Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Weronika

Szwagierka "mru偶y" oczy na m贸j widok馃ぃ馃ぃ

Polecane posty

Go艣膰 Weronika

Hej:) Dziewczyny, leje ze 艣miechu. Moja szwagierka (niedojrza艂a i ci膮gle o mnie zazdrosna) my艣la艂a 偶e troch臋 przyty艂am i m贸wi "oj zawsze by艂a艣 taka sexi szczup艂a a chyba z 3 kg si臋 przytylo co?" a ja do niej "kochana jestem w ci膮偶y w 4 miesi膮cu, fantastycznie prawda? " (wcze艣niej nie m贸wili艣my przez pewne badania i oczekiwanie na wyniki). Tak j膮 zatka艂o, 偶e si臋 prawie obsunela z wrazenia. Sama stara si臋 o dziecko 2 lata i mi ci膮gle trula, ze napewno nie zajde za pierwszym razem. Hahhahahah ah hahahahha haha hahhaha. Jak mo偶na by膰 takim oszolomem jak ona馃槀馃槀馃槀oby jej cipka wybuch艂a z nerw贸w hahahhahah i oczy mru偶y jak mnie widzi teraz, tak 艣miesznie mru偶y jakby chcia艂a mnie tymi oczami zabi膰 albo zaczarowac 馃槀 wiem powiecie, ze jestem nienormalna, ale z ni膮 si臋 nie da inaczej rozmawia膰, by艂am mi艂a tyle lat dla niej ile mo偶na.... Tzn nadal jestem mi艂a ale chwilami ju偶 tak ironiczna jak ona聽聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaja

Wsp贸艂czuj臋 偶e masz tak膮 wied藕ma w rodzinie, ona nie zas艂uguje na kulturalne traktowanie wi臋c wyrzuty sumienia precz 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Wsp贸艂czuj臋 szwagierce 偶e ma tak膮 wied藕m臋 w rodzinie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hulka
1 minut臋 temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Wsp贸艂czuj臋 szwagierce 偶e ma tak膮 wied藕m臋 w rodzinie

A co niby jej zrobi艂a? W ci膮偶臋 zasz艂a pierwsza? To tamta jest wredna i pyta czy przytula? To autorka ma jak cia艂a sta膰 i g艂ow臋 spuszczac a moze klaniac si臋 jasnie pani wscibskiej?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pipi

I dobrze jej, widocznie nie zasluzyla na dziecko czarownica :)!聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰 z gak

szwagierka s艂aba, ale Twoje zachowanie r贸wnie偶 - pasujecie si臋 siebie hahahah hihihihih leje聽聽z takich jak ty co my艣l膮 ze lepsze sa hahahah hihihihih

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Dok艂adnie, wie艣niary siebie warte.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gjknn678
47 minut temu, Go艣膰 Kaja napisa艂:

Wsp贸艂czuj臋 偶e masz tak膮 wied藕ma w rodzinie, ona nie zas艂uguje na kulturalne traktowanie wi臋c wyrzuty sumienia precz 馃檪

Dokladnie!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣ciu

Z艂y cz艂owiek umrze w zgryzocie, a niekt贸rzy jeszcze samotnie bo na dzieci nie zas艂uguj膮, wi臋c ich nie maj膮, B贸g wie komu da膰 a komu nie聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ewunia

A moja szwagierka na m贸j widok pierdzi, co wy na to?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hula
1 minut臋 temu, Go艣膰 Ewunia napisa艂:

A moja szwagierka na m贸j widok pierdzi, co wy na to?

