Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alexis

chce mi sie płakać

Polecane posty

Gość alexis

Czy jest na sali może ktoś tak samo porąbany jak ja? Skończyłam trzy kierunki studiów, pracuję w zawodzie, rozwijam się, przygotowuję do ważnego egzaminu...i ciągle mi mało. Miałam duży problem z wyborem przedmiotów do zdania na maturze, później z wyborem kierunku na uczelni. Czułam się tak samo dobrze z historii, jak i z biologii, myślałam zarówno o medycynie, jak i o prawie. Na parę lat to moje zakołatanie życiowe zniknęło, ale teraz wróciło z podwójną siłą: otóż nie jestem zadowolona z zawodu, uważam, że się zmarnowałam. Myśl o kierunkach medycznych wróciła, myślałam, żeby zająć się tematyką odżywania czy naturalnych kosmetyków, ale do tego potrzebne są studia. w wieku 32 lat ciężko podjąć 5-letnie studia, wrócić do takich przedmiotów jak chemia...czytam dużo książek, szybko wchodzi mi to do głowy, ale...ja nic z tym nie zrobię, oprócz tego, że zastosuję dla siebie czy bliskich. Szkoda mi teraz, że podeszłam do życia tak mało ambitnie, posłuchałam innych...Czasy też były inne, nie było tak powszechnego dostępu do internetu, żeby wybrać swoją ścieżkę życiową. To uczucie jest straszne, wypalenie zawodowe przyszło szybko, żałuję tego, ze jako osoba zdolna i ambitna zamieniałam się na drobne...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek

widać ćwoki po zawodówkach takich problemów nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setka

napij sie to pomaga

sex tez odpreza cialo i umysl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blake

Nic podobnego, ucz sie dalej.  Byle czego, bo jakie to ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener
Dnia 5.06.2019 o 06:44, Gość alexis napisał:

Czy jest na sali może ktoś tak samo porąbany jak ja? Skończyłam trzy kierunki studiów, pracuję w zawodzie, rozwijam się, przygotowuję do ważnego egzaminu...i ciągle mi mało. Miałam duży problem z wyborem przedmiotów do zdania na maturze, później z wyborem kierunku na uczelni. Czułam się tak samo dobrze z historii, jak i z biologii, myślałam zarówno o medycynie, jak i o prawie. Na parę lat to moje zakołatanie życiowe zniknęło, ale teraz wróciło z podwójną siłą: otóż nie jestem zadowolona z zawodu, uważam, że się zmarnowałam. Myśl o kierunkach medycznych wróciła, myślałam, żeby zająć się tematyką odżywania czy naturalnych kosmetyków, ale do tego potrzebne są studia. w wieku 32 lat ciężko podjąć 5-letnie studia, wrócić do takich przedmiotów jak chemia...czytam dużo książek, szybko wchodzi mi to do głowy, ale...ja nic z tym nie zrobię, oprócz tego, że zastosuję dla siebie czy bliskich. Szkoda mi teraz, że podeszłam do życia tak mało ambitnie, posłuchałam innych...Czasy też były inne, nie było tak powszechnego dostępu do internetu, żeby wybrać swoją ścieżkę życiową. To uczucie jest straszne, wypalenie zawodowe przyszło szybko, żałuję tego, ze jako osoba zdolna i ambitna zamieniałam się na drobne...:(

trza było zostać żoną, matką i gospodynią a nie durne "kariery" we łbie, tak kończą właśnie kobiety, do tego życie osobiste zerowe, głupie baby goniące iluzje wolności i palma odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fris
Dnia 5.06.2019 o 11:22, Gość Blake napisał:

Nic podobnego, ucz sie dalej.  Byle czego, bo jakie to ma znaczenie.

niech idzie do zakonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopie doły
Dnia 5.06.2019 o 07:39, Gość gostek napisał:

widać ćwoki po zawodówkach takich problemów nie mają

głupie baby, po hooj tyle kuć aby więcej zarabiać i płacić większe podatki, trzeba być półmózgiem, ale baby to tępe stworzenia od początku świata, myślą że robią "kariery" bushahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralnia mózgowa

Bo kobietom ktoś wmówił że mają się piąć po drabinie kariery, tylko kto na tym zyskuje??? ELITY!!!! Najpierw z durnych bab wyciskają soki w pracy, potem je okradają w podatkach, a potem je okłamują że jak kupią to czy tamto, jak nakupują makijażu, ciuchów, mase materialnego gòwna i wakacje pod palmą to będą szczęśliwe. A tu jedno wielkie GÒWNO. Zostałyście wykorzystane i oszukane. Tracicie najlepsze wasze lata na nauce i durnowatej pracy, a potem płacz i lament że przeleciało wam życie i z was już starocie. Przykry finał. A szczęścia jak nie było tak nie ma. Dramat tysiąclecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC
16 godzin temu, Gość pralnia mózgowa napisał:

