Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamammmm

Dlaczego dopiero mamy 4 Latków się ogarniają

Polecane posty

Gość Mamammmm

Dlaczego tak jest że najczęściej mamy dopiero 4 Latków się ogarniają i dopiero 4 Latków wyglądają naprawdę dobrze ? Nie wiem czy to zauważyliście ale tak jest. Że żadko na mieście można spotkać zaniedbana gruba mamę 4-5latka. Za to mamy 1-2-3 Latków do tego 4rz dziecka nie mówię że wszystkie ale większość jest zaniedbana, nawet jeśli umalowane i jako tako ubrane to figura nie ta. Nie chce odpowiedzi ja tam schudłam jak moje miało rok itp, albo ja jestem mamą 3 latka i jestem super sex bomba  bo nie o to chodzi w pytaniu... A myślę że niestety takie głupie odpowiedzi nie na temat też padną..

Dlaczego tak jest że mamy 4 Latków w 90 % są zadbane i szczupłe czy organizm wtedy się już zupełnie regeneruje po ciąży ? Czy jest jakieś wytłumaczenie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamammmm

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Czterolatek to już spore dziecko, nie trzeba go tak ostro pilnować jak wcześniej, a to się przekłada na większą ilość czasu wolnego, który mama może poświęcić samej sobie. Aczkolwiek ja takiej zależności nie widzę, te zadbane dziewczyny wracają do formy szybko, te od zawsze zaniedbane raczej nie wracają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie widzę tej zależności. Wydaje mi się jak koleżance powyżej, że te co mają wrócić do formy to wracają szybko. A tym, którym zdrowie nie pozwala wrócić do formy lub zwyczajnie się zaniedbaly już takie zostają. Tym bardziej, że wiek też działa na niekorzysc w tym temacie. Wiem po sobie, po pierwszym dziecku momentalnie wróciłam do wyglądu sprzed ciazy, po drugim musiałam się już trochę wysilic żeby wyglądać dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale o co Tobie chodzi Autorko tego posta, przeszkadzają Ci grube baby czy jak? A mnie przeszkadza ktoś kto nie zna ortografii "żadko"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No niby sex bomba, a głupia jak but ta nasza autorka postu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę

Możesz być i seksbomba ale w głowie to Ty masz tylko echo. Nie potrafisz poprawnie złożyć nawet jednego zdania. Więc zamian zaczniesz patrzeć na inne kobiety, spojrz na siebie, bo jak widać wiele Ci brakuje. Ja tam wolę porozmawiać z kobietą, która może nie ma idealnej figury ale ma coś w głowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A skąd wiesz że przed ciąża wyglądały inaczej? Nie każda baba na tym świecie to taka sexbomba  jak ty. Jest milony bezdzietnych młodych kobiet które mają więcej tłuszczyku bo tak po prostu wyglądają nie każda jest missmodel. Poza tym fajna figura to pojęcie względne dla każdego  co innego dla mnie nie szczytem jest żeby kobieta była szczupła bo co mi po tym jak nie wygląda kobieco dla mnie na przykład kobieta atrakcyjna to szczupła ale z kobiecymi kształtami biust, ładne biodra i pośladki no i wcięcie w talii to dla mnie idealna figura kobiety którą sama mam pomimo że urodziłam rok temu dziecko i potrafiłam wrócić do stanu sprzed ciąży już po kilku miesiąca. Ponownie miałam wcięcie w talii szczupły brzuch i inne moje atuty także nie ucierpiały pomimo karmienia itp po prostu miałam szczęście. Dąże do tego że każdy ma swój typ ty widzisz babeczke na mieście i myślisz,,kurde ale zaniedbana " a ona może byc dumna ze swojej figury. Nie każda kobieta musi się podobać wszystkim. Zważ też na to że dziecko od urodzenia do pewnego okresu jest bardzo wymagające i nie każda ma siłę czas i ochotę na to żeby lecieć na siłownie albo biegać dookoła osiedla to że moje dziecko na przykład było na tyle kochane i miłe że dało matce czas na siłownie 3 razy w tygodniu od razu po połogu to akurat moje szczęście są dzieci które  do roku ciągle wiszą na matce nie da się nic zrobić potem zaczyna się jazda bo dziecko rozrabia i kiedy taka kobieta ma zadbać o siebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka nieidealna

Bylam w sobpte na festynie z okazji dnia dziecka. Dosyc duze miasto. I juz pal licho, ze kobiety mialy nadprogramowe kg ( choc bardzo duzo bylo naprawde mocno otylych). Przeciez nawet matka plus size moze tak dobrac ciuchy, by wygladac dobrze, a gdy ma ladna twarz i zadbane wlosy, to efekt naprawde moze byc spoko. Ale w tym wypadku wszystkie mialy zle dobrane ciuchy, za male, za obcisle, krotkie szorty ledwo tylek zakrywajace. Ja rozumiem, ze bylo goraco, ale majac takie brzuchy, cellulit i faldy, moglyby jednak troche to zaslonic a nie eksponowac. Bo naprawde to razi w oczy i powoduje, ze wygladaja smiesznie i zalosnie ( choc w ich przekonanou seksi?).