Hahahha skunsk chce si臋 przestraszy膰 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Twoja szwagierka niedojrza艂a, a ty swoim zachowaniem i wpisem w艂a艣nie pokaza艂a艣 jaka聽jeste艣 "dojrza艂a" poza tym nie wiem co twoje spasienie ma do 4 miesi膮ca ci膮偶y? Na tym etapie to si臋 wr臋cz chudnie. Spas艂a艣 si臋 i tyle, wielkie mi halo.聽聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

znowu mityczna SZWAGIERKA ZAZDROSNA O CI膭呕臉

sk膮d wy je bierzecie? mam dwie szwagierki i obydwie maj膮 problemy z zaj艣ciem w ci膮偶臋 i w 偶yciu nie widzia艂am u nich zazdro艣ci. No ludzie! lito艣ci. Kto wierzy w takie dyrdyma艂y?!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
2 godziny temu, Go艣膰 Weronika napisa艂:

Hej:) Dziewczyny, leje ze 艣miechu. Moja szwagierka (niedojrza艂a i ci膮gle o mnie zazdrosna) my艣la艂a 偶e troch臋 przyty艂am i m贸wi "oj zawsze by艂a艣 taka sexi szczup艂a a chyba z 3 kg si臋 przytylo co?" a ja do niej "kochana jestem w ci膮偶y w 4 miesi膮cu, fantastycznie prawda? " (wcze艣niej nie m贸wili艣my przez pewne badania i oczekiwanie na wyniki). Tak j膮 zatka艂o, 偶e si臋 prawie obsunela z wrazenia. Sama stara si臋 o dziecko 2 lata i mi ci膮gle trula, ze napewno nie zajde za pierwszym razem. Hahhahahah ah hahahahha haha hahhaha. Jak mo偶na by膰 takim oszolomem jak ona馃槀馃槀馃槀oby jej cipka wybuch艂a z nerw贸w hahahhahah i oczy mru偶y jak mnie widzi teraz, tak 艣miesznie mru偶y jakby chcia艂a mnie tymi oczami zabi膰 albo zaczarowac 馃槀 wiem powiecie, ze jestem nienormalna, ale z ni膮 si臋 nie da inaczej rozmawia膰, by艂am mi艂a tyle lat dla niej ile mo偶na.... Tzn nadal jestem mi艂a ale chwilami ju偶 tak ironiczna jak ona聽聽

Podziwiam twoj膮聽 szwagierke, 偶e tylko oczy mruzy,Ja bym na tw贸j widok wychodzi艂a聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Co by wy艣cie robi艂y bez tych tesciowych czy聽 szwagierek聽 t臋pe d.e.b.i.l.k.i馃槀馃槀馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Z nud贸w by pozdycha艂y 馃ぃ馃ぃtesciowa mnie nie lubi szwagierka聽obgaduje 馃槀馃槀ojojojjojoj

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tasia

Agatka masz jakies braki czy co馃ぃ馃ぃ馃ぃ馃ぃzazdrosna jeste艣 widz臋. Ja np kot贸w nie lubi臋 ale ich nie wstawiam osranych na kocim forum:) nudzi ci si臋 w tej robicie luksusowej przy lampce wina i p艂aka膰 si臋 chce ze stara panna:)?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 55yyy
7 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Z nud贸w by pozdycha艂y 馃ぃ馃ぃtesciowa mnie nie lubi szwagierka聽obgaduje 馃槀馃槀ojojojjojoj

szwagierka mi wszystkiego zazdrosci,聽聽zw艂aszcza ci膮偶y!

bratowa nie dba o dzieci, gotuje tylko jedno danie na obiad i nie myje okien codziennie!聽

kuzynka m臋偶a poda艂a czerwone wino do ryb!

Brat m臋偶a wypi艂 lampk臋 wina na chrzcinach, a przecie偶 to impreza dzieckaaaaaaa!

C贸rka dosta艂a tylko 100z艂 od chrzestnej na komuni臋!

Syn dosta艂 nietrafione prezenty od dziadk贸w na roczek!

APOKALIPSAAAA! ludzie trzeba odwo艂a膰 艣wiat i zarz膮dzi膰 jego koniec!

馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hania G.
19 minut temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

znowu mityczna SZWAGIERKA ZAZDROSNA O CI膭呕臉

sk膮d wy je bierzecie? mam dwie szwagierki i obydwie maj膮 problemy z zaj艣ciem w ci膮偶臋 i w 偶yciu nie widzia艂am u nich zazdro艣ci. No ludzie! lito艣ci. Kto wierzy w takie dyrdyma艂y?!

Oj uwierz, 偶e takie s膮. Sama bym nie wierzy艂a, gdybym takiej nie mia艂a 馃槥 od kiedy zasz艂am w ci膮偶e zacz臋艂a mnie unika膰. A powiedzia艂am o ci膮偶y te偶 dosy膰 p贸藕no. Stwierdzilam 偶e ok, wiem 偶e ma problem, smutno jej to nie b臋d臋 si臋 obnosi. Kt贸rego艣 dnia us艂ysza艂am jak m贸wi艂a do swojej matki a mojej tesciowej "nie wiem co ja teraz zrobi臋, nie poradz臋 sobie z tym ze Hanka zasz艂a a ja nie. Na dodatek ona jest m艂odsza. Ca艂a rodzina ju偶 si臋 艣mieje 偶e ona pierwsza zasz艂a a nie ja. Nie wezm臋 tego dziecka na r臋ce. Wiem 偶e to 藕le ale ja im teraz 藕le 偶ycz臋 bo sama nie mog臋 miec" my艣la艂am 偶e padne, gada艂y szeptem w kuchni a jak by艂am w 艂azience i my艣la艂 偶e nie s艂ysz臋. Moja te艣ciowa bardzo religijna, dobra kobieta zrobi艂a jej wyk艂ad 偶e tak nie wolno, w pewnym momencie na ni膮 krzykn臋艂a. Od tamtej pory to ja jej unikam i niestety - nie mam dla niej jednego ciep艂ego s艂owa. Ja si臋 na ni膮 nie obrazilam 偶e pierwsza wysz艂a za m膮偶, 偶e pierwsza to czy tamto. Jak tak mo偶na wogole si臋 zachowywa膰.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ala
26 minut temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Podziwiam twoj膮聽 szwagierke, 偶e tylko oczy mruzy,Ja bym na tw贸j widok wychodzi艂a聽

Hahahha to niech wychodzi jak wida膰 woli mruzyc oczy i karmi膰 si臋 nienawi艣ci膮 wi臋c nie jest lepsza od autorki.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
9 minut temu, Go艣膰 Hania G. napisa艂:

Oj uwierz, 偶e takie s膮. Sama bym nie wierzy艂a, gdybym takiej nie mia艂a 馃槥 od kiedy zasz艂am w ci膮偶e zacz臋艂a mnie unika膰. A powiedzia艂am o ci膮偶y te偶 dosy膰 p贸藕no. Stwierdzilam 偶e ok, wiem 偶e ma problem, smutno jej to nie b臋d臋 si臋 obnosi. Kt贸rego艣 dnia us艂ysza艂am jak m贸wi艂a do swojej matki a mojej tesciowej "nie wiem co ja teraz zrobi臋, nie poradz臋 sobie z tym ze Hanka zasz艂a a ja nie. Na dodatek ona jest m艂odsza. Ca艂a rodzina ju偶 si臋 艣mieje 偶e ona pierwsza zasz艂a a nie ja. Nie wezm臋 tego dziecka na r臋ce. Wiem 偶e to 藕le ale ja im teraz 藕le 偶ycz臋 bo sama nie mog臋 miec" my艣la艂am 偶e padne, gada艂y szeptem w kuchni a jak by艂am w 艂azience i my艣la艂 偶e nie s艂ysz臋. Moja te艣ciowa bardzo religijna, dobra kobieta zrobi艂a jej wyk艂ad 偶e tak nie wolno, w pewnym momencie na ni膮 krzykn臋艂a. Od tamtej pory to ja jej unikam i niestety - nie mam dla niej jednego ciep艂ego s艂owa. Ja si臋 na ni膮 nie obrazilam 偶e pierwsza wysz艂a za m膮偶, 偶e pierwsza to czy tamto. Jak tak mo偶na wogole si臋 zachowywa膰.聽

