonowych są odczepiane na rzepy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

A jak mam wchodzić na balkon jak wszystko obwieszę siatkami?

Tak jak pisałam wcześniej-na drzwi są otwierane-na środku mają rzep lub suwak.

17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zamknij r*j

Masz moskitiery, to nic dziwnego że nie wlatują. Albo taki smród u ciebie, że nawet muchy szerokim łukiem omijają.

To sobie wacpanna także załóż i problem będzie z głowy. A jak panny nie stac to niech z muchami nie tylko w nosie żyje 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

A jak mam wchodzić na balkon jak wszystko obwieszę siatkami?

Normalnie. Wyprobuj moskitiere na magnesy ktore lącza sie po srodku. Kosztuje grosze a moze sprawdzi sie u ciebie?Odslaniasz, wychodzisz a moskitiera sama sie za toba zapnie.

Wiekszym wydatkiem jest moskitiera w formie drzwi ale pewnie dużo lepiej wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak z ciekawości, na ile moskitiery blokują dostęp powietrza? Mam małe dziecko i chcę zamontować ale boję się, że się podusimy w ciepłe dni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tak z ciekawości, na ile moskitiery blokują dostęp powietrza? Mam małe dziecko i chcę zamontować ale boję się, że się podusimy w ciepłe dni 🙂

A masz firanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tak z ciekawości, na ile moskitiery blokują dostęp powietrza? Mam małe dziecko i chcę zamontować ale boję się, że się podusimy w ciepłe dni 🙂

Ja mam na oknach od roku i o ile dobrze, że żadne robale się nie dostają, to rzeczywiście minusem jest słaby przepływ powietrza. W upalne noce szczególnie, ale coś za coś 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A masz firanki?

Nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Basia napisał:

Ja mam na oknach od roku i o ile dobrze, że żadne robale się nie dostają, to rzeczywiście minusem jest słaby przepływ powietrza. W upalne noce szczególnie, ale coś za coś 😞

Niedobrze. Ale nic, pewnie i tak się zdecyduję. Z muchami sobie radzę ale wolę oszczędzić młodemu bąbli po komarach. Moskitiera to chyba najskuteczniejsze wyjście. Albo chemia do kontaktu no ale to chemia i nie wiem na ile działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam moskitiery z włókna szklanego na aluminiowej ramie-stały dostęp powietrza bo okna mam otwarte na szeroko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanan

dziewczyny po co te kłótnie, mieszkam na wsi, kiedys mieliśmy zwierzęta chodowlane to i obora była, w domu utrzymuje porzadek, mam na oknach moskitiery, framugi zawsze smaruje płynami na te muszyska i zawsze mam te muchy, kurde one sie gdzies chowaja,nie wytepisz tego, co roku mamy pełno much

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Niedobrze. Ale nic, pewnie i tak się zdecyduję. Z muchami sobie radzę ale wolę oszczędzić młodemu bąbli po komarach. Moskitiera to chyba najskuteczniejsze wyjście. Albo chemia do kontaktu no ale to chemia i nie wiem na ile działa. 

Te preparaty są skuteczne ale jest na nich ostrzeżenie ze nie należy stosować w pomieszczeniu w którym się stale przebywa. Mam takie dziadostwo w kuchni. Nic faktycznie nie wpada. Ale jak coś tam robię a to jest włączone to mnie potem głowa boli więc odradzam do dziecinnego pokoju dawać. Tylko i wyłącznie moskitiery. Otworzysz okno w nocy to powietrze będzie wpadać, w upał panietaj żeby zamknąć i zasłonić okno to się nie nagrzeje pomieszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość nanan napisał:

dziewczyny po co te kłótnie, mieszkam na wsi, kiedys mieliśmy zwierzęta chodowlane to i obora była, w domu utrzymuje porzadek, mam na oknach moskitiery, framugi zawsze smaruje płynami na te muszyska i zawsze mam te muchy, kurde one sie gdzies chowaja,nie wytepisz tego, co roku mamy pełno much

Masz je po prostu w domu. Zaległy się. Musisz wytepic i dopiero wtedy zabezpieczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Można zamontować na balkon drugie drzwi z siatką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×