Nie pisze tego zlosliwie. Sama pociazowe pozostalosci ukrywam ( mam rozciagniete powloki brzuszne). Szorty i ...enki ubieram przed kolano, bo u gory tez cellulicik jest. Nie nosze za malych i obciskajacych ciuchow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A po jakiego grzyba tracic czas i zycie na przejmowanie sie celulitem, faldami, rozstepami, boczkami itp ?

No powiedz po co ? Skoro akceptuje sie siebie w pelni i ma sie poczucie wlasnej wartosci nieopartej na przemijajacej i zaleznej od gustu urodzie ? Gdy sie jest szczesliwym samym ze soba ?

Bo komus sie nie podoba moj wyglad ?

No prosze cie 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Aaa napisał:

te od zawsze zaniedbane raczej nie wracają

Bo nie mają do czego wracać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie co wy macie z tym gapieniem się na innych i ocenianiem, patrz na swoje dziecko przede wszystkim i pod nogi jak gdzieś jesteś ,moj syn miał swojego czasu takie jazdy lubił chodzić do maca i jadł gapiac się na ludzi, ale miał wtedy 5 lat i szybko mu przeszło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Bo 4 latki idą do przedszkola i matce znowu się chce żyć 😄 Dziecko z domu, sercu lżej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żadko??? Litości ....  RZadko psia jego mać!!! A dlaczego matki 3 Latków są takie głupie??? Masz problem, to kup sobie słownik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaaaa
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Żadko??? Litości ....  RZadko psia jego mać!!! A dlaczego matki 3 Latków są takie głupie??? Masz problem, to kup sobie słownik!

... autorki nie bronię, ale akurat ktos kto pisze 'żadko' wcale nie musi być głupi... straszne takie szufladkowanie... mój mąż ma silną dysleksję i ma świetną pracę - i to umysłową mimo dysleksji - w której zarabia ponad 5,000 zlotych netto! taki jest 'głupi' ... bo czasem napisze np 'ludzią' albo  'pszyjdę' ... ech. kafeteryjne kompleksiary ...;) kazdemu dowalą, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaaaa

Autorko, a to według Cieibe kobieta bez makijażu czy super fryzury jest ZANIEDBANA??

no to gratuluję ... (uwaga - ironia!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaaaa
3 minuty temu, Gość Yaaaa napisał:

... autorki nie bronię, ale akurat ktos kto pisze 'żadko' wcale nie musi być głupi... straszne takie szufladkowanie... mój mąż ma silną dysleksję i ma świetną pracę - i to umysłową mimo dysleksji - w której zarabia ponad 5,000 zlotych netto! taki jest 'głupi' ... bo czasem napisze np 'ludzią' albo  'pszyjdę' ... ech. kafeteryjne kompleksiary ...;) kazdemu dowalą, a co!

aa, dodam, że  ja w szkole podstawowej i w liceum mialam zawsze  5 lub 6, sporadycznie 4+  z dyktanda, i co...  zarabiam 3 tysiące, a maż 5. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Yaaaa napisał:

aa, dodam, że  ja w szkole podstawowej i w liceum mialam zawsze  5 lub 6, sporadycznie 4+  z dyktanda, i co...  zarabiam 3 tysiące, a maż 5. :)

Przecież to średnia pensja dla faceta, żaden wyczyn, mój ma tyle na koparce, więc nie wiem skąd twoja podnieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Yaaaa napisał:

... autorki nie bronię, ale akurat ktos kto pisze 'żadko' wcale nie musi być głupi... straszne takie szufladkowanie... mój mąż ma silną dysleksję i ma świetną pracę - i to umysłową mimo dysleksji - w której zarabia ponad 5,000 zlotych netto! taki jest 'głupi' ... bo czasem napisze np 'ludzią' albo  'pszyjdę' ... ech. kafeteryjne kompleksiary ...;) kazdemu dowalą, a co!

W komputerach i telefonach jest takie coś jak korektor błędów i jak ktoś ma odrobinę inteligencji, to z tego skorzysta, a przynajmniej na forach publicznych. Tak patrzę po tym jak piszesz, to wygląda na to, że sama siebie bronisz, bo nie potrafisz poprawnie pisać po polsku. Przyjrzyj się jak napisałaś ten post, może dojdziesz do prawidłowych wniosków. No tak, 6 w szkole. A jakim cudem? Przecież ty najprostszych podstaw pisowni nie znasz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do Yaaaa.

