Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem głupia. Zdradziłam raz. Wybaczył. Zdradziłam 2 raz i obawiam się przyznać

Polecane posty

Gość gość

wiem że jestem beznadziejna 😞 Zdradziłam kolejny raz 😞 Pierwszy raz płakalismy oboje, zrozumiał że sam sie przyczynił do tego 😞 Teraz fatalnie się czuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

przyjdzie znow obojgu poplakać :d moze ten trzeci sie przyłączy,bo sie przyczynił? nie jestes glupia, tylko latwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium

sam cie pchnął na uja tego drugiego- fantastycznie 😄 w ogole po co sie przyznawac pissda nie mydło, nie rozmydli sie 😛 temu obecnemu tez starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hygga

Co to znaczy,że partner sam się przyczynił, żebyś zdradziła?  przyłożył Ci pistolet do skroni i rozkazał iśc do łóżka z innym czy może bezpośrednio Cię wepchnął w ramiona tamtego mówiąć, żebyś szła? Jak Ci było źle w związku i czegoś brakowało to dorośli ludzie o takich rzeczach rozmawiają, podejmują dialog i albo postanawiają się to naprawić albo się rozstają i tyle. Zdradzają tylko nieudacznicy,i egoiści, którzy nie liczą się z uczuciami partnera. Ty tak właśnie postąpilaś. Dziwię się, że partner Ci wybaczył, ale to jego sprawa, miał o tego prawo. Pewnie sobie zdawałaś sprawę, że mocno naruszyłaś jego poczucie zaufania do Ciebie, ale mimo to zrobiłaś to po raz drugi i to już jest skurysyństwo. Gdybym była Twoim facetem to bym Cię autentycznie wykopała z domu i zakazała kontaktów. Z taką osoba jak Ty nie ma po co układać sobie życia, bo masz problem sama ze sobą. Jeśli byś nie miała to byś nie zdradzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×