Bo kobietom ktoś wmówił że mają się piąć po drabinie kariery, tylko kto na tym zyskuje??? ELITY!!!! Najpierw z durnych bab wyciskają soki w pracy, potem je okradają w podatkach, a potem je okłamują że jak kupią to czy tamto, jak nakupują makijażu, ciuchów, mase materialnego gòwna i wakacje pod palmą to będą szczęśliwe. A tu jedno wielkie GÒWNO. Zostałyście wykorzystane i oszukane. Tracicie najlepsze wasze lata na nauce i durnowatej pracy, a potem płacz i lament że przeleciało wam życie i z was już starocie. Przykry finał. A szczęścia jak nie było tak nie ma. Dramat tysiąclecia.

Zjedz snikersa bo zaczynasz gwiazdorzyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.06.2019 o 13:44, Gość alexis napisał:

Czy jest na sali może ktoś tak samo porąbany jak ja? Skończyłam trzy kierunki studiów, pracuję w zawodzie, rozwijam się, przygotowuję do ważnego egzaminu...i ciągle mi mało. Miałam duży problem z wyborem przedmiotów do zdania na maturze, później z wyborem kierunku na uczelni. Czułam się tak samo dobrze z historii, jak i z biologii, myślałam zarówno o medycynie, jak i o prawie. Na parę lat to moje zakołatanie życiowe zniknęło, ale teraz wróciło z podwójną siłą: otóż nie jestem zadowolona z zawodu, uważam, że się zmarnowałam. Myśl o kierunkach medycznych wróciła, myślałam, żeby zająć się tematyką odżywania czy naturalnych kosmetyków, ale do tego potrzebne są studia. w wieku 32 lat ciężko podjąć 5-letnie studia, wrócić do takich przedmiotów jak chemia...czytam dużo książek, szybko wchodzi mi to do głowy, ale...ja nic z tym nie zrobię, oprócz tego, że zastosuję dla siebie czy bliskich. Szkoda mi teraz, że podeszłam do życia tak mało ambitnie, posłuchałam innych...Czasy też były inne, nie było tak powszechnego dostępu do internetu, żeby wybrać swoją ścieżkę życiową. To uczucie jest straszne, wypalenie zawodowe przyszło szybko, żałuję tego, ze jako osoba zdolna i ambitna zamieniałam się na drobne...:(

Halo halo halo!! 😊 

A kto powiedział, że studia!!!!?? 

Dzisiaj studia to czasem strata tylko czasu... Ja czasem sama żałuję tylu straconych lat, ale noo ok, mam to mam 😉 

Ale dziś mamy mnóstwo innych możliwości, kursy, szkolenia, nawet niekoniecznie stacjonarne, dziś można nabyć kwalifikacje e-larningowo, to dobre dla ludzi, którzy "nie mają czasu" albo możliwości, by móc jeździć czy chodzić do szkoły. 

UWIERZ, ŻE WIĘCEJ "WYNIESIESZ" UCZĄC SIĘ NAWET SAMA NIŻ MARNUJĄC CZAS ⏳ NA STUDIACH, GDZIE 80 % TO WIEDZA TAK NAPRAWDĘ BEZUŻYTECZNA... 

NIE ŻAŁUJ TYCH LAT, KTÓRE UWAŻASZ ZA "STRACONE", WTEDY NIE MIAŁAŚ TEJ ODPOWIEDNIEJ WIEDZY, KTÓRĄ MASZ DZIŚ!! DZIŚ WIESZ CO CIĘ KRĘCI, CO BYŚ CHCIAŁA ROBIĆ 👏👏

ŚWIETNIE 👌 

MASZ NIESAMOWITE SZCZĘŚCIE WIESZ?? 

SERIO!!! 

TO WSPANIAŁE UCZUCIE, KIEDY "WIESZ CZEGO CHCESZ I JAKIE MASZ PASJE"... A ILU LUDZI TKWI W PRACY, KTÓREJ WRĘCZ NIENAWIDZI, A DODATKOWO NIE MA POJĘCIA CO MOGŁOBY ROBIĆ INNEGO, NIE WIE CO ICH TAK SERIO INTERESUJE I JAKĄ ŚCIEŻKĘ WYBRAĆ.. 

DLATEGO, POMYŚL O SOBIE, O SZKOLENIACH, KTÓRE MOŻESZ ABSOLUTNIE SOBIE ZROBIĆ BEZ MATURY Z CHEMII!!!📝👍

Jesteś ambitna, jesteś aż zbyt ambitna, NAPRAWDĘ, chcesz, by to wszystko było takie "perfekcyjne", a po prostu czujesz się "zaklinowana" , że nie możesz ruszyć z miejsca... 

