Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elwira

Synowa nie chce mi pokazać wnuka:(!

Polecane posty

Gość Elwira

Witajcie. Moja synowa urodziła 8 dni temu a ja nadal nie widziałam wnuka, wysłała zdjęcie mmsem z informacją, ze przez 1 miesiąc nie można małego odwiedzać i się skontaktuje. Rozumiem jeszcze znajomych i dalszą rodzine, ale żeby babcia miała miesiąc czekać? Przecież to okropne. Syn nic nie mówi tzn tyle że taka już decyzja zapadła. Kupiłam im auto i mieszkanie, ale w nic się im nie wtrącam z tego powodu. Widuje ich raz na miesiąc. Czy to normalne, że nie zaprosili mnie na kawę na pół godziny 😥😥😥😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Normalne. Chcą poznać dziecko i tyle. Może chce karmić i źle się czuję jak ludzie są, może lekarz zakazał. Może chce dojść do siebie zanim ludzie przyjda.

Ja pozwoliłam na wizytę teściów godzinę po powrocie do domu i teraz wiem że poczekam kilka dni jeśli nie dłużej następnym razem. 

Nie bierz tego do siebie. Zobaczysz wnuka jak przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Elwira napisał:

Witajcie. Moja synowa urodziła 8 dni temu a ja nadal nie widziałam wnuka, wysłała zdjęcie mmsem z informacją, ze przez 1 miesiąc nie można małego odwiedzać i się skontaktuje. Rozumiem jeszcze znajomych i dalszą rodzine, ale żeby babcia miała miesiąc czekać? Przecież to okropne. Syn nic nie mówi tzn tyle że taka już decyzja zapadła. Kupiłam im auto i mieszkanie, ale w nic się im nie wtrącam z tego powodu. Widuje ich raz na miesiąc. Czy to normalne, że nie zaprosili mnie na kawę na pół godziny 😥😥😥😥

0/10 a jeśli już, to dlatego że się nie wtracasz, przepraszasz, że żyjesz i kupiłaś darmozjadom mieszkanie i auto zamist sobie letni domek w Hiszpanii, durnych nie sieją, sami się rodzą, hi, hi, hi ,hi

Radzę szczerze, wydziedziczenie pomoże, kontakty zaraz wrócą do babuni kochanej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×