Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzien w dzien tesciowa wyzywa mnie od leni, pasożytów, nierobów, awantury są praktycznie codziennie, dzień bez awantur to dzień stracony wg niej mam dosyć

Polecane posty

Gość gość

Ona jest toksyczna osoba, nerwowa, bez zrozumienia dla mnie żadnego. Mam dosyc. Sama jej powiedzialam ze mieszkanie z nia to nie jest przyjemnosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie wzajemnie. Dorośli jestescie to sie wyprowadzcie. Jedna wypłata pokryje koszt wynajmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie mamy jak. Pracuje tylko maż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

A Tobie ręce i nogi ucieło, że nie masz jak iść do pracy? Dziewczyno jakbyś poszła to byś dopiero jej pokazała. Raz nie miałaby z kim się kłócić, dwa nie byłoby powodu do awantur, trzy nie musiałabyś jej oglądać, cztery- wyprowadzilibyscie się na swoje. Serio kompletnie nie rozumiem w jakim celu piszesz. Tak bardzo liczysz, że ktoś ci przytaknie. Ty byś chciała żeby teściowa mieszkała w twoim mieszkaniu i będąc zdrowa i jeszcze młoda odpoczywala od rana do wieczora podczas gdy ty pracujesz lub pracowałaś na dom całe życie? I nie ma tu znaczenia czy ona pracowała czy teść. Tak czy owak to nie jest twój majatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po pierwsze to moze innym tonem co a nie naskakujesz na mnie, pewnie sama tesciowa jestes, spadaj na drzewo, a po drugie to bedzie majatek meza czyli moj tez i konic sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ojej, biedactwo, współczuję bardzo. Nie pracujesz a przez nią w spokoju nie możesz do góry brzuszkiem leżeć. Naprawdę mi cię żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Po pierwsze to moze innym tonem co a nie naskakujesz na mnie, pewnie sama tesciowa jestes, spadaj na drzewo, a po drugie to bedzie majatek meza czyli moj tez i konic sprawy

Na inny ton to leniuszku nie zasluzylas:) Hahahahah. Teściową to może będę za 30 lat:), a synową za rok. Pracuje i stać mnie na swoje mieszkanie. Teściowa mi się prawie w pas kłania, czego nie pochwalam, ale tak jest. Głosu na mnie nie podniesie, nie ma prawa w nic się wtrącać. Lubimy się na ile można i raz w miesiącu spotykamy na kawie.To jak koniec sprawy i wszystko gra to w jakim celu ten temat??? :) Taka jesteś pewna swojego majątku to powiedz jej, że to wszystko jest twoje i uciekaj przed siekierą:))))) hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem teściową

Gość Kaja ma rację. Twoja teściowa zresztą też. Ogarnij się dziewczyno.

Poza tym jak dalej pójdzie to na majątek nie masz co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem teściową

Wydaje mi się, że to prowo. Nikt normalny taki nie jest. Nic nie robi, a wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie mamy jak. Pracuje tylko maż. 

Zacznij tez pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Pewnie prowo, ten temat jest raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nigdy nie zrozumiem tego fenomenu. Ludzie się nie znoszą, patrzeć na siebie nie mogą, ale uparli się mieszkać pod jednym dachem. Po co? Pytam się po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nigdy nie zrozumiem tego fenomenu. Ludzie się nie znoszą, patrzeć na siebie nie mogą, ale uparli się mieszkać pod jednym dachem. Po co? Pytam się po co?

Podejrzewam, że z jednej pensji nie da się usamodzielnic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość Werka napisał:

Podejrzewam, że z jednej pensji nie da się usamodzielnic. 

A to już jest ich problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Nie mamy jak. Pracuje tylko maż. 

To zamknij ryj bo nie jesteś u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juztujestem

Mieszka za darmo u kogoś, źre za darmo i jeszcze księżniczce darmozjadowi śmierdzącemu nic nie pasuje. Jesteś jedynie rozkładaczką nóg dla jej synalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc mimi

To prowo. Takie tematy o teściowej, która się rządzi w swoim mieszkaniu sa co kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagagosc

Na miejscu teściowej tańczyłabyś jak Ci za gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś była moją synową to wiesz co bym zrobiła? Spakowała Twoje manatki i wystawiła za drzewi po czym wymieniłabym zamki. Mieszkasz u kogoś na krzywy ryj i jeszcze Ci źle? Takie wpisy utwierdzają mnie w przekonaniu, że nigdy w życiu nie pozwolę aby moje dorosłe dziecko, które założy rodzinę, mieszkało ze mną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do robotyyyyyy

Bo jesteś leń, nierób, darmozjad i chodzący smród, więc o co Tobie chodzi? Pewnie nawet w domu nie pomagasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olunkia

Zapis będzie  na męża, więc sie tak nie ciesz!! Póżniej mąż na pewno na dzieci przepisze a Ty jedynie dostaniesz tam wikt dośmiertnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Po pierwsze to moze innym tonem co a nie naskakujesz na mnie, pewnie sama tesciowa jestes, spadaj na drzewo, a po drugie to bedzie majatek meza czyli moj tez i konic sprawy

 

provo, a majątek jest tedciow, mogą żyć 100 lat, przeżyć cię lub wydziedziczyć syna, sprzedać, przepisać na kogoś innego, spadaj na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Nie mamy jak. Pracuje tylko maż. 

Teściowa ma rację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

smiszne to jest,najpierw dzieci sie wyprowadzają,bo po 18 wypada sie usamodzielnić,a pozniej wracają z konkubiną i dzieckiem... ja bym w zyciu nie wpusciła do domu synowej z dzieckiem. synek zrobił to niech zarobi. Synowa do roboty.Wynajem. Moglabym z dzieckiem posiedziec ,zeby młodzi zorganizowali sie z praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×