MOŻESZ!!!! 

I RUSZ!!! 💚💛 💜 

Rusz do swojego CELU 🎯 🏃‍♀️

Zobaczysz, jak zaczniesz robić coś DLA SAMEJ SIEBIE, COŚ CO KOCHASZ, to już nie będzie odwrotu, TY JUŻ NIE BĘDZIESZ CHCIAŁA ODWROTU.. 

Tylko uwierz w siebie!!!! 🍀🍀🍀🥇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexis
Dnia 7.06.2019 o 20:09, KaluNia555 napisał:

Halo halo halo!! 😊 

A kto powiedział, że studia!!!!?? 

Dzisiaj studia to czasem strata tylko czasu... Ja czasem sama żałuję tylu straconych lat, ale noo ok, mam to mam 😉 

Ale dziś mamy mnóstwo innych możliwości, kursy, szkolenia, nawet niekoniecznie stacjonarne, dziś można nabyć kwalifikacje e-larningowo, to dobre dla ludzi, którzy "nie mają czasu" albo możliwości, by móc jeździć czy chodzić do szkoły. 

UWIERZ, ŻE WIĘCEJ "WYNIESIESZ" UCZĄC SIĘ NAWET SAMA NIŻ MARNUJĄC CZAS ⏳ NA STUDIACH, GDZIE 80 % TO WIEDZA TAK NAPRAWDĘ BEZUŻYTECZNA... 

NIE ŻAŁUJ TYCH LAT, KTÓRE UWAŻASZ ZA "STRACONE", WTEDY NIE MIAŁAŚ TEJ ODPOWIEDNIEJ WIEDZY, KTÓRĄ MASZ DZIŚ!! DZIŚ WIESZ CO CIĘ KRĘCI, CO BYŚ CHCIAŁA ROBIĆ 👏👏

ŚWIETNIE 👌 

MASZ NIESAMOWITE SZCZĘŚCIE WIESZ?? 

SERIO!!! 

TO WSPANIAŁE UCZUCIE, KIEDY "WIESZ CZEGO CHCESZ I JAKIE MASZ PASJE"... A ILU LUDZI TKWI W PRACY, KTÓREJ WRĘCZ NIENAWIDZI, A DODATKOWO NIE MA POJĘCIA CO MOGŁOBY ROBIĆ INNEGO, NIE WIE CO ICH TAK SERIO INTERESUJE I JAKĄ ŚCIEŻKĘ WYBRAĆ.. 

DLATEGO, POMYŚL O SOBIE, O SZKOLENIACH, KTÓRE MOŻESZ ABSOLUTNIE SOBIE ZROBIĆ BEZ MATURY Z CHEMII!!!📝👍

Jesteś ambitna, jesteś aż zbyt ambitna, NAPRAWDĘ, chcesz, by to wszystko było takie "perfekcyjne", a po prostu czujesz się "zaklinowana" , że nie możesz ruszyć z miejsca... 

MOŻESZ!!!! 

I RUSZ!!! 💚💛💜 

Rusz do swojego CELU 🎯🏃‍♀️

Zobaczysz, jak zaczniesz robić coś DLA SAMEJ SIEBIE, COŚ CO KOCHASZ, to już nie będzie odwrotu, TY JUŻ NIE BĘDZIESZ CHCIAŁA ODWROTU.. 

Tylko uwierz w siebie!!!! 🍀🍀🍀🥇

:) miło się czyta takie komentarze, dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rypnij się porządnie
Dnia 6.06.2019 o 20:52, Gość trener napisał:

trza było zostać żoną, matką i gospodynią a nie durne "kariery" we łbie, tak kończą właśnie kobiety, do tego życie osobiste zerowe, głupie baby goniące iluzje wolności i palma odbija

Nie masz człowieku pojęcia jakie znaczenie w życiu człowieka ma rozwój osobisty i samospełnienie. Jeśli szczytem marzeń dla Ciebie jest wyjście za mąż i urodzenie dzieci, to współczuję. Mijam takie na spacerkach z wózkami, wielkie tyłki, rozwrzeszczane bachory i życie na łasce męża, który ogląda się za innymi, bo niczym mu już nie imponujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.06.2019 o 20:52, Gość trener napisał:

trza było zostać żoną, matką i gospodynią a nie durne "kariery" we łbie, tak kończą właśnie kobiety, do tego życie osobiste zerowe, głupie baby goniące iluzje wolności i palma odbija

Taaaaak??? GOSPODYNIĄ?? 

Chcesz się PAN bawić w stereotypy??? NIE MA PROBLEMU!! 