A w tej bajce by艂y smoki? 馃惒

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bezplodna smoczyca

Taaaa.... Ludzie to chyba normalne 偶e bezplodne m艂ode dziewczyny zazdroszcz膮 tym co mog膮 mie膰 dzieci. Czego zazdroszcz膮? Albo dzieci albo tego, 偶e maj膮 wyb贸r i tyle. Smoki zostawcie w bajkach a rozejrzycie si臋 wok贸艂. Serio znacie samych szcz臋艣liwych i pogodzonych z losem? Nikt nie cierpi i nikt si臋 nie buntuje? Nikt nie jest pod艂y? To sk膮d tyle z艂a na 艣wiecie?!聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marchewka

Nie rozumiem聽 Twojej wypowiedzi autorko. Po co wojujesz z tak膮 osob膮? Daje Ci to jak膮艣 satysfakcj臋 czy co? Teraz b臋dziesz z ni膮 rywalizowa膰, 偶e ty zasz艂a艣, a ona nie i to Ty jeste艣 lepsza? Zachowanie godne 14latki niestety. Obie jeste艣cie siebie warte, a Ty jakby艣 by艂a m膮drzejsza to by艣 powiedzia艂a jej, 偶e nie 偶yczysz sobie takich przytyk贸w, bo sama ich nie robisz i jak co艣 do Ciebie ma to ma to powiedzie膰 wprost, a nie robi膰 takie uwagi. Tak rozmawiaj膮 doro艣li ludzie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zalamana

uwa偶am, ze niejako kafeteria jest forum dydaktycznym聽

co niekt贸re wasze wypowiedzi - te totalnie ...yczne, o szwagierkach i problemach z m臋偶em - przeklejam w worda i drukuje, wieszam na 艣cian臋 przed lustrem 偶eby pami臋ta膰 jaka kobieta nigdy si臋 nie stac

jak zbyt wiele czasu wolnego( tylko g艂upi si臋 nudz膮) mo偶na mie膰 aby zastanawia膰 si臋 nad wypowiedziami szwagierki?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Weronika
1 godzin臋 temu, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Twoja szwagierka niedojrza艂a, a ty swoim zachowaniem i wpisem w艂a艣nie pokaza艂a艣 jaka聽jeste艣 "dojrza艂a" poza tym nie wiem co twoje spasienie ma do 4 miesi膮ca ci膮偶y? Na tym etapie to si臋 wr臋cz chudnie. Spas艂a艣 si臋 i tyle, wielkie mi halo.聽聽

Hahahah chudnie a potem nagle tyje 20 kg? Masz zerow膮 wiedz臋 na temat ci膮偶y. Przez ca艂膮 ci膮偶臋 przyty艂am 10 kg i nikt mi nie powiedzia艂 偶e si臋 spas艂am. Lekarz podkre艣li, 偶e waga idealna. Jakbys ty by艂a taka "dojrza艂a" to by艣 si臋 zastanowi艂a jak brzmi tw贸j komentarz聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Hania G. napisa艂:

