Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ggyy

Olewamy siebie nawzajem a siebie kochamy

Polecane posty

Gość Ggyy

Jestem taki słaby gdy się widzimy, rozkłada mnie na łopatki. Śni mi się a potem widzimy się, a potem już nie.. nie myślę o tym dopóki znów się nie zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marol12456

dziewczyna sie przestraszyła ze mi zależy, rozumiecie to ?? a sama zagadała i pisała i zwierzała się, a teraz przestała gdy zobaczyła ze mi zależy, i co ja mam zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggyy
2 minuty temu, Gość Marol12456 napisał:

dziewczyna sie przestraszyła ze mi zależy, rozumiecie to ?? a sama zagadała i pisała i zwierzała się, a teraz przestała gdy zobaczyła ze mi zależy, i co ja mam zrobić ??

O właśnie i tak to z kobietami jest, kuszą, nęcą a potem kop na dowidzenia jak facet przepadnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marol12456

Mi sie zdaje ze ona musi na jakąś depresje chorować, normalna kobieta tak nie robi. A plan jest taki, że ona na bank sie odezwie za jakiś czas, zawsze sie odzywają jak sie nudzą, i wtedy jej pojadę, bo to i tak nie jest materiał na żone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ogarnij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Każda jest materiałem na zone ale trzeba dobry materiał wybrac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna

Często kobiety oceniane są po pozorach. Męzczyżni traktują nas przedmiotowo jak mebel .Najważniejszy cyc/ek i reszta .Gdzie osobowość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalimea

Zajęta ale chętna na związek z tobą.Obydwoje nieśmiali stoją w martwym punkcie nue robiąc nic żeby popchać to uczucie do przodu.Pomieszanie chaosu bezradności zazdrośći z miłością której przez skomplikowaną naturę dwóch zakochanych ludzi nie udaje się naprowadzić na właściwy tor😞

Problemem zarówno twoim jak i jej jest inny mężczyzna w jej życiu.Jest ale równie dobrze może go nie być.Od niej i od ciebie to zależy .Staniem z boku użalaniem się i złością nic nie zrobicie.Muszą być wasze konkretne działania.Działania! Musicie zdobyć się na odwagę porozmawiać o was co was łączy jak będzie wyglądać wasza relacja itp.Nie ma takiej siły żeby być razem  nie robiąc nic i czekać na przebieg wydarzeń .Miłości trzeba pomóc.Niestety nie ma w życiu lekko.Przemyśl wszystko dokładnie od A do Z czy jest sens by być z tą kobietą w  głowie musisz ułóżć sobie plan walki o nią.Zacisnąć zęby i wdrożyć go w życie.Pamiętaj celem walki  jest wasza miłość.

Czy warto?Decyzję podejmiesz sam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×