TO W TAKIM RAZIE SKORO "BABA" MA BYĆ GOSPODYNIĄ, SPRZĄTAĆ, PRAĆ, GOTOWAĆ I RODZIĆ DZIECI BEZ LIKU TO "DZIAD" W TAKIM RAZIE NA POLE!!! 

NIE BIURA, NIE KORPO, NIE WARSZTAT SAMOCHODACH!!! 

NA POLE I OD ŚWITU DO ZMIERZCHU SADZIĆ ZIEMNIORY, BURAKI, MARCHEW, ŻYTO I WSZYSTKO NIEZBĘDNE DO PRAWIDŁOWEGO FUNKCJONOWANIA RODZINY!!! 

WSZYSTKO EKOLOGICZNE NIE Z "SUPER" CZY "HIPER" MARKETÓW TYLKO WŁASNORĘCZNIE PRZYNIESIONE WORY WARZYW PROSTO Z POLA JAK TO ZA DAWNYCH LAT!! 

OCZYWIŚCIE PLUS OGARNĄĆ CAŁY CHLEW, OBORE I KURNIK!! 

JAK SZALEĆ TO NA MAXA, COFAMY DO "STARYCH DOBRYCH CZASÓW" - - - ZDROWYCH, Z WŁASNEGO CHOWU!!! 

NO I WTEDY "BABA" NIECH BĘDZIE TĄ GOSPODYNIĄ - - - SWOJEGO GOSPODARCZA!!! 

 

TYLE ODE MNIE!!! OOOOOO 😁😁😁😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MC Grzesio napisał:

Idź tam wyliż jape ojcu hehe 😆

Wiesz, mój ojciec zmarł, gdy miałam rok, był śmiertelnie chory.. 

ALE NIE MAM PRETENSJI O TEN HEJT, SKĄD MIAŁEŚ WKOŃCU WIEDZIEĆ NIE??? 

JEDNAK MIMO WSZYSTKO JA NIE ODWAŻYŁABYM SIĘ NIGDY W TAKI SPOSÓB DO KOGOKOLWIEK NAPISAĆ, PONIEWAŻ NIE CHCIAŁABYM NIKOMU SPRAWIAĆ PRZYKROŚCI. 

TROSZKĘ NIEFAJNE JEST TO, ŻE AUTORZY, PRZYNAJMNIEJ JAKAŚ CZĘŚĆ PISZĄ POWAŻNE PYTANIA, O POWAŻNYCH PROBLEMACH, A JAKIŚ MŁODOCIANA OSOBA, KTÓRA NIE MA ABSOLUTNIE POJĘCIA W CZYM RZECZY "ROBI SOBIE JAJA" TANIMI TEKSTAMI, ŻEBY TYLKO "ZAGWIAZDORZYĆ" 😂😂😂😂

TOTALNE MYŚLENIE POD PRĄD 😂😂😂

PRZECIEŻ TO LOGICZNE, ŻE TE MĄDRE W PISANIU I HEJTOWANIU TO TAK NAPRAWDĘ OFIARY SPOŁECZEŃSTWA I TU PRÓBUJĄ JAKOŚ TAM "PODWYŻSZYĆ SWOJE EGO" 😁 

ALE NIE TĘDY DROGA, DO LUDZI TRZEBA WYJŚĆ, A NIE BYĆ TAKIM NO-LIFEM WIRTUALNYM 😉

 

POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO DOBREGO I WIĘCEJ WIARY W SIEBIE 🤜🤛😁😁😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O, to ja Ci powiem, ze jestesmy tak samo porabane. Ukonczylam kierunek medyczny, pracuje kilka dobrych lat w zawodzie, w fajnym miejscu i za dobre pieniadze, porobilam wszystkie kursy ktore mnie interesowaly i... ide od pazdziernika na studia ;) prawo, wiec piec lat przede mna. Interesuja mnie tylko zaocznie, bo z dotychczadowej pracy nie zamierzam zrezygnowac ;) chciec to móc, ucze sie dla siebie, mam 31 lat :) trzymam kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek
Dnia 12.06.2019 o 15:00, Gość Gosc napisał:

O, to ja Ci powiem, ze jestesmy tak samo porabane. Ukonczylam kierunek medyczny, pracuje kilka dobrych lat w zawodzie, w fajnym miejscu i za dobre pieniadze, porobilam wszystkie kursy ktore mnie interesowaly i... ide od pazdziernika na studia ;) prawo, wiec piec lat przede mna. Interesuja mnie tylko zaocznie, bo z dotychczadowej pracy nie zamierzam zrezygnowac ;) chciec to móc, ucze sie dla siebie, mam 31 lat :) trzymam kciuki za Ciebie!

A co skończyłaś i za jakie pieniądze pracujesz, jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×