Oj uwierz, 偶e takie s膮. Sama bym nie wierzy艂a, gdybym takiej nie mia艂a 馃槥 od kiedy zasz艂am w ci膮偶e zacz臋艂a mnie unika膰. A powiedzia艂am o ci膮偶y te偶 dosy膰 p贸藕no. Stwierdzilam 偶e ok, wiem 偶e ma problem, smutno jej to nie b臋d臋 si臋 obnosi. Kt贸rego艣 dnia us艂ysza艂am jak m贸wi艂a do swojej matki a mojej tesciowej "nie wiem co ja teraz zrobi臋, nie poradz臋 sobie z tym ze Hanka zasz艂a a ja nie. Na dodatek ona jest m艂odsza. Ca艂a rodzina ju偶 si臋 艣mieje 偶e ona pierwsza zasz艂a a nie ja. Nie wezm臋 tego dziecka na r臋ce. Wiem 偶e to 藕le ale ja im teraz 藕le 偶ycz臋 bo sama nie mog臋 miec" my艣la艂am 偶e padne, gada艂y szeptem w kuchni a jak by艂am w 艂azience i my艣la艂 偶e nie s艂ysz臋. Moja te艣ciowa bardzo religijna, dobra kobieta zrobi艂a jej wyk艂ad 偶e tak nie wolno, w pewnym momencie na ni膮 krzykn臋艂a. Od tamtej pory to ja jej unikam i niestety - nie mam dla niej jednego ciep艂ego s艂owa. Ja si臋 na ni膮 nie obrazilam 偶e pierwsza wysz艂a za m膮偶, 偶e pierwsza to czy tamto. Jak tak mo偶na wogole si臋 zachowywa膰.聽

Kurfa napisz o tym ksiazke,聽 dyrdymaly, fuj, ziew

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Hania G. napisa艂:

Oj uwierz, 偶e takie s膮. Sama bym nie wierzy艂a, gdybym takiej nie mia艂a 馃槥 od kiedy zasz艂am w ci膮偶e zacz臋艂a mnie unika膰. A powiedzia艂am o ci膮偶y te偶 dosy膰 p贸藕no. Stwierdzilam 偶e ok, wiem 偶e ma problem, smutno jej to nie b臋d臋 si臋 obnosi. Kt贸rego艣 dnia us艂ysza艂am jak m贸wi艂a do swojej matki a mojej tesciowej "nie wiem co ja teraz zrobi臋, nie poradz臋 sobie z tym ze Hanka zasz艂a a ja nie. Na dodatek ona jest m艂odsza. Ca艂a rodzina ju偶 si臋 艣mieje 偶e ona pierwsza zasz艂a a nie ja. Nie wezm臋 tego dziecka na r臋ce. Wiem 偶e to 藕le ale ja im teraz 藕le 偶ycz臋 bo sama nie mog臋 miec" my艣la艂am 偶e padne, gada艂y szeptem w kuchni a jak by艂am w 艂azience i my艣la艂 偶e nie s艂ysz臋. Moja te艣ciowa bardzo religijna, dobra kobieta zrobi艂a jej wyk艂ad 偶e tak nie wolno, w pewnym momencie na ni膮 krzykn臋艂a. Od tamtej pory to ja jej unikam i niestety - nie mam dla niej jednego ciep艂ego s艂owa. Ja si臋 na ni膮 nie obrazilam 偶e pierwsza wysz艂a za m膮偶, 偶e pierwsza to czy tamto. Jak tak mo偶na wogole si臋 zachowywa膰.聽

Ty naprawd臋 jeste艣 pier/lnieta

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hada

Moja szwagierka d艂ugo 偶y艂a z bratem m臋偶a bez 艣lubu, dzieci nie mieli. Gdy my zdecydowali艣my si臋 na 艣lub to ona zaraz po naszym og艂osi艂a, 偶e w艂a艣nie zarezerowali dat臋 i byla to ta sama data tyle, 偶e rok p贸藕niej. Kiedy doczekali艣y si臋 dzieci i szwagierka sie o tym doczeka艂a te偶 bardzo szybko zasz艂a w ci膮偶臋,a聽 wcze艣niej deklarowali oboje, 偶e dzieci nie chc膮. No i co z tego, zrobili jak chc膮, mimo, 偶e ewidentnie by艂o to kopiowanie od nas, ale w og贸le tego nie skomentowa艂am, obesz艂o mnie to ca艂kowicie. Nie wiem po choler臋 ludzie przejmuj膮 si臋 czym艣 takim.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Monia
6 minut temu, Go艣膰 hada napisa艂:

