Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulina

Nie chce wyjsc na zdesperowana a zachowuje sie jak ...ka

Polecane posty

Gość Paulina

Rok temu poznalam faceta w grze literaki. Rozgrywalismy partie i zagadal do mnie. Potem wymienialismy sie meilami,zdjeciami. Dzieli nas 600km. Caly rok pisalismy, regularnie. W weekend bylam na szkoleniu w jego mieście. Zaproponowalam,zebysmy się spotkali. Odpisal ze nie może bo na Mazury wyjezdza. Trochę sie rozczarowalam,ale ok. Wracalam dopiero we wtorek i nie zaproponowal poniedziałku. Echh wiem,ze mam 30 lat i zachowuje sie jak obrazona nastolatka,ale rewelacyjnie sie nam pisalo.. I myślałam ze chociaż sie spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Paulina napisał:

Rok temu poznalam faceta w grze literaki. Rozgrywalismy partie i zagadal do mnie. Potem wymienialismy sie meilami,zdjeciami. Dzieli nas 600km. Caly rok pisalismy, regularnie. W weekend bylam na szkoleniu w jego mieście. Zaproponowalam,zebysmy się spotkali. Odpisal ze nie może bo na Mazury wyjezdza. Trochę sie rozczarowalam,ale ok. Wracalam dopiero we wtorek i nie zaproponowal poniedziałku. Echh wiem,ze mam 30 lat i zachowuje sie jak obrazona nastolatka,ale rewelacyjnie sie nam pisalo.. I myślałam ze chociaż sie spotkamy

dziwny zbieg okoliczności z tym jego wyjazdem i że tak łatwo odpuszcza.

on ci zwyczajnie ściemnia. naopowiadal ci o sobie Bóg wie czego, a tu się okaże że jest gruby, brzydki, łysy i w dodatku żonaty 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Dokladnie jak wyzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

jakby mu zależało choć trochę, to byście się spotkali pół roku wcześniej. Odpuść, nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aja

Bylabys zdesperowana ...ka, gdybys nadal ciagnela ta znajomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Ale ciagle o nim myślę, nie odpisuje mi, chociaz zwykle to robil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To równie dobrze jakaś laska która sobie z Ciebie jaja robi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×