Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzal

Jak starsza może uwieść nieśmiałego młodego?

Polecane posty

Gość Hmm.
23 godziny temu, Niegrzeczna napisał:

W Kościele? 

Chyba nie jest księdzem 😂

Nie byl ksiedzem, haha,ale ex zakonnik z zakonu na sw.krzyzu byl moim partnerem prawie 8lat😆Ten z kosciola byl po prostu wierzacym przystojniakiem, jednak znudzonym msza na ktora uczeszczal ze swoja 14lat mlodsza siostra. Ktoregos razu po lapaniu kontaktow wzrokowych stalam blizej niego tak by przekazac sobie znak pokoju😆 potem na ktorejs mszy wyciagnal mnie z kosciola na kawe. Mimo wszystko nie chcialam sie w to ladowac, a do kosciola przestalam chodzic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.06.2019 o 09:36, Gość Zuzal napisał:

Z obiektem mojego pożądania jeździmy rano tramwajem. To zaledwie kilka przystanków aby go rozkręcić 🙂.  Nie znam go, facet dużo młodszy, wygląda że wystraszony i nieśmiały, choć się intensywnie się przygląda. Nie chcę go spłoszyć tylko jakoś zagadać, umówić się i przelecieć. I to nie raz. Najlepiej zrobić z  niego stałego kochanka 😄

nieśmiali faceci zazwyczaj też mają potrzeby intymne a także uczuciowe ale zazwyczaj nie potrafią przełamać strachu i nie podejdą do Ciebie i nie umówią się. Dlatego inicjatywa musi wyjść od Ciebie ale w taki sposób aby on wiedział, że faktycznie chcesz to z nim zrobić a nie robić sobie z niego jaja. Jeśli intensywnie Ci się przygląda to być może fantazjuje na temat seksu z Tobą. Najlepiej dowiedz się trochę o nim, gdzie mieszka, co robi i wtedy będziesz lepiej wiedziała jak się do niego zbliżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×