Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Od wrzesnia chce aby dzieci poszły do przedszkola no ale problem z dieta bo przedszkole 100 lat w lesie...

Polecane posty

Gość gość

Widziałam w oczach durektorki przerażenie kiedy powiedziałam jej że moje dzieci nie jedza glutenu, laktozy, kazeiny ani cukru. I to w ŻADNEJ postaci. Zapytałam się czy catering dowozi takie posiłki to wywaliła oczy że u niej kuchnia jest. Wiec zapytalam sie co gotuja dla dzieci ktore sa na dietach np. keto to nic nie odpowiedziala.

Nie wiem teraz czy jest sens wysylac dzieci do przedszkola. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż

jak się ma wybrakowane bachory uczulone na całość stworzenia to się ich nie posyła między normalne dzieci, tylko chowa w piwnicy, żeby nie straszyły innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość no cóż napisał:

jak się ma wybrakowane bachory uczulone na całość stworzenia to się ich nie posyła między normalne dzieci, tylko chowa w piwnicy, żeby nie straszyły innych

Popieram, jeszcze zepsują normalne, zdrowe dzieciaki, poziom też pewnie dno po madce, słońce też im pewnie szkodzi, piwnica ochroni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nawet nie wiem co to kazeina. Twoje dzieci mają alergie pokarmowe? Czy unikanie tych składników to tylko Twój wymysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka

A jesteś może weganką moja ty turboloszko kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liki

Dieta keto dla dziecka xD stuknij się w głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

Drogi gościu w przedszkolu nie ma problemu z posiłkami. Moje dzieci jedzą wszystko a mojej koleżanki bliźniaki mają alergię pokarmową na różne składniki żywności i ma zamówiony specjalny katering do szkoły rano śniadanie i później obiad. Nie ma problemu żebyś i ty tak zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Matka napisał:

A jesteś może weganką moja ty turboloszko kochana?

Nie, to provo lub nierówno pod deklem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosc

W takim wypadku Ty zamawiasz katering dla Ciebie, rano dowiozą dla Twoich dzieci. Przedszkole odliczy Ci brak posiłków od kosztów i tyle. Dziwne, żeś taka światowa i sama tego nie zaproponowałaś. Istnieją też placówki prywatne, do których w większości przypadków jeździ catering- moja koleżanka posyla dziecko do takiego przedszkola, do którego dziecki codziennie przynoszą swoje jedzenie z domu- w termosach, to też jest jakaś opcja dla dzieci na specjalnych dietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Nie wiem teraz czy jest sens wysylac dzieci do przedszkola. 

Absolutnie nie wysyłaj. Będzie lepiej dla wszystkich 🙂

To i tak prowo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja jeszcze dzieci nie wyslalam do przedszkola ale tez sie zastanawiam co z dieta.. niestety sa uczuleni na nabial i gluten. Ciagle wysypani jak nie trzymam diety i zgrzytaja zebami w nocy okropnie. Wiem ze u nas w przedszkolu pytaja sie o diete dziecka przy zapisie wiec chyba sie dostosuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Popieram, jeszcze zepsują normalne, zdrowe dzieciaki, poziom też pewnie dno po madce, słońce też im pewnie szkodzi, piwnica ochroni

Piszemy „matce” półinteligencie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

przygotowuj posiłki sama w domu, zamawiaj catering osobno.. nie wiem w czym problem, przeciez nikt nie zmusi twoich dzieci by jadly makaron z serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja jeszcze dzieci nie wyslalam do przedszkola ale tez sie zastanawiam co z dieta.. niestety sa uczuleni na nabial i gluten. Ciagle wysypani jak nie trzymam diety i zgrzytaja zebami w nocy okropnie. Wiem ze u nas w przedszkolu pytaja sie o diete dziecka przy zapisie wiec chyba sie dostosuja.

Jak zgrzytają zębami, je odrobacz. Może to dziwnie brzmi, ale pasożyty to glówne źródło alergii. Zrób badania, może wyjdzie co konkretnie mają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Piszemy „matce” półinteligencie 

Jak widać Ty jesteś z kolei ćwierćintelinentna skoro nie wiesz, że madka to ironiczne określenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×