Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laura

Nie wiem co robić

Polecane posty

Gość Laura

Nie wiem jak to opisać i jak nazwac😥Staramy się z mężem o dzidzi.kupilam testy owulacyjne, bo miałam nieregularne miesiączki. Od lutego jednak są co 28 dni.Wiec do maja się ładnie uregulowalo. Kupiłam testy owulacyjne. Pokazał że mam dni płodne. Kochalismy się wtedy z mezem.Po jakiś 7 dniach bardzo zaczęły boleć mnie piersi i brzuch na dole. Dotego ból jajnika. Ogólnie źle się czulam. Byłam pewna, że to ciąża. Jednak 17 przyszła małpa. 10 dc miałam 1 dzień plamienia takie przy siku - brazowe. Teraz jestem w 15 dc a testy owulacyjne wychodzą negatywne. Miał ktoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oks

A testy robiłaś ? Plamienia czasem występują w ciąży, no ale nie są to kilkudniowe krwawienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie to wiesz...

Dni płodne...kochajcie się w owulacje, albo max dzień przed. A tak to zawsze jest loteria. Starajcie się, ale nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka90

U mnie wszystkie starania z testami owulacyjnymi, suplementami wyniosły 10 miesięcy. Już mieliśmy się zapisać do jakiejś kliniki, ale się udało. Niestety może to tyle potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutkabudka

Testy mogą być negatywne, bo możesz mieć cykle bezowulacyjne. Badałam się i niestety takie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×