Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy obkurczanie się macicy po porodzie boli?

Polecane posty

Gość Gość

Czy podczas połogu kiedy brzuch się obkurcza i krwawimy to czuć jakiś ból? Mam cały czas przed oczami wizje tego że przez dobre kilka tygodni cały czas boli brzuch 😩 pocieszcie że wcale tak nie jest I nie czuje się żadnego bólu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przed pierwszym porodem też się tego bałam myślałam że przez te kilka tygodni non stop będzie bolał brzuch jak na okres takie miałam wyobrażenie ale w sumie coś tam bolało lekko kilka dni po porodzie  a potem nie czułam żadnego bólu czy skurczy chociaż krwawiłam długo bo łącznie 5tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie nie bolało w ogóle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Z moich doswiadczen, po pierwszym porodzie nic nie bolalo. Po drugim i owszem byl pewien dyskomfort ale to trwalo tylko kilka dni. Polog jest bezbolesny na szczescie. A w nagrode za urodzenie dziecka, dostajemy potem bezbolesne miesiaczki. Lub prawie bezbolesne. Docenia to zwlaszcza kobiety, ktore bardzo cierpialy podczas okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeszcze jakis tydzien po porodzzie mialam skurcze, tak mocne jak te porodowe, kilka razy dziennie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czy podczas połogu kiedy brzuch się obkurcza i krwawimy to czuć jakiś ból? Mam cały czas przed oczami wizje tego że przez dobre kilka tygodni cały czas boli brzuch 😩 pocieszcie że wcale tak nie jest I nie czuje się żadnego bólu 

Ja mialam solidne skurcze. Bralam apapy i inne i pomagaly.

Najbardziej bolal, kiedy dziecko bylo przy piersi. Ale ja dlugo nie karmilam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość

Dziewczyny a pochwa po porodzie obkurczy się do poprzednich rozmiarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość gość gość napisał:

Dziewczyny a pochwa po porodzie obkurczy się do poprzednich rozmiarów?

Moja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po pierwszym porodzie nie bolało bardzo, po drugim okropnie, jak przed porodem kilka dni to trwało i właśnie podczas karmienia najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To zależy. Im więcej porodów, tym z każdym może bardziej boleć. Najbardziej boli przy karmieniu, bo piersi są połączone z macicą. Ale czy ciebie będzie bolało to już autorko nie przewidzisz. Karmiłam kp i miałam przez pierwsze dwa tygodnie lekki dyskomfort. Natomiast moja mama mówiła, że ją bolało. W każdym razie nie jest to tak silny ból jak porodowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boli, ale tylko na początku, powiedzmy jakieś 2 dni. Ja miałam cc, więc tak czy inaczej byłam poczatkowo na przeciwbólowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×