Moja szwagierka d艂ugo 偶y艂a z bratem m臋偶a bez 艣lubu, dzieci nie mieli. Gdy my zdecydowali艣my si臋 na 艣lub to ona zaraz po naszym og艂osi艂a, 偶e w艂a艣nie zarezerowali dat臋 i byla to ta sama data tyle, 偶e rok p贸藕niej. Kiedy doczekali艣y si臋 dzieci i szwagierka sie o tym doczeka艂a te偶 bardzo szybko zasz艂a w ci膮偶臋,a聽 wcze艣niej deklarowali oboje, 偶e dzieci nie chc膮. No i co z tego, zrobili jak chc膮, mimo, 偶e ewidentnie by艂o to kopiowanie od nas, ale w og贸le tego nie skomentowa艂am, obesz艂o mnie to ca艂kowicie. Nie wiem po choler臋 ludzie przejmuj膮 si臋 czym艣 takim.

Jasne 偶e szkoda nerw na takich, ale sa takie 膰wier膰inteligentki malpujace. Ok ma prawo robi膰 co chce. Tylko po jakiego grzyba musi wszystko tak jak inni, za g艂upia jest 偶eby co艣 sama wymy艣lec?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hada

Mnie jej zachowanie nawet nie zdenerwowalo, za艣mia艂am si臋 tylko, bo co mnie obchodzi jej 偶ycie. To taka osoba, kt贸ra tu z tob膮 艂膮dnie m贸wi,a za chwil臋聽 powie co艣 z艂o艣liwego. Na moim 艣lubie makija偶 wykona艂a mi profejonalistka. By艂 dostosowany do okazji i do ...enki, skromny i 艂adny. Nie by艂 w og贸le mocny, bo 艣lub by艂 latem i akurat temperatury by艂y wysokie, upa艂y itd. Szwagierka nie dba o siebie, nie maluje si臋, cz臋sto nawet nie myje w艂os贸w, bo m贸wi, 偶e loki sie nie brudz膮 i nie trzeba ich my膰. Na 艣lub przyjecha艂a bez prezentu tzn bratem m臋偶a nie dali nam nic przyjechali tylko z szerokim u艣miechem, 偶e jak to mi艂o, 偶e sie widzimy. Zamawiali艣my dla wszystkich go艣ci pokoje w dobrym hotelu, oni nie dali nam nawet g艂upiej kartki czy kwiat贸w, ale olali艣my to. Za to na weselu skomentowa艂a, 偶e dziwi mi si臋, 偶e sie maluje, bo jest tak ciep艂o,偶e ten makija偶 mi zaraz sp艂ynie i po co takie cyrki odwala膰. Na jej 艣lub nie przyjechai艣my, bo nie chcemy z tymi lud藕mi utrzymywa膰 kontakt贸w,ale te艣ciowie pokazali nam zdj臋cia i dziewczyna wygl膮daa jakby rano wsta艂a, przemy艂a twarz wod膮 i wbi艂a si臋 si臋 w kieck臋. Nie mia艂a ani grama makija偶u, w艂osy jak zwykle t艂uste, sm臋tne str膮ki, niedogolone pachy by艂o wida膰. Tak偶e mog艂am skomentowa膰, ale po co mi to. Ja si臋 ciesze, 偶e ta osoba nie szuka ze mn膮 kontaktu, ja jej daj臋 偶y膰 po swojemu mimo, 偶e jest strasznie irytuj膮ca i fa艂szywa, ale od takich ludzi sie odcina co i my zrobilismy i mamy spok贸j. Nie k艂贸ci艂am si臋 z nia, zawsze mi艂o i grzecznie, nie reagowa艂am na zaczepki, bo to 艣wiadczy o tym jakim burakiem jest i tyle.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×