Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika

Szwagierka "mruży" oczy na mój widok🤣🤣

Polecane posty

Gość Ewunia
34 minuty temu, Gość hada napisał:

Mnie jej zachowanie nawet nie zdenerwowalo, zaśmiałam się tylko, bo co mnie obchodzi jej życie. To taka osoba, która tu z tobą łądnie mówi,a za chwilę  powie coś złośliwego. Na moim ślubie makijaż wykonała mi profejonalistka. Był dostosowany do okazji i do ...enki, skromny i ładny. Nie był w ogóle mocny, bo ślub był latem i akurat temperatury były wysokie, upały itd. Szwagierka nie dba o siebie, nie maluje się, często nawet nie myje włosów, bo mówi, że loki sie nie brudzą i nie trzeba ich myć. Na ślub przyjechała bez prezentu tzn bratem męża nie dali nam nic przyjechali tylko z szerokim uśmiechem, że jak to miło, że sie widzimy. Zamawialiśmy dla wszystkich gości pokoje w dobrym hotelu, oni nie dali nam nawet głupiej kartki czy kwiatów, ale olaliśmy to. Za to na weselu skomentowała, że dziwi mi się, że sie maluje, bo jest tak ciepło,że ten makijaż mi zaraz spłynie i po co takie cyrki odwalać. Na jej ślub nie przyjechaiśmy, bo nie chcemy z tymi ludźmi utrzymywać kontaktów,ale teściowie pokazali nam zdjęcia i dziewczyna wyglądaa jakby rano wstała, przemyła twarz wodą i wbiła się się w kieckę. Nie miała ani grama makijażu, włosy jak zwykle tłuste, smętne strąki, niedogolone pachy było widać. Także mogłam skomentować, ale po co mi to. Ja się ciesze, że ta osoba nie szuka ze mną kontaktu, ja jej daję żyć po swojemu mimo, że jest strasznie irytująca i fałszywa, ale od takich ludzi sie odcina co i my zrobilismy i mamy spokój. Nie kłóciłam się z nia, zawsze miło i grzecznie, nie reagowałam na zaczepki, bo to świadczy o tym jakim burakiem jest i tyle.

Święta jesteś naprawdę, aleTo jeszcze nic, jak ja urodziłam czarne dziecko, to moja szwagierka pomalowała swojego synka na czarno, zaznaczam, że mieszkam w UK i zarabiam 1000 f dziennie, ale moje zarobki są tajne jak i moja pracodawczyni JW E II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Weronika napisał:

Tak ją zatkało, że się prawie obsunela z wrazenia. Sama stara się o dziecko 2 lata i mi ciągle trula, ze napewno nie zajde za pierwszym razem. Hahhahahah ah hahahahha haha hahhaha. Jak można być takim oszolomem jak ona😂😂😂oby jej cipka wybuchła z nerwów hahahhahah

Możesz jej nie lubić, ale czerpanie satysfakcji z tego, że ona nie może zajść w ciążę i nawet, jeśli Ci zazdrości, jest po prostu wstrętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

No to jestem wstretna i jej życzę żeby nigdy nie zaszła w ciążę. A to dlatego, że wyzywa wszystkie matki w rodzinie, każdemu przygryza że 500 plus dostanie, każdą obgaduje że "z bachorem" na macierzyńskim siedzi a ona za pol darmo robi jako nauczycielka. Żale uskutecznia jak to źle kobieta wygląda po ciąży - jakby cokolwiek o tym wiedziała. Biedulka jedna. Każdemu innemu życzę dobra, miłości i ciąży jeśli tylko chce. Jestem przepełniona dobrem:) jej natomiast nie zycze niczego ani dobrego ani złego poza tym, zeby tego dziecka nie miała, szkoda dzieciaka.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Weronika napisał:

Hahahah chudnie a potem nagle tyje 20 kg? Masz zerową wiedzę na temat ciąży. Przez całą ciążę przytyłam 10 kg i nikt mi nie powiedział że się spasłam. Lekarz podkreśli, że waga idealna. Jakbys ty była taka "dojrzała" to byś się zastanowiła jak brzmi twój komentarz 

A co ja poradzę na to, że jesteś debi/lem który nie umie czytać ze zrozumieniem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ona
11 godzin temu, Gość Gościu napisał:

Zły człowiek umrze w zgryzocie, a niektórzy jeszcze samotnie bo na dzieci nie zasługują, więc ich nie mają, Bóg wie komu dać a komu nie 

To czemu dał Waśniewskiej? Albo tej od dzieci w beczkach po kapuscie? Miał ochotę na kiszone zwłoki z cialek noworodków? Dziwny ten twój Bóg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×