W komputerach i telefonach jest takie coś jak korektor błędów i jak ktoś ma odrobinę inteligencji, to z tego skorzysta, a przynajmniej na forach publicznych. Tak patrzę po tym jak piszesz, to wygląda na to, że sama siebie bronisz, bo nie potrafisz poprawnie pisać po polsku. Przyjrzyj się jak napisałaś post, może dojdziesz do prawidłowych wniosków. No tak, 6 w szkole. A jakim cudem? Przecież ty najprostszych podstaw pisowni nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saw

Bez jaj. Otyla,  wbita w za male ciuchy i z celulitem na wierzchu to pewna siebie, zadowolona z wygladu kobieta? Dobra, i nastolatki i bezdzietne bywaja grube, nie tylko matki, ale przeciez mozna ubrac sie w inny sposob. I kwestia wlosow. Bardzo wiele kobiet farbuje samodzielnie i widac tego efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlaczego w Polsce ludzie gapią się na siebie i oceniają wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Nie wiesz jak wyglądały przed ciąża. Kobieta zaniedbana przed będzie i zaniedbana po. Zadbana może tez pochodzi chwilę w dresie, ale ogarnie się dużo szybciej. Widzę po koleżankach z pracy, wszystkie 3 wróciły po rocznym macierzyńskim do biura, dwie wyglądają lepiej niż przed ciąża, trzecia zawsze miała wygląd w nosie i tak jej zostalo:) Po jakiego to komentować i przeżywać :)? 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hyla
10 minut temu, Gość gość napisał:

Dlaczego w Polsce ludzie gapią się na siebie i oceniają wygląd?

Leczą kompleksy, porównując się do osób w ich mniemaniu mniej atrakcyjnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczeń
8 godzin temu, Gość Yaaaa napisał:

... autorki nie bronię, ale akurat ktos kto pisze 'żadko' wcale nie musi być głupi... straszne takie szufladkowanie... mój mąż ma silną dysleksję i ma świetną pracę - i to umysłową mimo dysleksji - w której zarabia ponad 5,000 zlotych netto! taki jest 'głupi' ... bo czasem napisze np 'ludzią' albo  'pszyjdę' ... ech. kafeteryjne kompleksiary ...;) kazdemu dowalą, a co!

Psze Pani żaden wstyd mieć dysleksję ,wstydem jest nie używać słownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffff

a ty słownika do tej pory nie ogranęłaś ...RZADKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Dlaczego w Polsce ludzie gapią się na siebie i oceniają wygląd?

Wlasnie, mnie to okropnie irytuje jak jestem w Polsce.

Mieszkam za granica od 11 lat i tutaj nikogo nie obchodzi, jak wygladasz. Mozesz isc ulica miec zielone wlosy do pasa, zolte skarpety i  ...enke w kropki i kto sie obejrzy z dezaprobata?? POLAK  (na szczescie nie kazdy) i moze kilka osob 70+. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Yaaaa napisał:

... autorki nie bronię, ale akurat ktos kto pisze 'żadko' wcale nie musi być głupi... straszne takie szufladkowanie... mój mąż ma silną dysleksję i ma świetną pracę - i to umysłową mimo dysleksji - w której zarabia ponad 5,000 zlotych netto! taki jest 'głupi' ... bo czasem napisze np 'ludzią' albo  'pszyjdę' ... ech. kafeteryjne kompleksiary ...;) kazdemu dowalą, a co!

No mądry to on nie jest. Skoro ma dysleksję to powinien bardziej skupiać się na tym aby nie robić błędów, sprawdzać dwa razy to co napisał. Gdybym miała pracownika umysłowego, który robi takie kardynalne błędy to długo by nie popracował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
1 godzinę temu, Gość Hyla napisał:

Leczą kompleksy, porównując się do osób w ich mniemaniu mniej atrakcyjnych 

o, to chyba jest 95% prawdy.

Jak jestem w POlsce, to wiem ze moje dwie kolezanki robia sie niemal na bostwa na spotkanie ze mna,. sa ladne naturalnie, wiec nie wiem po co te spzony itd jak sie spotykamy na luzie, pogawedzic i powspominac studia itd.,  w gronie ja maz dziecko i one ich mezowie i dziecko/dzieci.

Ja przytyje, to jedna lekko zasugertuje to mowic o tym, iel to ona musi schudnac (a chuda jjak tyczka), ale ja ja akurat dobrze wygladam ,to zacznie np temat  zakupu mieszkania bo my dopiero  jesienia tego orku kupimy, 'ze jak to mozna tyle lat na wynajmie'' zaloze sie ze za te 5 tygodni ani pisnie o kupowaniu, bo wie ze jesieniak upujemy; druga lubila latami sie podpytywac o prace, jak w pracy, a  podoba ci sie? itd.,  bo ja dlugo bylam  kelnerka; potem  porobilam kursy i wilontariat i mam prace umyslowa,  w sporym biurze i niedawno mialam awans; od kiedy mam ta prace, NIGDY  nie zapytala jak w pracy 😛 jakie to polskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
5 minut temu, NaugthyBitch napisał:

No mądry to on nie jest. Skoro ma dysleksję to powinien bardziej skupiać się na tym aby nie robić błędów, sprawdzać dwa razy to co napisał. Gdybym miała pracownika umysłowego, który robi takie kardynalne błędy to długo by nie popracował. 

ooo, to tez takie wlasnie polskie .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×